Treść opublikowana przez włodar_e30
-
Brak wspomagania
Witam, Wczoraj podczas powrotu z niemiec zapaliła żółta kontrolka. Wspomaganie przestało działać... Tuż po odpaleniu czuć jak kierownicę delikatnie poszarpuje lewo/prawo po czym wspomaganie przestaje działać. Jakieś pomysły ?? http://img.tapatalk.com/d/14/04/18/sete9u4a.jpg Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
http://img.tapatalk.com/d/14/04/13/zuvyvupa.jpg Super :) Mamy podobne toczki, szacun za glebe. Dużo lepiej wygląda zderzak bez blachy. Co na to policja ?? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[E90] Brak wskaźnika tempomatu
Po przeprogramowaniu co i gdzie się wyświetli ?? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
E87 116D 2010 brak możliwości połączenia przez OBD
wątpię żeby Dziqsek miał nieodpowiedni sprzęt...
-
E87 116D 2010 brak możliwości połączenia przez OBD
Nie mam.
-
E87 116D 2010 brak możliwości połączenia przez OBD
Mam problem ze złączem obd, nikt nie może się przez nie połączyć. Dziqusek próbował kilka opcji i niestety nic nie pomogło. Dziś sprawdziłem bezpieczniki i na rozpisce znalazłem pozycje OBD i miałem podane 2 bezpieczniki (02 i 74) - miejsce tego 02 jest puste(brak bezpiecznika). Czy powinien tam być bezpiecznik ?? Macie jakieś pomysły ?? Pozdrawiam,
-
BMW - Lakierowanie felg w Poznaniu- co myślicie?
Ja ich polecam, robili mi kilka komletów i zawsze wszystko GIT :)
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Zakładałeś dystanse do tych stylingów 95 ?? Ja właśnie je u siebie założyłem i zastanawiam się czy nie dać 10/15mm na strone.
-
Zmiana zawieszenia tył- jak się zabrać....
znalazłem opis: http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=15397
-
Zmiana zawieszenia tył- jak się zabrać....
Witam, Właśnie jestem w trakcie zakładania gwintu Eibach pro street . Przód już założyłem, teraz czas na tył. Z tego co zauważyłem to problemem może być demontaż sprężyn bo mój sciągacz tam nie wejdzie. Macie jakieś patenty na to ?? Z góry dzięki za pomoc :)
-
Felgi bbs - podrobki czy originalne? Prosze o opinie.
Ja bym na tym nie jeździł, uzbieraj i kup jakieś ori. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
BMW E90 328i by SajmonLP
Dzięki za info :) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
BMW E90 328i by SajmonLP
Fajnie wygląda. Ten gwint Eibacha Pro Street S już masz na aucie ?? Mam leżeć go w garażu, ale zastanawiam się jaki komfort będzie... Do zo na mieście :) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
BMW e91 320d lci - jakie zawieszenie???
Tego Eibacha masz same sprężyny ? Te opony 19 to rft ? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Jak będziesz już miał jakiś grafik to daj znać bo muszę 'dopiąć' weekend :) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Nie zamyka auta z pilota...
Tak, to ten pod kierownicą. http://www.micro-tronik.com/Control_module_Car_Access_CAS_imageid_18973.jpg W przyszłym tygodniu zajmę się sprawą. Faktycznie mogą to być kable bo zauważyłem, że tylne głośniki po wjechaniu w dziurę czasami potrafią przestać grać... Wkurzają mnie strasznie takie pierdoły !
-
Odbudowa przodu od zera. e90 320D :)
Jedź do handlarza co ma cały przód ugadaj sie na cenę i niech ci uszykuje wszystko(ewentualnie sam rozbierz). Zaoszczedzisz na czasie, $ i berwach :) Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Nie zamyka auta z pilota...
U mnie z idrive`a można tylko ustawić autodoorlock i czas po którym ma to nastąpić. W ukrytym menu nic na ten temat nie znalazłem. To jak ma ktoś jakiś pomysł ??
-
Nie zamyka auta z pilota...
Od kiedy kupiłem auto mam problem z zamykaniem auta z pilota-zazwyczaj nie działa. Raz na jakich czas się zdarzy, że uda się zamknąć auto(wystarczy ujechać kawałek, lub zostawić auto na dłużej i już nie działa), zapasowy kluczyk zachowuje się identycznie. Bezpieczniki sprawdziłem i wydają się OK. Wszystko inne działa z pilota-otwieranie drzwi, otwieranie bagażnika, tylko nie działa to cholerne zamykanie. Otwieranie i zamykanie poprze dotknięcie klamki również działa. Czy ktoś wie co to może być ??
-
Lampy black line
chyba chodzi o te Depo bez homologacji.
-
Grzanie świec i dziwny warkot na mrozie
Wszytsko OK. Przy takiej niskiej temperaturze świece dłużej grzeją, a ty chciałeś odpalić trochę za szybko-stąd ta pomarańczowa kontrolka od świec.
-
Lampy black line
Ja do swojej blackline`y dorwałem na ebay.de za 116eur-licytacja. W kartonikach, koleś miał je chwile na aucie.
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Dzwoniłem, ale masz chyba wyłączony telefon. Czy w E87 możesz deaktywować RPA ?? Bo wiecznie się zapala i nie mogę zresetować. Jeśli tak to piszę się na wizytę w lutym :) Pozdro :)
-
NCSexpert problem - działa z E90, nie działa z E87
Witam, Mam problem z NCS`em zainstalowałem na widows 7 i bez problemu mogę kodować E90 `06, problem w tym że mam też E87 `10 i po podłączeniu wywala błąd chassis czy coś takiego. Ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak ? Wiem, że inpa nie działa pod win7 ale nie mam innego lapka do pracy... Z góry będę wdzięczny za pomoc bo muszę zdeaktywować RPA w E87 bo wiecznie mi jakieś błędy wywala.
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Przesyłka dotarła :) Wielkie dzięki !