Treść opublikowana przez piotres
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Z tego co wiem to nie bedzie pasowac wahacz od compacta do Z3 R6. Piasta takze napewno jest inna (inne odsadzenie, inne tarcze hamulcowe).
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Miales foty wkleic z wymiany...
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
To jest cena za galki plastikowe a nie skorzane. Moja galeczka nie jest luzna ani wyslizgana :mrgreen: . Nie wiedzialem nigdy orginalnej galki bmw w bezowej skorze, a juz napewno nie tej z ///M ;).
-
Zetkowy DIY :)
Wymiana szyby w miekkim dachu Z3 (suwak): http://www.rfdm.com/tis/54_31_013.pdf
-
Przekaźniki ABS -ASC gdzie szukać ?
Zycze Ci powodzenia :) Daj znac jaki efekt tych prac.
-
KLocki wymiana ocb
Wania, te ramki nie sa pomalowane - to orginal. Kupilem licznik z innej Z3 z czarnymi ramkami wlasnie (to czesta opcja w compactach 323ti w pelnym M-pakiecie, ale w Z3 tez sie zdarzaja), i oczywiscie przelozylem tylko przednia szybe z ramkami i tarcze bo mialem plamy na podswietleniu na poprzednich zegarach. Teraz jest git. I te czarne ramki ciesza moje oko znacznie bardziej jak chrom :) . Nie zamierzam niz rzezbic w liczniku bo zbyt latwo cos zepsuc. Pozatym czerwone wskazowki nie podoba mi sie wogole ;).
-
KLocki wymiana ocb
http://img72.imageshack.us/img72/4690/img3922b.jpg Tak ta kontrolka wyglada.
-
KLocki wymiana ocb
Hart ....nie kojarz mi sie to ze zbyt dobra marka. Jak ma byc tanio to moze Mikody GT (nacinane/nawiercane/lakierowany srodek) ? Daj znac czy te klocki TRW nie pyla i nie piszcza.
-
[Z3] 2.8 Roadster by piotres
tarcze sa z z3m, prosiaki maja chyba 5x130.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Podobno po lifcie kazda miala obrysowki, info od Emka, ale on sie obrazil na to forum i nie chce sam napisac :wink: .
-
KLocki wymiana ocb
Wyjac zegary to 10 min, nie trzeba nic rozkrecac poza 2 wkretami trzymajacymi zegary na gorze, dostep z zewnatrz. Potem je sie wyciaga do przodu i przeklada pod kierownica z lewej strony.
-
KLocki wymiana ocb
Textary nie beda kosztowac 50zl/kpl, a ok 100zl/kpl na os. Dobra firma, jednak ja polecam Ferodo z tego powodu ze praktycznie wogole nie pyla, nie piszacza, itp. ideal. Czyli pewnie czujnik jak sie wytrze to sie zamyka obwod, a jak go odepniesz to obwod tez jest otwarty. Wniosek - czujniki jeszcze nie zadzialaly. zdjecie kontrolki Ci wysle wieczorem .
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Nie wierze w twoje teorie :o . I vice versa :cool2: http://allegro.pl/zderzak-przod-przedni-bmw-z3-i1180144303.html - handlarz wycial otwory na obrysowki ??? http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod-bmw-z3-roadster-i1184877704.html - i ten tez http://allegro.pl/zderzak-przod-przedni-bmw-z3-z-3-i1209971426.html Duzego wlotu bez obrysow akurat teraz na allegro nie ma ale zapewniam Cie ze juz widzialem takie zderzaki i byly to orginaly.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Ona przeciez byla bardzo dlugo na allegro z rok temu za 18 czy 19k finalnie, z ubitym nieco przodem (a juz byla zarejestrowana w PL wiec pewnie to jej nie pierwszy wypadek w zyciu byl). Sprzedawala sie tak kilka miesiecy. Dziwilem sie ze nikt jej wtedy tak dlugo nie kupowal bo uszkodzenia bylby stosunkowo nie duze, za 5tys napewno ktos to naprawil ale raczej mniej. Chyba wiem, który egzemplarz masz na myśli, nawet go oglądałem (granatowa z warszawy) i w mojej ocenie, biorąc pod uwagę chociażby m.in. udokumentowaną historię (nie sprefabrykowaną) obecnej Z z w/w ogłoszenia to inny egzemplarz, choć możliwe jest, że ma felgi odkupione od tamtej bądź podobne. Generalnie, w dalszym ciągu uważam, że nabywca będzie bardzo zadowolony, a kwota faktycznie nie jest wygórowana jak na Z3 Coupe w takim stanie. Co do tej granatowej Z Coupe .... :roll:
-
[Z3] 2.8 Roadster by piotres
Naszlo mnie na hamulce jakos tak ...mial byc tyl z M3, ale jak sie uda to bedzie to innego ... http://img228.imageshack.us/img228/1696/62080215.jpg
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Nie wierze w twoje teorie :o .
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Szukasz bezwypadkowej ?
-
Przekaźniki ABS -ASC gdzie szukać ?
No ale w czym tkwil problem w twoim przypadku z tym ABSem/ASC ?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Skad ta pewnosc ?? Widzialem juz R6 (duzy wlot) bez obrysowek i male wloty z obrysowkami wiec nie jest tak jak piszesz ;) . ale na ogol Z3 ma obrysowki.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Napisalem 30 lipca to samo, ale S007 twierdzil ze to inne auto i ze oba sa z Warszawy, ale to ubite za 18k to inny egzemplarz, a felgi fakt faktem ma takie same.
-
[Z3] Temperatura płynu chłodzącego/Termonstat
Sprawdz inpa temperatury plynu podczas jazdy - wyjdzie wtedy czy naprawde plyn jest za cieply czy to tylko wskaznik wariuje. To sprzeglo to sprzeglo wiskotyczne, popularnie zwane wiskiem i ono takze moze byc uszkodzone, ale plyn nawet wtedy nie powinien sie przegrzewac.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
jak to nie ? Mialem orginaly bez chromow pomarancze ;) . Teraz sa "customy" . :wink: . Ale przygoda byla mala prawym przodem to fakt ;). i W tej granatowej tez napewno byla no i co z tego ? Bezwypadku w Polsce sie nie kupi, to juz ustalilismy nie raz, mysle ze nie ma co do tego wracac, wiec to ze przod byl robiony to standart. Jesli podluznice czy kielichy sa bez sladow ingerencji blacharskiej to nie ma sie czym przejmowac.
-
[E36] Z3 - Polerka tylnej szyby
To to cudo na kuny ?
-
[E36] Z3 - Polerka tylnej szyby
Nie radze chowac windshota ...takze mi sie podobaja gole palaki, takze jezdzilem rok ze zdjetym windshotem, a potem jak go chcialem zalozyc to juz go nie znalazlem :duh: . takze ...uwazaj :mrgreen: . Madmarx :cry2: :duh: :mrgreen: oossstroooo. Aaaaa tylko na fotel pasazera poloz jakis gruby koc bo ja bedziesz kleczal na golym przy polerowaniu to mozna mate zajetosci uszkodzic.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Mowilem ze byla o niej mowa :P . Ta ze Zdunskiej to oczywiscie inne auto i podobno takze w super stanie.