Skocz do zawartości

zdzisio8704

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdzisio8704

  1. zdzisio8704 odpowiedział(a) na zdzisio8704 temat w E46
    no to ide juz dłubac...:) kolego ja mam nick wszedzie taki sam:) poprostu 2 takie same usterki u 2 uzytkownikow:D :8) a wiecie jak to sie tam dostac?
  2. zdzisio8704 opublikował(a) temat w E46
    witam mam pytanie czy otwierac szybe mozna takze tym guziczkiem na szybie czy tylko przycieskiem z pilota i dopiero bierzemy za ten uchwyt od szyby? bo u mnie najwidoczniej nie działa ten przycisk ktory jest w uchwycie szyby i da sie ttylko pilotem otwierać. czy macie tak samo czy ja mam cos zwalone i jak to ewentualnie naprawic...? pozdrawiam
  3. no ja myslałem ze własnie ciut wiecej trzeba zwrocic uwage na filtr kabinowy- bo wszyscy w srodku wdychaja powietrze z tego filtra niz z filtra pow do silnika...hmmm chyba zamowie jednak wszystkie lepszej jakosci... a czy wicie czy mozna dokupis taka tasmowa uszczelke ktora anajduje sie nad filtrem kabinowym poniewaz przecieka gdzies w okolicy wycieraczki i stary filtr był troche mokry w tym miejscu...
  4. a co powiecie o firmie meyle? bo taka polecił mi Pan w sklepie. Na początku chciałem kupic zestaw filtrow firmy bosch ale Pan w sklepie powiedział mi ze ta firma nawet sama nie robi tych filtrow tylko gdzies tam kupuje wiec odradzał. :o no i tak ogolnie to mowił zalezy do czego ma byc ten filtr jak oleju to np manna zaproponował a jak paliwa to tego meyle. Ogolnie rzecz biorac to mam fundusze ograniczone wiec chyba zainwestuje jedynie w filtr paliwa i oleju, a kabinowy i powietrza to kupie jakis po taniości max..lubfiltron itp
  5. jak w temacie czeka mnie wymiana oleju i wszystkich filtrow ponieważ nabylem bunie z takim przebiegiem z Niemiec. olej jaki był to nie wiem bo kartki nie było pod maska ale w bagażniku znalazłem litrowe nowe opakowanie jakiegoś oleju longlife bmw, (podobna etykieta http://www.autochemia24.pl/product-pol-1378-Olej-GM-5W30-dexos-2-LONGLIFE-5L.html )w kazdym bądź razie zaleje jakiś syntetyk, półsyntetyk pytanie głównie czy jest jakaś kolosalna różnica w filtrach np filtrona a manna po za cena? jakie polecacie a przed jakimś przestrzegacie i dlaczego.???
  6. koledze sie pomyliło. koło dwumasowe(dwumas) znajduje sie miedzy skrzynia biegow a silnikiem dokładnie jest to czesc sprzęgła bo wymieniamy raczej zawsze komplet czyli sprzegło(tarcza+docisk) oraz dwumase. właśnie wymieniałem u siebie treraz w e46 2,0d 150ps 6 skrzynia-troche mniej ich jest:) 1500 w komplecie łożysko oporowe i łapa-ktore tez wolał bym wymienic chociaz to co teraz robia to stara czesc mysle ze by wiecej wytrzymała jak to w przypadku łapy. ale jak juz nowe to nowe. wymienia sie to tak co ok 200 tys zalezy od jazdy i od silnika , regóły chyba nie ma. dodam ja mam silnik m47n. i nie jest to tez tak strasznie drogie-do gólfa IV 1450:) :shock: ceny sa wartosciami około, wiadomo co sklep to inna pieśń. zestaw oczywiście LUK. np łóżysko oporowe ktore jest z logiem bmw 405zł bez loga bmw samo logo luk 140zł.:D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.