Treść opublikowana przez szczepi20
-
E60 PDC Failure - problem
Dzisiaj sprawdziłem calą wiązkę z przodu i jest ok. Rece opadaja. Ma ktoś jakiś pomysł na to ustrojstwo? Dlaczego żaden czyjnik nie bzyczy ?
-
E60 PDC Failure - problem
jezeli przetarł się inny to dlaczego nie ma ( bzyczenia ) w żadny z czujników ?? Gdzie szukac cam bus ?? to z INPA E R R O R M E M O R Y --------------------------------------- Date: 23.10.2013 18:31:17 ECU: PDC_65_2 JobStatus: OKAY Variant: PDC_65_2------------------------------------------------------------- RESULT: 1 error in error memory !------------------------------------------------------------- 9E3B error location: converter supply Error counter: 1 Mileage 142776 km Outside temperature 16.50 degrees C Signal or value below threshold Test conditions fulfilled Error present now and already stored Error would cause a warning lamp to light up Error code: 9E 3B E2 01 45 B7 71 00 00 00
-
E60 PDC Failure - problem
Witam wymieniłem moduł PDC na inny i tez nie dziala. JUz nie mam pomysłów, MOze mi ktoś pomoże :mad2:
-
[E60 530i]Problem PDC błąd 9E3B - Supply, ultrasonic sensor
witam mam podobny problem, jeden kabel z przodu byl przerwany po zlutowaniu zadzialaly czujniki, po ponownym wlaczeniu pdc nie dziala. Jak dostawiam ucho do czujnikow zaden nie bzyczy. Do modulu dochodzi prad. Inpa podaje blad 9E3B E2.jakies pomysly????
-
e60 brak mocy do 2.5tys obr.
mam to samo u siebie e60 2.0d 163km, przeczytalem ze trzeba zrobic dziurke w przeplywce ???? prawda to.
-
E60 PDC Failure - problem
Witam. Mam podobny problem. nie działał mi jeden z czujników PDC wymieniłem na nowy, dalej nic. Rozebrałem przedni zderzak i okazało się ze jeden kabelek się przetarł. Połączyłem go, test i wszystko gra. Złożyłem zderzak kolejna próba i nic nie działa. Sprawdziłem wszystko jeszcze raz i nic. Żaden z czujników nie cyka ! Sprawdziłem czy do modułu w bagażniku dopływa prąd (dopływa). Bezpieczniki są ok. komp pokazuje blad 9E3B INPA.
-
Jaki olej wlać do E60 520D
a co powiecie o 5W40 castrola ege.
-
e60 2004r jak ustawic odprowadzanie do domu swiatlami???
Możesz zrobić filmik ????
-
e60 2004r jak ustawic odprowadzanie do domu swiatlami???
witam może ktoś jakiś filmik zrobić jak pokolei zaprogramować to INPa???? za pomoc bardzo dziekuje :)
-
e60 felgi 8jx17 jaka najszersza opona? 245max?
ja u siebie mam zalozone 18" 265/35 tył + tystans i nic nie obciera.
-
Problem z DTC W E91
Witam, jestem po wizycie u elektryka, spedzilem tam 2 godziny ale się udało. Był brak komunikacji z silnikiem i zlaczem obd. Winny okazał się alarm, który był zle podpięty. Dodadkowe zabezpieczenie "PIN" odcinal wszystko. Plus jeszcze z tego ze w tej kasie naprawil mi szyberdach i zkalibrowal sensor deszczu :) Dzieki wielkie koledzy za pomoc.
-
Problem z DTC W E91
A możesz napisać mi jak wejsc inpą by to odczytać. Niewiem jak ponieważ od tygodnia mam kabel. Dzieki
-
Problem z DTC W E91
Tu sa blędy http://www.youtube.com/watch?v=k7gGlmjau0A&feature=youtu.be
-
Problem z DTC W E91
kasuje błeędy i powracaja ;(
-
przestaje dzialac spryskiwacz szyby przedniej
po wymianie pompki spryskiwacza wszystko jes cacy. Dzieki
-
Problem z DTC W E91
Witam, mam to samo co wy. Rozwiązał ktoś problem ????
-
przestaje dzialac spryskiwacz szyby przedniej
ok dzieki wielkie za pomoc
-
przestaje dzialac spryskiwacz szyby przedniej
dzieki wielkie za pomoc, nie bylem pewien czy to wlasnie ta pompka. A co do nowej pompki najtansza moze byc czy lepiej cos innego kupic ?? http://allegro.pl/bmw-e81-e87-e46-e91-e39-e60-pompka-spryskiwaczy-i2912591314.html
-
przestaje dzialac spryskiwacz szyby przedniej
wyciekow nie ma, pompki nie slychac. Dziwne jest to ze po wyciagnieciu kluczyka i odpaleniu wszystko jest ok. pompka dziala coraz slabiej i sie wylancza calkowicie.
-
przestaje dzialac spryskiwacz szyby przedniej
Witam, jestem nowym posiadaczem BMW e60 520d 2006r. Mój problem polega na wyłączającym sie spryskiwaczem szyby przedniej. Przez jakiś czas wszystko działa, jak należy, natomiast potem jest problem, w trakcie jazdy przestają działać. W takiej sytuacji pomaga jedynie zatrzymanie się, wyłączenie auta i wyciągnięcie kluczyka. Zapalenie ponowne i dziala. I tak za każdym razem. dodam ze spryskiwacze reflektorów dzialaja. Czy to moze byc spowodowane spujaca sie pompka ????