Treść opublikowana przez pawelwo
-
[E46] [320CI] Żarówki wnętrza m-pak.
Znalazłem informację, że są to c5w i w5w, mógłby ktoś potwierdzić?
-
[E46] [320CI] Żarówki wnętrza m-pak.
Witam, Mógłby ktoś powiedzieć, jakie żarówki siedzą we wnętrzu naszych beemek? Chodzi mi dokładnie o 2 żarówki nad środkową konsolą (te po bokach) - aktywowane oddzielnymi przyciskami, bo rozumiem że w bagażniku (lampki) i środkowa w tej lampie to żarówki rurkowe? Pozdrawiam.
-
buczenie (z tyłu) przy pręd. 55-80km/h
U mnie auto na serwisie teraz siedzi, za wymianę tarcz+klocki+amortyzatory przód+most tył+lekkie dopieszczenie wkładam koło 4000. Co do mostu nie jest to pewnie, będzie mechanik rozbierał jeszcze i patrzał, ale mówił że raczej most do wymiany -> z niego dochodziło takie buczenio-świszczenie podczas jazdy.
-
buczenie (z tyłu) przy pręd. 55-80km/h
U mnie było to samo. Diagnoza: Most do wymiany i te tuleje koło mostu :( Ale cóż, auto swoje lata ma i czasami trzeba coś wymienić żeby dalej się pięknie jeździło.
-
[E46] [320CI] Montaż radia centralnie.
Raczej mało informacji a i koledze ostatniemu nikt nie odpisał :) Jeżeli jednak temat nieodpowiedni to do kosza.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam, Pochodzę ze Szczecina, tydzień temu kupiłem pierwszą Bmkę :) Trafiło na e46 coupe 320ci. Jest to mój pierwszy samochód a już wiem, że z BMW nie przesiądę się na żadne inne. Pozdrawiam wszystkich.
-
[E46] [320CI] Montaż radia centralnie.
Witam, Wiem że jest trochę informacji na temat montowania centralnie radia, lecz są to informacje szczątkowe. Mógłby ktoś, kto już ma takowe doświadczenie podzielić się wiedzą, gdzie kupić taką ramkę, co trzeba przerobić żeby radio się zmieściło i jak to wszystko zmontować?
-
e46 z otomoto szczecin WBABN11090JV50769
pawelwo odpowiedział(a) na pawelwo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupiona.
-
e46 z otomoto szczecin WBABN11090JV50769
pawelwo odpowiedział(a) na pawelwo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo wizycie w serwisie, mechanik powiedział tak: Rzeczywisty przebieg :191K km. Do wymiany amortyzatory przód, most tył, przekładnia i tarcze przód. Mógłby ktoś powiedzieć ile to może orientacyjnie kosztować (dla m-pakietu)? Chyba będzie moja :)
-
Strażak,Ratownik- jakieś pytania?
pawelwo odpowiedział(a) na PawełRat temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyOdemnie 2 pytania: 1: Co zrobić w wypadku silnego uderzenia 2 głowę i straceniu przytomności, żeby ocucić taką osobę? 2: Czy rzeczywiście karta grupy krwi jest tak pomocna dla ratowników? Skraca czas otrzymania pomocy? Jak i gdzie taką wyrobić?
-
e46 z otomoto szczecin WBABN11090JV50769
pawelwo odpowiedział(a) na pawelwo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem Wam, że widziałem już ją na żywo, wrażenia: -jeździ fajnie, nie ma luzów, sprzęgło niby wymienione, w super stanie, -nic nie puka, nic nie stuka, zawieszenie ok. -środek, poza kierownicą, w stanie db+/bdb. Ogólnie jest fajna i chyba pójdzie na serwis na sprawdzenie. Tak, temat był poruszany, jednak nikt nie udzielił konstruktywnej odpowiedzi tam. Dzięki panowie za pomoc. Dam na dobry warsztat i zrelacjonuję dla potomności co tam siedzi. Mógłby ktoś się jeszcze odnieść co do wyposażenia w VINie a w aucie? Intryguje mnie brak podgrzewanych foteli w spisie, a w aucie już są one obecne.
-
e46 z otomoto szczecin WBABN11090JV50769
pawelwo odpowiedział(a) na pawelwo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś się musiało nie załadować. Jakieś opinie/uwagi? Warto brać to na serwis czy nie wchodzić w to? Sprzedający potwierdził że zderzak przedni malowany.
-
e46 z otomoto szczecin WBABN11090JV50769
pawelwo opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Mógłby ktoś sprawdzić tą beemeczkę z niemiec? Cena kusząca, i w dodatku z mojego miasta: http://otomoto.pl/bmw-320-320ci-m-pakiet-oryginalny-C26400651.html Po rozkodowaniu vin wyszło coś takiego: Brak tu podgrzewanych foteli itd. Jakieś opinie Panowie? Pozdrawiam, Paweł Edit: Pierwszy post i wtopa :/ Ale cóż, może ktoś inny się wypowie, w poprzednim temacie nie było nic konkretnego powiedziane. Pytanie od laika: To że w VINie nie ma kilku rzeczy znaczy, że one zostały dołożone przez właściciela, czy mogły być seryjne tylko nie uwzględnione w katalogu części BMW?