Treść opublikowana przez piotres
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Nie przesadzajmy ! Jak ktos jezdzi uwaznie , omija dziury i nie smiga ogniem po nierownych drogach to i 19' nie bedzie prostowal nigdy a juz napewno nie raz na sezon . Szczegolnie jesli to beda felgi klasy BBSow . Emek mi pisal ze z tylu z3 1.9 ma taki sam rozstaw jak z3m wiec felgi od z3M beda tylne tylko wygladaly dobrze w z3 4 cyl z blotnikami tylnymi od 2.8 lub M (troche zamotane ale podobno tak to wyglada) . W z3 R6 non M tylne felgi z M beda wystawac. Czy te felgi nie sa cudowne .. http://carview-img02.bmcdn.jp/carlife/images/UserCarPat/967158/p1.jpg http://www.zvolution.com/Z3Faq/wheels/images/BBS_CH_z3roadster.jpg BTW ale patent na migacze ...chyba z Z4 ale troche nie pasuja :mrgreen: .
-
[e36] Z3 - Podgrzewanie siedzenia
Jak odepniesz aku to mozesz wypinac co chcesz bez obawy ze Ci jakis blad wyskoczy ;) .
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Nie wydaje mi sie . E46 bez glebowania wyglada swietnie na takich felgach . 19' juz jednak lepiej wypelniaja nadkola . A poztym ...juz Ci przeszla faza na kola 18 czy 19 ?? :| A speedster cover dla mnie to rowniez porazka . Styl plastix-fantastix . Chyba jednak co czlowiek to inny gust :mrgreen: .
-
[e36] Z3 - Podgrzewanie siedzenia
Nieprawda. W fotelach nonM, nonSportsitze czyli takie jak ma batim do podgrzewania ida 2 wtyczki . Tylko nie pamietam czy jedna idzie na siedzisko a druga na oparcie czy jedno jest od slabego grzania a druga od intensywnego . Warto sprawdzic najpierw wtyczki . Na obu "biegach" Ci nie dziala to podgrzewanie ?
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
WOW ale cena - OKAZJA ! 3000 za komplet bbsow ch w rozmiarze 19' z jakimis tam oponami to super cena ! I houek - te felgi nie sa jedne z najlepszych - one sa poprostu najlepszymi felgami jakie mozna zalozyc do Z3, E36 czt E46 ! :cool2: Jak ktos szuka odwaznych rozmiarowo felgi to ja bym sie nie zastanawial tylko bral ...
-
malowanie plastikow
Napewno : hockeye z drzwi i boczki tunelu srodkowego, oraz chyba konsola centralna takze.
-
malowanie plastikow
Szczerze mowiac nie sadze ze malujac 1 element uda Ci sie uzyskac idealnie taki sam kolor i strukture jak orginal . Raczej to bedzie 70-80% jak orginal ;).
-
[E36] Z3 - Śruba do hardtopa do ramy przedniej szyby
Saron, litosci, nie plosz uzytkownikow forum plci pieknej :lol: .
-
[E36] Z3 - Śruba do hardtopa do ramy przedniej szyby
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CH31&mospid=48082&btnr=54_0204&hg=54&fg=15 Czy tego szukal twoj serwis i nie mogl znalezc ? Jesli tak to radze go zmienic.. :wink:
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Tak jezdzi po Wawie i nic. Albo non stop daje w lape i sie nie chwali :lol: .
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Dowod za szyby to moze nie, moj znajomek ma taka samo zrobione szyby jak ta zeta w seacie toledo (przod tez na smole) i jezdzi juz z 2 lata po miescie wiec chyba nie jest tak zle. A te kola widac obrabiaja wszystkie beemki w tym komisie :lol: . Ale wyglada na 20' albo mi sie wydaje ...
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Podobno 20 cali ...i na tyle wygladaja. Gangsterka ... :twisted: . ladna nerke ma :P Tylko nie wiem po co szyby czarne jak smola i znaczek zaszpachlowany. A z3 bez grzanych zydelkow to mega rzadkosc (nie liczac aut z 1996r. gdzie bylo to czeste) .
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Co do felg - przeczytaj opis :) .
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
To auto juz chyba ze 3 lata jest regularnie na allegro :lol: . Ostatnio chyba zmienilo wlasiciela i ten po pomalowaniu felg chce odrazu 18 tys. zl wiecej za nie , jak poprzedni wlasciciel :lol: . (kiedys bylo za 50-53tys o ile dobrze pamietam).
-
[E36] Z3 - Pojemność zbiornika paliwa
W mojej non M rezerwa zapala sie przy 8 litrach.
-
[E36] Z3 - Wymiana szkieł kierunkowskazów, przednie lampy
A tego nie wiem. Czytalem o tym na bimmerforums i wszyscy pisza TSX projectors i tyle. A ta lampa na dole jest z coupe czy jak ? Postaram sie czegos dowiedziec wiecej o tym, licze ze przetrzesz szlak jesli chodzi o tego moda :).
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Jak dla mnie te zapalniczki to dodatek pasujacy do 316i m-power , a nie do prawdziwych eMek ;).
-
[E36] Z3 - Wymiana szkieł kierunkowskazów, przednie lampy
Wlasnie sie wkurzylem bo sie niedopilem, co sie napilem to mi krew nosem zaczynala uciekac ...a jak sie zaczopowalo to autobus byl podstawiony ktory odwozil gosci . :x Cos mi sie zdaje ze zaraz bumblebee nas CONAJMNIEJ zbanuje :lol: .
-
[E36] Z3 - Wymiana szkieł kierunkowskazów, przednie lampy
Tak sie zlozylo ze akurat o tej porze wrocilem z wesela :lol: .
-
[E36] Z3 - Wymiana szkieł kierunkowskazów, przednie lampy
Dla mnie tez goly odblysnik nie pasuje do reszty lamp z3 gdzie reszta jest przykryta wewnetrznymi kloszami ... No i ringi takze jak dla mnie NONO .
-
[E36] Z3 - Wymiana szkieł kierunkowskazów, przednie lampy
nie ma tak latwo . :mrgreen: Najpierw zakup szkielka biale , a potem dopiero martw sie o ich wymiane bo to drugie bedzie znacznie prostsze od pierwszego :wink: . Do Z3 nie da sie kupic w ASO samych bialych szkielek, byla gdzies strona gdzie koles to sprzedawal po o ile pamietam 70 eur/kpl. , i tyle w temacie ;).
- BMW Z4 Hartge
-
[Z3] 1.9 - Montaż komputera pkł.
madmarx wystarczy :lol: :D . A tak powaznie to potrzebny jest magik z DISem (taki soft do obslugi BMW) i interfejsem na COM, lub ASO .
-
[Z3] 1.9 - Montaż komputera pkł.
Z tego co czytalem kazda z3 od 09/96r. ma fabrycznie instalke pod OBC . Wyciagasz zegarek i szukasz pod konsola w plataninie przewodow wolnej wtyczki z zapadka do ktorej idzie 11 przewodow . Uda Ci sie to zrobic nawet raczej bez wyciagania konsoli (ja dalem rade) , zegarek wypychasz od srodka po uniesieniu mieszka wokol biegow, wypychasz od srodka przyciski od grzania stolkow, asc , dachu itp. i latarka szukasz tej kostki, potem drutem ja wyciagasz ;) . Powinna byc gdziesz na wierzchu . A samo OCB - da sie kupic za 50 zl jak poszukasz . Jak nie chcesz programowac to musisz kupic z compacta 318ti europa lub z3 1.9 inaczej spalanie bedzie zle Ci pokazywac . A jak chcesz programowac DISem to kup DOWOLNE obc moze byc nawet w milach (tak ja ja kupilem :lol: ) . Do tego potrzeba manetke kierunkow z przyciskiem OBC (od 25 zl w gore) - tu takze montaz prosty, doslownie wyjmujesz stara i wkladasz ta , pasuje kostka . No i czujnik temperatury - pasuje od e36, e34 itp. Kup orginal a nie allegrowe zamienniki to Ci podpasuje w otwor na niego zaprojektowany w kratce zderzaka . Za 40 zl da sie wyhaczyc . Wtyczka takze jest gotowa, gdzies powinna byc ukryta za prawym halogenem . Generalnie dodanie OBC w Z3 jest MEGA proste. pozdrawiam
-
Impregnacja/czyszczenie dachu w Z'et ...
Ja nie mialem jeszcze takiego problemu.