koledze sie pomyliło. koło dwumasowe(dwumas) znajduje sie miedzy skrzynia biegow a silnikiem dokładnie jest to czesc sprzęgła bo wymieniamy raczej zawsze komplet czyli sprzegło(tarcza+docisk) oraz dwumase. właśnie wymieniałem u siebie treraz w e46 2,0d 150ps 6 skrzynia-troche mniej ich jest:) 1500 w komplecie łożysko oporowe i łapa-ktore tez wolał bym wymienic chociaz to co teraz robia to stara czesc mysle ze by wiecej wytrzymała jak to w przypadku łapy. ale jak juz nowe to nowe. wymienia sie to tak co ok 200 tys zalezy od jazdy i od silnika , regóły chyba nie ma. dodam ja mam silnik m47n. i nie jest to tez tak strasznie drogie-do gólfa IV 1450:) :shock: ceny sa wartosciami około, wiadomo co sklep to inna pieśń. zestaw oczywiście LUK. np łóżysko oporowe ktore jest z logiem bmw 405zł bez loga bmw samo logo luk 140zł.:D