Skocz do zawartości

kamiloo841

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamiloo841

  1. Ja zalozylem ten post i to nie po to by oczernic to bmw!!!!!!!!!!!! mialem okazje byc nim przewieziony i bylem pod wrazeniem chcialem tylko uslyszec obiektywne opinie urzytkownikow 5er na temat tego wozu i tyle
  2. tez mi sie tak wydaje ze licznik mial reversa chyba szkoda wogole sobie tym egzemplarzem glowe zawracac
  3. witam co sadzicie o tej czarnulce :8) http://otomoto.pl/bmw-530-C27761408.html
  4. ciezko jest kupic e60 w dobrym stanie bo o studnie bez dna to nie problem te przetarcia to sa do usuniecia(lakiernik) byle reszta byla ok(mechanicznie) turbo wymienione , tarcze i klocki tez amory sprawnosc 71%
  5. wielkosc powiezchni malutka tych przetarc ale do plastiku takze wg mnie polerka nie da rady
  6. przedni zderzak przetarty u dolu z l strony lusterko L tez lekko przetarte i tyl zderzak tez z l strony przetary delikatnie ale rowniez do malowania
  7. p szyba nie orginalna maska malowana do malowania p zderzak l lusterko i tyl zderzak ale za to wnetrze jak nowe siedzenie kierowcy nosi slady urzytkowania ale bez przetarc tylko czy warto?...
  8. czym to mozna zamalowac?bo taki niby drobizag a troche szpeci
  9. jeszcze male pytanko do uzytkownikow e60 czy schodzaca farba na polaczeniu lusterka z kaloseria ze to tak ujme, w tm przypadku lewego nie wiem czy to dokladnie bedziecie widziec na pierwszym zdjeciu- to norma?
  10. no wlasnie gorzej jak bede mial pecha i np polcei sprzeglo hydrokinetyczne (chyba dobrze mowie) bo z automatem nie mialem jeszcze przyjemnosci
  11. niby ostatni serwis 10.2012 i tak przed kupnem serwis bmw M-auto katowice tylko mam obawy przed automatem
  12. hej witam co sadzicie o tym bmw ? VIN WBANC71010B659744 automat czy warto?? http://allegro.pl/bmw-530d-navi-pro-skora-xenon-dynamic-drive-szyber-i3252802071.html#tabsAnchor
  13. zajebiaszcza piateczka :cool2:
  14. hah jesli chodzi o vw to 2 lata temu sprzedawalem golfa IV 1,9 tdi na pompowtryskach, autko wystawilem na otomoto to byl piatek nadeszla niedziela moj maly mial chrzciny na 13:30 no i wiadomo szykowanie dopinanie na szybo jeszcze wszystkiego na ostatni guzik a tu kolo godz 11 telefon czy golf aktualny mowie ze tak gosc mi mowi ze za 30min beda bo jada akurat z gieldy z gliwic a sa z woj swietokrzyskiego wiec mowie ok 3 gosci przyjechalo jazda probna a on mi haslo ze go bierze teraz to byla gonitwa na szybko umowa liczenie talarow i ekspresowa zapierdalanka do kosciola
  15. ja tez mam wystawione swoje e46 320D doinwestowane czesci ATE,lemforder,bilstein,turbo po regenerecji,opony goodyear itd...ma pare menkamentow lakierniczych i tez cena 19000 jeden telefon i wizja lokalna - przyjezdza 3 "szpecow" BMW ;) z ktorych jeden prawdziwy ekspert :mad2: chcial mi wcis ze auto jest powypadkowe bo byla malowana maska -po dosc ostrej rozmowie stwierdza ze jednak sie mylil... po dwoch tygodniach obnizylem na 17700 dwa telefony i nyby jeden gosc ma przyjechac zobaczyc -czekam .... :| Zalezalo mi na sprzedaniu bo mialem do kupiena bmw e60 530d nie wiem czy juz nie poszla....
  16. kamiloo841 odpowiedział(a) na shorty1988 temat w E46
    moze przeplywka? jakies bledy na kompie pokazalo?
  17. jak ja wymienialem turbo to obowiazkowo do tego odma wymiana IC troszke byl nieszczelny , czyszczenie wszystkich wezy od turbo + czyszczenie EGR no i oczywiscie wymiana oleju +filtr +filtr powietrza no i przy okazji wywalilem klapki z kolektora + wezyki od podcisnien(koszt niewielki a stare i tak byly juz sparciale) Turbo wymienione 10.2011 na regenerowane i do tej pory wszystko ok :8) :D
  18. kamiloo841 odpowiedział(a) na damianix temat w E46
    przeprowadz diagnostyke kompem- moze jakies bledy ci wyskocza
  19. kamiloo841 odpowiedział(a) na damianix temat w E46
    moze filtr paliwa??kiedy wymieniales?
  20. http://www.gieldarow.pl/motoryzacyjne/osobowe/bmw/530/d347f123fa81bd7.html moze macie jakies wiadomosci na temat ow komisu? a moze ktos ogladal juz ta e60 i wie cos na jej temat viewtopic.php?f=44&t=72889

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.