Treść opublikowana przez jaca 318i
-
pomysł na lepsze wkrecanie się na obroty-linka gazu.
chyba tez sprobuje z ta linka, w mojej bumie wystepuje ten efekt dziury, mysle ze delikatne naciagniecie nic nie zaszkodzi, pozdro
-
skrzypienie drzwi w bmw 320d
u mnie to samo wystepuje tylko ze w e36, bede wymienial trzpien w drzwiach bo najlepsze lata ma juz za soba..
-
Jakie obroty na biegu jałowym powinna mieć 318??
zgadzam sie z kolegami, krokowy badz przepustnica, u mnie obroty na jałowym sa 800 max 900 na benzynie a na gazie to roznie bywa czasem 1000 czasem 700.. zalezy, pozdro
-
Montaz podlokietnika BMW 3seria
mam pytanko co do tego podłokietnika, mianowicie czy do montażu jego bede potrzebowal ten caly seryjny plastik (szufladke,) czy wystarczy jakas dokładka do podłokcia?
-
kasowanie kontrolki abs
witam, mam takie pytanko, jak skasowac kontrolke ABS po wymianie czujnika? :mrgreen:
- Kontrolki
-
M20 cena regulacji zaworow
moze to szklanki Ci stukaja, nie zawory?
-
strumienica, stożek czy wydech?
dzieki za schemacik Curonir, pozdrawiam :D
-
strumienica, stożek czy wydech?
Vicia, mogłbys uzasadnić czemu wg Ciebie jest to chory pomysł?
-
strumienica, stożek czy wydech?
no wiec własnie o efekt dzwiekowy mi chodzi, a pomysl z wiskiem wydaje mi sie byc sensowny, jak cos popsuje, to naprawie...
-
strumienica, stożek czy wydech?
no bylbym Ci wdzieczny gdybys wysłal mi ten schemacik, byloby mi łatwiej. dzieki
-
strumienica, stożek czy wydech?
dobra,dzieki kolego wezme sie za to, mam nadzieje ze nic nie zchrzanie :D
-
strumienica, stożek czy wydech?
no sproboje z ta nakretka, masz tak zrobione w swojej? czyli to bedzie ze wiatrak bedzie sie caly czas obracal tak jak by byl na krotko podłączony?
-
mam pasek czy lancuch...czy ktos sie orientuje??
wydaje mi sie ze masz pasek, poza tym koledzy jesli chodz o sprawdzanie vinu to czy nie jest bardziej prościej wejsc na www.autobaza.pl
-
strumienica, stożek czy wydech?
a mogłbys mi dokładniej napisac o tej śróbce cos wiecej?
-
strumienica, stożek czy wydech?
panowie co sadzicie o tlumiku k&m inferno taki o: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116441848 lub o k&n biturbo a"la mugen taki o: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=114970991
-
strumienica, stożek czy wydech?
chyba wstawie jakis za 3stowy z allegro tlumik a ze stozkami i strumienicami dam sobie spokoj, dzieki i pozdrawiam
-
strumienica, stożek czy wydech?
ales mnie zmartwil tymi 1200 :( a cos tanszego?
-
strumienica, stożek czy wydech?
no to super, skusze sie na ten K&N, i moze ten wydeszek supersprint, co sadzicie? bedzie wtedy dobrze?
-
strumienica, stożek czy wydech?
jesli chodzi o ten filtr powietrza K&N to chyba nie jest stozek? bo wsumie jesli wchodzi do tej standardowej obudowy od filtra powietrza to bylo by dobre rozwiazanie, ciekawe ile to kosztuje?
-
strumienica, stożek czy wydech?
zjechany? po to jest forum by pytac przeciez, a poza tym przejrzalem te tematy i nic co by mnie zainteresowalo to nie wyczytalem, jedni tak pisza inni inaczej, moze tu sie znajdzi ktos kto cos sensownego napisze w tym temacie.. pozdro.. :8)
-
strumienica, stożek czy wydech?
witam, chce cos zrobic z dzwiekiem silnika w moim aucie, co prawda to tylko 1.8 ale chcialbym by troszke ładniej chodzil, jakos strumiske moze czy stozka albo wydeszek? sam nie wiem pomozcie prosze..
-
E36 1,6 czy 1,8
jesli o mnie chodzi to wzialbym na twoim miejscu 1.8i 113 kucy, jest to naprawde dobre rozwiazanie miedzy spalaniem a osiągami. nie jest to co prawda rakieta ale na nasze polskie drogi wystarczy, mam taka z gazem i pali mi 10 do 11litrow gazu na 100km a jezdze raczej po miescie
-
Wskaźnik spalania ucieka za 30l?
tez ekonomizer to czasem i dobra rzecz działa jak wyrocznia, dzieki temu mozna nauczyc sie ekonomicznej w miare jazdy dobrej klasy samochodem jakim jest buma
-
Jak w końcu jest z tymi felgami?
w swojej bumie mam 205 letnie i zimowe, auto nie jest zamulone i jezdzi sie tez super, polecam te oponki.. pozdro