Witam Panowie jestem tu nowy planuje zakup nowej 3 choc zaczelo sie od 525xd ,ale do konkretow od 2009 roku jestem posiadaczem audi a4 3.0 tdi i tyle na temat tego koncernu bo jak samochod za tyle kasy moze tak czesto sie sypac 2,3 razy w miesiacu wizyty w serwisie . co do zakupu nowej 3 to najbardziej interesowala by mnie ta z silnikiem 3.0 d ale to podobno pazdziernik sami wiecie czas , po przeczytaniu tego tematu mocno kusi 328 tym batdziej ze na lipiec mozna miec taki samochod w pieknym niebieskim kolorze w m - pakiecie z napedem xd mega kusi ale boje sie troche o trwalosc tego silnika i spalanie robie rocznie ok 40000 km nie mam pojecia co robic ?