Treść opublikowana przez M-Power R.A.F.F
-
E46 318i opinie i porady do ringow
Ja mam w swojej E46 od jafry pierwsze generacje, masz tu pare fotek, zdjecia robione telefonem slaba jakosc duzo lepiej na zywo to wyglada a w nocy jeszcze lepiej. Jakby sie czlowiek uparl to i na ringach w nocy da sie dojechac bo ladnie oswietlaja : http://img690.imageshack.us/img690/2299/img3254b.jpg http://img59.imageshack.us/img59/9818/img3152zj.jpg http://img818.imageshack.us/img818/9089/img3247op.jpg http://imageshack.us/a/img10/6144/img3165uz.jpg
-
BMW BUSINESS CD AUX
ja myslalem dokupic Yatour cos takiego : i wtedy jest wszystko :) http://img705.imageshack.us/img705/9045/yatour.png
-
Zestaw Yatour
??
-
Zestaw Yatour
???
-
[E46] Siwy dym, przy ruszaniu np na światłach
Dziekuje za info.. tylko opisuje sytuacje gdzie tez olej musial sie wypalic kolego :cool2:
-
Zestaw Yatour
Witam, mogby mi ktos dac namiary na te rzeczy co sa zaznaczone w czerwonym.. Zmieniarke i zestaw bluetooth znalazlem ale tego switcha CDC/MP3 niemoge znalesc i jak z okablowaniem wszystko bedzie czy trzeba dokupywac, pozdrawiam :mad2: http://img705.imageshack.us/img705/9045/yatour.png
-
[E46] Siwy dym, przy ruszaniu np na światłach
Jak mi turbina poszla w poprzedniej330d i olej pobralo, to tez ladnie mi kopcila po wymianie turbiny bo olej sie musial wypalic, troche pojezdzilem i ani dymka :D
-
320 D - Kopci, Brak mocy.
jak "siwy dym" sie pokazal i (jeszcze olej zaczelo pobierac) to na turbine stawiam :D
-
[E46] Przestała działać zmieniarka
a podlaczona do radia jest wogole?
-
E46 318i opinie i porady do ringow
Jesli cos chcesz to placisz, jesli niechcesz to nie placisz , proste :D
-
E46 318i opinie i porady do ringow
Niemam niestety popytaj innych ale wydaje mi sie ze bedzie tak jak K3m0T1989 mowi :D
-
Opony do e46
Na zime zawsze lepiej jeden rozmiar mniejsze :cool2:
-
E46 sedan - tylne lampy
Jak chcesz miec full wypas w aucie to nie lepiej dolozyc i kupic w orginale? a nie kombinowac jak kazde w Polsce auto, mialem kiedys takie. pisze tak bo za granica jedna rzecz sie nie zgadza i juz kupiec obejdzie sie :D
-
Help !!! auto się zawiesiło i nie można go zgasić
Tlumacze koledze wyzej co z motorynkami wyjezdza i ciezko mu uwierzyc.. TEMAT DO USUNIECIA NAJLEPIEJ
-
LED A POLICJA?"
Spoko Spoko czaje o co Ci chodzi, to jak sugerujesz ze e46 bedzie miala niedlugo taka opinie jak e36 to trzeba powoli myslec o nowszej :D Pozdrawiam
-
E46 sedan - tylne lampy
:cool2: Trzeci :8) A pomarańczowe przednie Was nie wku...? Jak i przednie tak i tylnie kierunki pomaranczone troche wku... ale niema co zaduzo zmieniac bo pozniej przy sprzedazy moga byc problemy i z numerem VIN sie nie bedzie zgadzac
-
Help !!! auto się zawiesiło i nie można go zgasić
akumulatory w takich autach nic nie dają, na jednym akumulatorze można by kilkoma autami przejechać kilkaset kilometrów (testowane na podobnych elektronicznie ). po odpaleniu jedengo auta, wyciągasz, wsadzasz do drugiego itp - nic nie wariuje wszystkie kompy chodzą gps'y, radia, komputery się nie wieszają - jak wejdziesz w diagonstykę na LCD napięcia prawidłowe. ta chyba na motorynce to testowałes co do tematu to ja juz nie wieze ze jestes normalnym uzytkownikiem, jestes trollem takie rzeczy sie nie dzieją buahah mistrz i po tej kierze juz widze jakiś typ :mrgreen: :mrgreen: i co auto ci chodzilo cały czas? XDD XDD xDD od kilku godzin? ja bym odpial bezpiecznik/przekaznik od pomy paliwa i nar a nie jakis znoajomy i elektroniczne magiczne rzeczy dawaj foty jak pompy nie miały wtycznek W e46 330d jak odepniesz akumulator to dalej wszystko chodzi.. auto nie gasnie a komputer radio gra :D
- LED A POLICJA?"
-
LED A POLICJA?"
"ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. nr 32 poz. 262 z dnia 26 lutego 2003 r. z późniejszymi zmianami) Oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej: Liczba świateł: liczba taka, aby zapewniała dobre oświetlenie tablicy rejestracyjnej Barwa świateł : tylko biała Inne wymagania: w sposób zapewniający oświetlenie miejsca umieszczenia tylnej tablicy rejestracyjnej Własności świetlne: powinno zapewniać możliwość odczytania znaków na tablicy rejestracyjnej w nocy przy dobrej przejrzystości powietrza z odległości co najmniej 20 m Inne warunki: nie może być bezpośrednio widoczne z tyłu pojazdu z odległości większej od 25 m"
-
LED A POLICJA?"
Ostatnio sie kolego wypowiadales wiec zapytam jeszcze raz pokaz mi artykul ktory tego zabrania i miliony nowych aut co maja podswietlone rejestracje na bialo i ledowe postojowki tez nie maja prawa miec? :mad2: Kolego tutaj jestesmy po to zeby pomoc koledze a nie wymyslac dziecinne teksty.. E36 nigdy nie mialem i przymierzam sie do zakupu e60 530d i tez ledy zaloze jak nie bedzie, pozdro
-
LED A POLICJA?"
Czyli jednym słowem niedozwolone ? Niezgadzam sie z tym.. :mad2: Jak wyminiesz sobie zarowki zolte na zarowki LEd postojowki to sie nie doczepia niewiem po co? co inne jakbys na Hidach jezdzil bez soczewek i oslepial wszystkich :) Drugie BMW juz posiadam i zawsze po zakupie odrazu kupowalem Ledy pod rejestracje, ladnie swieca na bialo , masz tutaj link jak wyglada : viewtopic.php?f=69&t=206964&start=15 Srebne na francuzkich blachach wtedy byla jeszcze i wczesniej mialem inna 330d przed liftem i na polskich blachach i sie w Polsce nigdy nie doczepili do tego, wiec spokojnie mozesz kupowac, widze ze lubisz te ledy, ja w swojej tez caly srodek auta powymienialem zarowki na LED i super efekt. pozdrawiam :cool2:
-
BMW E46 panel
Nie oplaca sie
-
E60 530XD WBANY710X0CT71605
M-Power R.A.F.F odpowiedział(a) na qwert6668 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa miesiac za 60 pare tysi bedzie :D
-
E46 318i opinie i porady do ringow
Niewiem jak z Policja ale zawsze jak jezdzilem na ringach i gdzies stali to mi auta swiatlami migali wiec niewiem jak sie uda chyba.. :D
-
problem z geometrią
podpinam sie pod temat bo ten sam problem mam milo zrobienia geometri zbieznosci po wymianie wahacza itd itd.. :mad2: