rozwiercanie otworu centralnego to zwykłe druciarstwo. Sprzedaj felgi i kup takie, które wyprodukowane są dla twojego auta. Dużą ofertę znajdziesz na : http://www.felgi.pl/felgi/bmw/seria-5/sedan/e39/523i pozdro
Witam. Proponuję zrobić i mieć z głowy. Nie dość że, temat mocno denerwujący to tak jak powiedział kolega kończy się uszkodzeniem rozrządu. Więc wg mnie gra nie warta świeczki. Pozdrawiam
Wg mnie wybór jest banalnie prosty - BMW! Miałem różne wynalazki ale po pierwszym BMW e36 zostaję wierny tylko jednej marce :D Obecne e46 jest moim trzecim BMW
120 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.