Treść opublikowana przez Ramzes1685044854
-
Naprawa pompy wtryskowej w Tds.
A gdzie robiłeś tą pompę w jakim serwisie? Możesz go polecić? ,bo sam nie wiem ale chyba też zdecyduję się na boscha.
-
Naprawa pompy wtryskowej w Tds.
Na zimnym pali na dotyk, natomiast na ciepłym (nie zawsze) ostatnio coraz częściej muszę kręcić ok 10-15sek. Do tego dochodzi lekkie szarpanie na luzie i kiedy schodzi z obrotów (automat) po puszczeniu pedału gazu. Dodam że auto ma oryginalny przebieg 260tyś.
-
Naprawa pompy wtryskowej w Tds.
Witam, nadszedł czas kiedy należy pomyśleć o regeneracji lub wymianie pompy wtryskowej, niestety serwis Bosch'a żąda za taką usługę ponad 3000zł. Znalazłem w necie taką ofertę http://www.allegro.pl/item528195690_pompa_wtryskowa_bmw_2_5_tds_td_gwarancja_f_v.html gość naprawdę mądrze gada a wymiana pompy na regenerowaną na Boschowskich podzespołach przy zdaniu starej kosztuje ok 2300zł. Czy ktoś może cokolwiek powiedzieć o tym warsztacie?? A może ktoś poleci jakiś dobry warsztat gdzie można naprawić, wymienić pompę . Pozdrawiam.
-
BMW E39 Radio - problem z łapaniem stacji!!
No i miałeś rację Bluess_66 uszkodzony kabel antenowy ,a dokładnie kabel przy samej wtyczce :mrgreen: Jeszcze raz dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.
-
BMW E39 Radio - problem z łapaniem stacji!!
To dobry pomysł z tym przewodem ,aż dziw że sam na to nie wpadłem :lol: Jeżeli okaże sie że radyjko zacznie łapać stacje na tym kablu to zacznę od sprawdzenia przewodu zasilającego wzmacniacza (w lewym tylnym słupku jest taka mała cieńka czarna skrzynka do której dochodzi kabel antenowy więc to chyba to) a jeśli będzie w porządku to zajmę sie sprawdzeniem kabla antenowego , chociaż powiem szczerze nie bardzo wiem gdzie mógłby sie uszkodzić. Wiązkę już naprawiłem. Dzięki Bluess_66 za podpowieź , jak do czegoś dojdę to dam znać.
-
BMW E39 Radio - problem z łapaniem stacji!!
Witam, Mam problem z radiem ale zacznę od początku: Tydzień temu przestało mi grać radio znaczy radio się włączało ale nie było głosu to samo działo się z CD. Okazało się że przy wymianie amorów z tyłu skręciłem nakrętkę mocowania amora miażdżąc wiązkę kabli lewego głośnika (powstało zwarcie) . OK naprawiłem swój błąd ,głos wrócił ale radyjko wyłapuje tylko jedną lokalną stację (najsilniejszą). Czy moja instalacja posiada jakiś wzmacniacz antenowy który mógł się uszkodzić podczas tego zwarcia?? Dodam że mam antenę zalaną w tylnej szybie (sedan) a przynajmniej tak mi się wydaje bo nigdzie nie ma żadnej anteny i najprostszą instalację bez żadnych fabrycznych wzmacniaczy. Pomóżcie bo chciałbym dać sobie z tym radę bez pomocy mechaniora elektronika :modlitwa: ps: wsadziłem też pożyczone radio i sytuacja się nie zmieniła. :cry2: Pozdrawiam.
-
Przyciski klimy
karolr dobry sposób :D chyba też tego spróbuję a jak się nie uda no cóż trzeba będzie wydać te 270 pln Pozdrawiam.
-
Przyciski klimy
Wiesz może ile kosztują te plastikowe cuda? I prosiłbym coś więcej o wymianie bo nie chcę niczego połamać.
-
Przyciski klimy
Witam, popękały mi przyciski z klimatronika :cry2: a dokładnie te cztery w środku od nastawiania temperatury. Czy można je dokupić osobno i wymienić ? Proszę o ewentualny adres sklepu lub nr telefonu gdzie można cos takiego dostać :modlitwa: najlepiej na śląsku (bądż gdziekolwiek). Pozdrawiam.
-
Brak dźwięku (radio działa).
Dzięki za podpowiedź ,zrobię jak mówisz, jeszcze tylko mi podpowiedz gdzie dokładnie powinien się znajdować fabryczny wzmacniacz, bo może patrzę nie tam gdzie trzeba? pozdrr.
-
Brak dźwięku (radio działa).
Witam, mam problem z moim autkiem a raczej z radiem, mianowicie: brak głosu !!!! wszystko działa (wyszukiwanie stacji , cd ) tylko brak dźwięku?? Dodam że wyciągnąłem radio myśląc że jest uszkodzone , wsadziłem stare kasetowe i dalej brak dźwięku :cry2: Czy może być odpowiedzialny za to jakiś moduł lub przekaźnik ??, dodam że nie mam fabrycznego wzmacniacza. HELPPP :modlitwa:
-
Stukanie w tylnym lewym kole
Miałem podobny problem, u mnie powodem były skorodowane osłony tarcz które właśnie wydawały podobny dzwięk.
-
Wymiana szkła halogenu
Dzięki Panowie , dzisiaj pędzę do sklepu kupić silikon, a potem opalarka w dłoń i do dzieła , a jak będą problemy to pozostaje młoteczek :mrgreen: Pozdro
-
Wymiana szkła halogenu
Kolego ja pytam o halogeny a nie klosze lamp :D
-
Wymiana szkła halogenu
Witam, Kupiłem nowe szkła do halogenów bo moje są już strasznie wypiaskowane no i mam problem jak rozkleić (odkleić) stare , a może po prostu stłuc?? Poradźcie coś :modlitwa: bo nie chcę odwalać chałtury. A przy okazji na czym najlepiej przykleić nowe? :mrgreen: Pozdrawiam
-
Rodzaj lakieru (gdzie szukać)???
Dziękuję bardzo za pomoc , zaraz lecę do garażu poszukać tej tabuli :mrgreen: jaszcze raz dzięki i pozdrawiam.
-
Rodzaj lakieru (gdzie szukać)???
Witam. Gdzie w E39 jest tabliczka z nazwą i nr lakieru? W E36 była na kielichu pod maską a tutaj szukam i nic :cry: HELP!!!
-
Wymiana świec żarowych.
Dzieki za podpowiedzi , jak trzeba zjąć kolektor to sie go zdejmie ale najpierw muszę kupić te uszczelki. Pozdrawiam.
-
Sprezyny obnizajace, prosze o opinie
Witam, ja założyłem JAMEX na przód , przy standartowych fabrycznych amorach i jestem zadowolony :D . przód poszedł na dół o jakieś 4cm (nie więcej) , auto jest twardsze ale komfort w dalszym ciągu zachowany. Pozdro.
-
Wymiana świec żarowych.
Witam, czy ktos z was wymieniał świece żarowe w e39 tds? Prosiłbym o jakieś podpowiedzi , a jeszcze lepiej opis jak to zrobić krok po kroku. :modlitwa:
-
Co powiecie na temat tych wycieraczek??
Też je kupiłem :mrgreen: mają 6 miesięcy i działają bez zarzutu.
-
LCM - walnięte tranzystory - jak je zlokalizować?
Witam, Jęśli chcesz taki tranzystor to pisz na priva. Pozdrawiam.
-
kupno auta
lub : www.autoscout24.de
-
CB radio - jaka antena
Jestem !!, dzięki wszystkim za rady ,"rafala6" , niezłe top 10 na pewno wezmę ja pod uwagę. Chyba zdecyduję się na coś na stałe o dł. do 1,5m. jutro jadę do sklepu z antenami i zobaczę jak to będzie wyglądało po przyłożeniu do autka (wygląd jest ważny,w końcu to BMW ) :D dam wam znać co wybrałem i jak to działa w tandemie z JOHNNYM. "jacekkarasowski" niezły z ciebie malkontent ( a widziałem wiele twoich wypowiedzi) jak ci się temat nie podoba to przejrzyj inny, a forum jest po to aby rozmawiać :norty: Pozdrawiam wszystkich.
-
CB radio - jaka antena
Witam, poradźcie coś wczoraj przyszedł zakupiony President JOHNNY II :D a ja ciągle nie wiem jaką antenę kupić. Mam sedana ,myślałem więc o President Indiana w tylny błotnik lub magnesówce Sirio ML 145 na tylną klapę. Co o tym myślicie?? Dodam że tylko te dwa miejsca wchodzą w rachubę. Pozdrawiam.