Skocz do zawartości

M-Power R.A.F.F

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M-Power R.A.F.F

  1. Dzieki to zrezygnuje z zakupu tych lamp :cool2:
  2. Czyli lepiej na orginalnych lampach bez xenonow i jak cos to dokupic Ringi? a czy dobrze swieca te lampy? :mad2:
  3. Moze chlodnica uszkodzona. albo tylko uszczelka do wymiany , tak mialem przy 330d codziennie musialem dolewac :mad2:
  4. Ile za tylne lampy? :D
  5. Witam chcialem sie zapytac kto posiada takie lampy Angel Eyes jak tutaj : http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-bmw-e46-01-05-angel-eyes-ccfl-c-i2714134587.html , http://moto.allegro.pl/lampy-soczewkowe-depo-fk-bmw-e46-sedan-01-04r-lift-i2712273956.html . i Czy dobrze swieca i czy sie oplaca kupowac czy problemow nie bedzie? bo wyglad maja fajny, bo jedni mowia tak drudzy inaczej.. pozdro :mad2:
  6. Lampy zwykle mam ale chcialem xenony kupic i ringi zalozyc przez to myslalem o tych lampach co u gory podalem. a czemu niby gorzej maja swiecic tak z ciekawosci? :) pozdro :)
  7. Dzieki
  8. Nom letko sa , a i myslalem nad tymi lampami do BMW ; http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-bmw-e46-01-05-angel-eyes-ccfl-c-i2714134587.html lub http://moto.allegro.pl/lampy-soczewkowe-depo-fk-bmw-e46-sedan-01-04r-lift-i2712273956.html . Co sadzicie? :)
  9. M-Power R.A.F.F opublikował(a) temat w E46
    Witam mam pytanie bo kiedys posiadalem BMW e46 330d przed liftem i teraz mam inna juz po lifcie i chcialem sie zapytac czy to normalne ze tak slabo swiatla swieca (orginalne) mimo ze probowalem ustawiac to troche polepszylo sie ale i tak strasznie krotko swieca i to w tamtej i tej BMW. Pozdrawiam :D
  10. ok dzieki wam :D
  11. M-Power R.A.F.F opublikował(a) temat w E46
    Witam Mam srebna bemke 330d po lifcie i chcialem sie zapytac czy jakby pomalowal alusy w macie czy by to ladnie wygladalo razem z szybami podciemnymi? :) pozdro
  12. Z Tego co wiem to musisz miec soczewki bo sie policja moze doczepic. :)
  13. M-Power R.A.F.F opublikował(a) temat w E46
    Witam mam takie pytanie, posiadam BMW e46 330 po lifcie i chcialem zmienic na Lampy tylnie diodowe takie http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-bmw-e46-sedan-ruda-slaska-i2699955124.html Czy beda pasowac ? Pozdrawiam
  14. Witam, posiadam BMW e46 330d z 200 (przed) liftem chcialem letko go przerobic na po lifcie, czy lampy nowe (po lifcie ) by pasowaly z maską (przed liftem) i zderzakiem? pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.