Treść opublikowana przez mirassss
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam. Panowie wymieniłem czujnik tylnego zawieszenia e53 3.0d po lifcie jak zrobić synchronizacje teraz zawieszenia?Pozdrawiam
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Z głosem jest ok,wystarczyło wyjąć i dobrze włożyć bezpieczniki i gra jak ta lala :)
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Możesz doradzić jaki sprzęt kupić??
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Nie licząc transportu 250zł.Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie.Po tym synchro EWS z DME nie mam głosu w radiu,ale zobaczyłem to dopiero po powrocie,tak jakby cały cza było włączone mute .
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Dzięki kolego za wszystkie porady,w zeszłym tygodniu zawiozłem auto do Gdańska do kolesia który zajmuje się tylko BMW i zrobił synchro EWS z DME.Auto od razu odpaliło i do dnia dzisiejszego jest bajka:))
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Przyznaje Ci racje co do elektromechanika,tu na miejscu i w okolicy jest naprawdę słabo,jak są to bez sprzętu lub uczą się dopiero na błędach.Mój mechanik to kumaty i sprawdzony gość,ale prawda nie jest elektromechanikiem i posiada drobny sprzęt do diagnostyki.Dzięki Ci za wszystkie podpowiedzi, w poniedziałek,wtorek w wożę auto do ma nadzieję gościa kumatego na ten temat.Miałem już naprawdę dużo aut marki BMW,ale nie spotkałem się jeszcze z taką usterką raczej były to usterki mechaniczne i drobne wykasowanie błędów.Widzę kolego,że masz wiedzę i wiesz co piszesz,szkoda że dzieli nas taka odległość bo można by wiele zdziałać.Napiszę po wizycie u fachowca :D jak to się zakończyło,a jak nie to do Ciebie przytargam autko :) pozdrawiam
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Radio,navi,cd itd chodzi idealnie nie mogę odpalić auta po zwarciu na kablu i zablokowaniu immobilizera orz błędu 4A63.Masz racje może troszkę Cię nie kumam
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
tylko ja żadnego kody nigdy nie wpisywałem,blokada auta zrobiła się po zwarciu.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Czym i kolego ten kod wprowadzić? i gdzie?
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
1500+transport wychodzi 1800
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam. Przeczytałem instrukcje od A...do ...Z nic nie znalazłem o tym kodzie do navi,a INPA nie robiłem o nie mamy.Dzwoniłem do gościa oddalonego o 60km to powiedział żeby przywieść auto na 2godzinki i jadę do domu na kołach, tylko kwota za usługę z kosmosu.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Nie da się sunąć programem z boscha.Znajdę to w instrukcji obsługi auta?
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Tak mam taką nawi
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Kolego możesz troszkę jaśniej to przybliżyć??? gdzie znajdę ten kod? i czy go wprowadzić??
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam wszystkich. Panowie jak odblokować immobilizer z błędu 4A63(elektryczna blokada odjazdu)???
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Dzięki kolego,jutro to jeszcze raz sprawdzę i dam znać co jak.Ps:szkoda,że mam do Ciebie tak daleko.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Auto rozebrane,masa części wymieniona koszty nie małe i teraz takie nie sprawne auto przewozić to już przerasta mnie.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Wtryski byłe wyjęte i sprawdzane maszynowo są OK.Piszesz,że regulator ciśnienia paliwa jest na listwie to jak nazywa się ten co wchodzi do pompy,na listwie wydawało mi się,że jest to czujnik.Auto na pewno jest polifcie.Zasilanie sprawdzone i tez jest ok.Przychodzi Ci coś jeszcze do głowy?????
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Panowie mam pytanie??czy pompę wysokiego ciśnienia można przeczyścić,przedmuchać jakoś bez jej wyjmowania?????
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam. EWS sprawdzony i jest OK.Jutro sprawdzamy pompę wysokiego ciśnienia to już ostatni pomysł na bunie.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam. Na plaku tylko chwilkę załapał i zgasł,ciśnienia na listwie właśnie nie znam,a tak na marginesie jakie powinno być??Auto stoi u dobrego mechanika,ale rozkłada też ręce.Serwis to by wymienił najlepiej pół auta,zastanawiam się jeszcze nad pompą wysokiego ciśnienia.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Witam wszystkich ponownie. Moje e53 3.0d nadal nie odpala i już dostaje na maxa siwych włosów.Znalazłem przyczynę palenia się bezpiecznika,kabel od czujnika turbo doładowania dotykał lekko o gorącą rurę i powodował zwarcie.Kabel zrobiony i bezpiecznik już nie pali się,ale auto nadal nie odpala.Wymieniona pompa paliwa pod autem,wymieniony na 2regulator ciśnienia na pompie wysokiego ciśnienia i za razem czujnik na listwie wtryskowej.Świece żarowe wszystkie nowe,auto sprawdzone programem serwisowym błędy wykasowane i jest ciągle czysto.Nie mam już koncepcji i rozwiązań na odpalenie maszyny.Jak mieliście podobny problem,albo macie jakąś teorie,pomysł to proszę podzielcie się tym.
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Jak to działa?gdzie można to kupić???
-
bmw e53 3.0d lift nie pali
Chętnie bym przytargał auto do Ciebie,żeby nie ta odległość :):)Będę musiał lecieć tak jak piszesz z obwodami jarz dojdę do setna.Co oznacza skrót WDS???
-
bmw e53 3.0d lift wymiana zaworu
Bezpieczniki są pod maską z lewej strony stojąc do auta czołem koło podszybia w czarna skrzyneczka,trzeba ja rozpiąć i tam są bezpieczniki w siwej kostce,w tej skrzynce jest umieszczonych jeszcze kilka przekaźników od wycieraczek, spryskiwaczy reflektorów