Treść opublikowana przez Gesiu_15
-
E92 M3
Piękna M3 :cool2: Czekam na więcej fot :)
-
BMW e90 // 330d // M-Pakiet
Środek ciemny fajnie się prezentuje ale ta niebieska taśma mi nie leży :roll: Właścicielowi się podoba to najważniejsze :cool2:
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
:cool2: Profi podejście do tematu , zazdroszczę warunków i umiejętności ;)
-
Świętokrzyskie
Nikt nic ? :) Potrzebuje dobrego majstra do założenia amorów przód i tył + 3d geometria ale to może być w innym zakładzie .
-
[E90] 335d LCI
Pierwszy raz takie kapsle widzę, dosyć ciekawy mod :mrgreen:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Świetnie się prezentuje :) Wiosna już blisko. Dobra sesja :cool2:
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
Dzięki Maciek za twoją opinie . W Austrii drogi baja , gorzej w Czechach . Jest parę miejsc co trzeba uważać a najbardziej tam co są kopalnie i porobiły się dołki i górki :mrgreen: Przecież one takie ładne , żartuje śmieje się . Szukam jak coś będzie w miarę z boczkami EU to jadę i biorę , jak na razie bez szału . Na dniach zakładam nerki czarne połysk i led markery h8 których długo szukałem :) Jeszcze jedno pytanie do reszty co z tymi Chrome Line ? :mrgreen: Szukam ori Shadow line czy okleić w czarny połysk ? Koszt oklejenia listewek samych to 350 zł .
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
Ehh cisza w temacie :cry: Szukam koła na lato ;) Na razie mam dwa typy pierwszy Styling znany i częsty w e90 to 193 ;) Drugie felgi które mi się mega podobają to Style 230 19 cali Przód 8x19 IS 37 Tył 9x19 IS 39 , 225/35 przód i 255/30 tył :) Co sądzicie o stylingu 230 ? Auto przy większych prędkościach nie będzie pływać po drodze ? Korci mnie 19 cali ale jak mam jeździć sporo w trasę Polska-Austria to nie wiem czy lepszym wyborem będzie 193 18cali :)
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
O widzę konserwa na bogato :cool2:
-
335 cypisek
Shadow :cool2: Oj lecisz z tematem :D
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Jak nie znajdę Shadow ori w ładnym stanie to oklejam folią w połysku :) :cool2: Leć myć i pochwal się jak wygląda po kuracji :D
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Tuż po zakupie a tu tyle pracy zrobiłeś ;) Miło się oglada :D Te lampki M śmiesznie wygladaja :mrgreen: Piękny kolorek , będę zaglądał i śledził temat :)
-
Świętokrzyskie
Poleci ktoś dobrego mechanika znającym się na Bmw z Kielc i okolic ?
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
:cool2: :cool2: Zima w pełni :wink: Jak dolecą ledy do ringów i halogenów wrzuć na forum jak po operacji ;) Może ja się skuszę :lol:
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
Come back :D Po krótkiej przerwie wracamy , dużo spraw , Święta brak czasu na dodanie czegokolwiek ;) Spadło troszkę śniegu więc trzeba było zrobić kilka zdjęć :D Po zakupie nie robiłem serwisu olejowego więc przyszedł czas :) Olej z Motula + Filtry Knecht :) Wymianę zrobiłem w Marco-Service w Kielcach . Po dokładnym sprawdzeniu silnik suchy , zawias w porządku prócz amorów które są w nie najlepszym stanie , ogółem nie było się do czego doczepić :cool2: Umówiony byłem na przyciemnienie szyb (nareszcie :mrgreen: ) . Zrobiłem to również w Kielcach . Postanowiłem przyciemnić 50 % przód a tył 80 % :cool2: Przed przyciemnieniem opłukałem Bmw z błota . Po przyciemnieniu jest duuużo lepiej :cool2: Jak będzie piękna pogoda to zrobię ładne zdjęcia :8) Problem znany w E90 czyli wentylator . Nasmarowane , wyczyszczone działa . ] Nastały mrozy -13 st więc chciałem sprawdzić termostaty . Po przejechaniu ~ 17 km temp jest prawidłowa , trzyma 90st :)
-
330xd cypisek
Czemu taka decyzja? :)
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
Dzięks :) Ukradłem ci zimówki :mrgreen: Jak się sprawują u Ciebie ? Spokojnie szukam i nic ciekawego :) Wpadło troszkę kosmetyków lubianych i sprawdzonych i troszkę nowości :) Zakupiłem również troszkę różnych padów , BP 75 mm do Kraussa :)
-
BMW e90 // 330d // M-Pakiet
:cool2: Coraz bardziej podoba mi się 193 choć sam rozglądam się za 230 stylingiem u Ciebie jak najbardziej siadło aż miło :cool2: Daj znać jak zimówki czy dają radę bo sam myślałem na Nexen żeby założyć . Co do dystansów mam kilka ziomków co mają od RRC i chwalą sobie , akurat ja kupiłem od Dystom też z Kielc ;) NW od Softa spoko ale trzeba dobrze przygotować szybę przed położeniem , odtłuszczenie Ipą a najlepiej Wipe Out i wtedy NW . U mnie jak narazie 3 miesiące i działa całkiem dobrze :wink:
-
BMW e90 , pomóżcie panowie
Ten znaczek z klapy usuń :lol:
-
[maciatyepa] E91 320d LCi
Ciekawe te dokładki , mnie się podoba ;) Fotki bardzo ładne :) Eibacha zakładałeś same sprężyny na ori amory ? Jakie obniżenie ? 30/30 ? Siadło super :cool2:
-
E91 318d M-Pakiet Gwint MTS-Technik
Ogromna różnica po zmianach we wnętrzu :mrgreen: Sam to przerabiałem :cool2: Działaj działaj :D
-
E91 318d M-Pakiet Gwint MTS-Technik
Środek masz bardzo ładny , szkoda że nie sporty :D Kierę i gałkę obszywałeś ? W planach zmiana lamp przednich ? :) Bo tego mi tu brakuje :) Ładne koło na sezon i jest dobrze :cool2: Powodzenia
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
Wszystko w swoim czasie :) ====== Troszkę z opóźnieniem ale co tam :) Dostała nowe blachy :) + bonusik nowy garażyk który jest na wykończeniu :cool2: Wpadły również nowe opony wybór padł na Barum Polaris 5 :) E90 kupiona na letnich ale opony maskara , brak bieżnika . Przy powrocie od Vito powyżej 100 km/h było czuć mega drganie autem . Nic , mówie pewnie od opon te drgania :duh: Przy wymianie opon z tyłu okazało się że są dystanse ( jeśli to można tak nazwać ) . Zrobię zdjęcie i wrzucę tu wam :jawdrop: Po zmianie opon , wymianie wszystkich wentyli i wyrzuceniu tych dystansów jest wszystko dobrze :D Wpadły również nowe śruby , lepiej dmuchać na zimne . Wspomniane dystanse :roll: Zmiana wszystkich lampek na białe LED :) Zdjęcia mam ale przed wymianą gałki od biegów :) Jutro Black Friday więc planuję małe zakupy :D Pozdrawiam
-
BMW E90 330d M-Pakiet "Zaciski F30 4-tłok/ Styling 193"
Jak na setup zimowy nie jest źle :cool2: Widziałem na fb fotki że w Lublinie śnieg sypie , nie ma co się dziwić już pora :D
-
E90 330d LCI MonacoBlau / Styling 193" / Eibach
:cool2: Powoli po kolei ;) Tak wiem :) Musiałem mieszek delikatnie przerobić żeby gałkę założyć . Spokojnie ogarnie się temat ;)