Skocz do zawartości

DiiLGiiL

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DiiLGiiL

  1. Tak jak w temacie posiadam bmw e46 1.9 benzyna m43, do wymiany mam dyfer. Moje pytanie jest teraz jaki dyfer mam kupić jedynie co udało mi się ustalić na starym to takie numery "1214812J---- 01/124". Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ??
  2. Pomoże ktoś ??
  3. Tak jak w temacie mam problem z obrotami a chodzi dokładnie o to że po odpaleniu silnika jest ok obroty 800-900 jest dobrze ale gdy zacznę jeździć i np. przy dojechaniu do ronda wrzucam na luz obroty spadają do 600 i tak stoją a czasami falują. Podłączałem ją do komputera bo zaświecił mi się "chek" wyskoczył błąd o nazwie: "problem z biegiem jałowym" i do tego części do wymiany sondy przepływomierz , krokowy itp... jestem już po wymianie: sondy , krokowego , świec i wyczyszczeniu przepustnicy i teraz ciekawostka. "Po wyczyszczeniu przepustnicy obroty trzymają się cały czas na 600 i rzadziej falują ale po nagrzaniu chłodnicy do pionu wszystko wraca do normy obroty na 800-900 i wszystko ładnie chodzi" Proszę o pomoc przeczytałem wszystkie podobne tematy proszę tego nie zamykać mogę nawet zadzwonić jeśli będzie taka potrzeba. Model: BMW E46 1.9 benzyna/gaz 2001r M43 P.S Jak jest z rozrządem w tym bmw ?? to jest łańcuch ??
  4. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    Dzięki kolego chciałem się upewnić ale czyściłem 3 x odessałem płyn i był czysty jestem chyba pewny że wszystko wyszło jeszcze raz dzieki
  5. DiiLGiiL opublikował(a) temat w E46
    Tak jak w temacie złamałem śrubę odpowietrzania chłodnicy wydłubałem ją i wpadło mi trochę okruchów w obieg oczywiście wyssałem te okruchy ale nie wiem czy wszystkie ;s moje pytanie jest takie czy jak coś tam zostało to mogą być tego jakieś konsekwencje ?? pomocy
  6. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    Odessałem "cały" ten syf tak mi się wydaje ;s wszystko wyssałem do pustego trochę tego syfu było moje pytanie czy takie okruchy małe mogą zaszkodzić ??
  7. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    jak to nie rozumiem ?
  8. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    A co się stanie jak małe kawałeczki tej śruby dostaną się do obiegu chłodnicy ??
  9. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    To jest dokładnie to: http://allegro.pl/11531436407-nowy-waz-chlodnicy-bmw-e46-316-318-1-9-i3860017027.html
  10. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    tak ... jeszcze żeby ja umiał to zdemontować ;s jak tam stoi płyn w tym przewodzie... i w jaki sposób to zdemontować ??
  11. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    To jest śruba chłodnicy taka jak na zdjęciu ona jest plastikowa ... ;si złamała mi się na pół ;s https://www.google.pl/search?q=part+number+%C5%9Bruby+ch%C5%82odnicy+bmw+e46&client=firefox-a&hs=7nR&rls=org.mozilla:pl:official&channel=np&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=8KbiUuzbLYmw7Qayn4HACg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=625#facrc=_&imgdii=_&imgrc=U5HWz7-dKg0RzM%253A%3BymTVDPVtsNhb3M%3Bhttp%253A%252F%252Fimages35.fotosik.pl%252F727%252Fedde305c6a8cd381med.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.bmw-sport.pl%252Fviewtopic.php%253Ff%253D1%2526t%253D98377%3B500%3B374 Tak jak tu identycznie
  12. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    a jak okruchy wpadną do środka ?
  13. DiiLGiiL opublikował(a) temat w E46
    Tak jak w temacie złamała mi się w pół i nie mogę jej wyciągnąć ale przebiłem się przez nią ;s Co robić ?? Aaaa i szukam nazwy tej części co na zdjęciu chodzi o bmw e46 1.9 benzyna m43 POMOCY http://bankfotek.pl/view/1655605 Liczę na szybką pomoc :<
  14. Dzień dobry: Posiadam bmw e46 1,9 benz/gaz 316i m43. Mój problem polega na tym że jak rano odpalę samochód i jadę nim to po 0,5 km do 2 km na luzie spadają mi obroty do 500 i kontrolka chłodnicy dochodzi do maksimum po czym spada to tego poziomu w którym była przed nagrzanie i nie wiem o co chodzi ? Dodam że gaz sekwencja ustawiona na 33 C i jak podskakuje do max temperatury to się nie przełącza na gaz. Czekam na odp i pozdrawiam.
  15. nie wiem samochód kupiłem w marcu
  16. Oleju nie bierze tylko jest już stary do wymiany mechanik mi powiedział że jest już czarny a te sony o co chodzi jaki to koszt ? 260 000 tys oryginalny
  17. Tak jak w temacie 1,9 benzyna dymi na czarno na obrotach powyżej 3 tysiecy lekko a jak dochodzi do 7 tys to zaczyna pierdzieć czarnym tymem co może być przyczyną ?? Proszę o odpowiedz. P.S Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem.
  18. Tak jak w temacie "Symerblok" wahacza lewego . Wczoraj pojechałem na miasto na nierówną kostkę i to bardzo ;/ no i poszedłem bokiem ;/. Teraz jak jadę po dołach to słychać stukanie (mocne) Dzisiaj pojechałem do mechanika na kanał i powiedział mi że mam symerblok lewy przestawiony to znaczy że tą część jakaś się przestawiła i dotyka do ścianki a prawy nie dotyka. Moje pytanie czy to na 100 % jest ten "symerblok" ?? Podobno to jest tanie około 50 zł a za robotę mi powiedział ponad 100 zł ?? da się to zbić? :8)
  19. a jaki koszt takiej zabawy ??
  20. Siema zastanawiam się nad założeniem gazu do bmw e46 1.9 benzyna m43 silnik.Moje pytania: 1.Sekwencja / zwykła instalacja ? 2.Czym one się różnią ? ( w sekwencji jest spalanie 50/50 ? 3. Ile mocy straci samochód ? Z góry dzięki. Damian
  21. tak wyszło :) ale nie musisz się udzielać :)
  22. Siemka Posiadam bmw 46 benzyna 105 koni i chciałbym ją "zczipować" żeby miała więcej koni czy to się opłaca ?? ile to kosztuje ?? i gdzie to można zrobić ?? Ktoś coś podpowie czy samochód będzie więcej palić ?? No i ile ona może zyskać koni więcej ?
  23. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    Teraz mówisz że zły jak ja go już zamówiłem ...
  24. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    a jesteście pewni że ten zamiennik 17 11 7 573 780 będzie mi pasował na 100 % ???
  25. DiiLGiiL odpowiedział(a) na DiiLGiiL temat w E46
    Panowie KOREK MAM DOBRY moje pytanie to : Jeszcze jedno pytanie jak na moim zbiorniku jest kod kreskowy a na nim numer 7787040 to ja muszę szukać zbiornika z takim samym kodem kreskowym ? Widziałem jak cieknie z niego ciurkiem pomożecie coś ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.