Treść opublikowana przez tomasztolala
-
M2- najlepsze M ? opinie i spostrzeżenia.
Konkretny rzeczowy wpis ale mam pytanie do Ciebie a jakie jest do Ciebie c63 AMG ? Bo właśnie o takim samochodzie marzę i myślę też chciałem M2 ale chyba odchodzę już od BMW zaczyna mnie irytować ta tandeta za tę cenę.Chcialbym wiedzieć co myślisz o Mercedesie bo widać że masz doświadczenie w samochodach i pewnie gdzieś tam stycznasc z AMG miałeś
-
F36, doposażenie w audio
Raz miałem okazję bo w BMW gazda dali mi za 1 miesiąc zwłoki z ich strony do domu żebym jakoś dojechał stare Subaru ale tam nic nie działało nawet radio taki to o to prestiżowy salon.Co masz na myśli audiowizualna Subaru jest gorsze niż w BMW ? To tak się da ?
-
Power Kit do 440i
Ta historia brzmi jak by samochód był kupowany u Gazdy w Gliwicach tam takie rzeczy są możliwe
-
F36, doposażenie w audio
Mam passata podstawowe audi i bije audio z bwm na głowę zresztą audio w BMW to największe dziadostwo jakie słyszałem
-
4-er który wybrać?
Dokładnie ja mam 130 dokładnie uderzyło i nie ma nic. Kupujesz na firmę czy na osobę prywatną bo zastanawiam się nad sprzedaż właśnie mojej.
-
4-er który wybrać?
Dokładnie ja mam 130 dokładnie uderzyło i nie ma nic. Kupujesz na firmę czy na osobę prywatną bo zastanawiam się nad sprzedaż właśnie mojej.
-
za kilka dni odbieram new 430i gc
Najlepiej jak byś poczytał tematy od innych masz w sumie najbardziej popularny silnik samochód już jest parę lat na rynku nie masz unikata typu nowa 8 także ciężko powiedzieć co kto ma ci tu napisać
-
4-er który wybrać?
Slinilem się na M2 competition lub M4 ale pierdole wolę kupić coś z gwiazdą mysle że tam dostanę jakoś względem ceny to na pewno moje ostatnie BMW.
-
Prześwit w 420i i 428i
Dość dużo osób pisalo że xdrive stoi wyżej
-
4-er który wybrać?
Po dowpinie i kat usunięciu jakieś różnica była w dźwięku mocy jak odczucia ? Bo też mnie to czeka
-
Prześwit w 420i i 428i
Ja nie zmieniałem nic mam xdrive m pakiet spliterry carbonowe i nie potrafię zaparkować przodem nigdzie dosłownie jest tak nisko wkurza mnie to niesamowicie
-
4-er który wybrać?
Kolega chce pocisnać swój i lekko w temat wtrącił reklamę :D Ja mam wydech mg Motorsport wcześniej miałem m performance i w tym jak w tym przypadku jest głośno mi to jakoś super nie przeszkadza ale na trybie comfort powinno być cicho
-
4-er który wybrać?
Ale Panowie pomyślnie o czym wy gadacie kupujecie samochód za ponad 200 tyś i trzeba myśleć samemu nad jakimś wyciszeniem śmiech na sali.Mam passata i już to wspomniałem tam jest cisza totalna.Jakoś materiałów jest też słaba silniki 428i też słabe więc xl jest dobre oprócz wyglądu chociaż patrząc na dzisiejsze czasy inne firmy te tańsze dają nieźle radę. Przykład: Arteon , Mondeo w wersji vignale już nie tak jak na początku ale daje radę Kia Optima stinger o Mercedesach nie wspominam że c coupe e coupe itp są jak diament przy żwirze do bmw Może kiedyś BMW biło na głowę dziś chyba tylko nazwa została
-
Felgi do 4 gc
Ja mam felgi 21 cali m performance kosztowały 22 tys runflat i jest na prawdę twardo i głośno drugi raz bym tego nie zrobił
-
ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki
Dokładnie tak jest np u Gazdy jeszcze perfidnie twierdzą że to się samo aktualizuje
-
BMW seria 4 - wentylowane fotele
Ale cuda :D aż tak ci jest to potrzebne ? Przecież siedzenia z 5 na pewno są większe z 6 pewnie tak samo
-
ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki
Ja mam tak samo nie mogę zrobić aktualizacji ponieważ jest napisane że wersja nie kompatybilna a ściągam po vinie mzoe ktoś zna inny pomysł ?
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
Mogę powiedzieć dużo o o 4 złego i dobrego zresztą zahar to samo mówił drugiego takiego przyklejonego samochodu nie maa. Mam xdrive jak co
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
Przy okazji masz dwie generacje BMW nie masz wrażenia że lakier w E92 jest lepszy niż w f36 ? Bo mam takie wrażenie że jest gorzej
-
Koła na zimę do 435d i 430i
A tak swoją drogą jak się ma xdrive to przecież przód i tył musi być taki sam ? To prawda ,?
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
428i jest po prostu za słabe i dużo pali za mały silnik na tyle koni ciekawe jak po chipie sprawa wygląda
-
Czy jesteście zadowoleni z 4?
Moje spalanie w 428i to 15-16 też mnie to zastanawia jak oni to robią co prawda zawsze tryb sport i jadę szybko. Wczoraj odcinek Katowice - Częstochowa 18.6l dziś robię te same trasę na pewno mniej nie bęndzie
-
E92 M3 - temat na długie zimowe wieczory
Moim marzeniem zawsze było i nadal jest c63amg za moją 4 która kupiłem mógłbym je spełnić ale jest jedno wielkie ale nie przeżył bym tego starego środku brak podłączeń typu USB bluetooth nowa nawigacja itp wiem że to nie o to chodzi w samochodzie ale ja po prostu lubię te nowinki a do 63amg nadal się ślinie
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
U mnie w 4 przed liftem też to jest wiec w sumie temat jest trochę źle nazywany
-
M2- najlepsze M ? opinie i spostrzeżenia.
W sobotę będę miał M2 wypożyczone i dokładnie to sprawde jak z dźwiękiem jest.Mialem na myśli że 428i lepiej brzmi na wydechu Mg Motorsport bo taki posiadam a wczesniej miałem m-peformance i też było dobrze.wiem że porównaniem serii do tuningu się nie powinno ale taki może komuś się przyda.