Skocz do zawartości

Anfil 1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Anfil 1

  1. Anfil 1 odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    Primator czy różnice miedzy sport a comfort są odczuwalne i czy w modelu 328 jest to do wykorzustania czy jest to zabawka naocniejszy samochod
  2. Anfil 1 odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    A i jak wam działa zawieszenie adaptacyjne m i czy warto je brać do 328 i
  3. Anfil 1 odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    Podpisuje sie wypełni pod haslem precz z klekotami juz w paru miejscach jeździłem 328 i i w autach testowych nigdzie nie było spalania większego jak 9,5 l a wiadomo jak sie takimi autami jezdzi ale te tylne drzwi to wada wszystkich modeli
  4. Anfil 1 odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    M - pakiet ma sie pojawić w cenniku w maju pierwsze sztuki w Europie zjada w lipcu w USA po wakacjach a co do akcyzy to ona jest 13 % ale na sam powyżej 2 l pojemności na poniżej jest 3 coś tam
  5. Anfil 1 odpowiedział(a) na houek temat w F30, F31, F34, F80
    W maju pojawi sie w cenniku 330 d
  6. Anfil 1 odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    A ja czekam na ten m pakiet miał być w kwietniu teraz początek maja mam pytanie jak długo czekaliscie na samochód reszta skonfigurowana rabaty to jakiś żart dziwne ze jeszcze odpowiedni urząd sie tym nie zajął wystarczy przekroczyć granice i lekko ma sie 10 do 12 % a u nas gadają ze jak dieler da wiecej to jakieś kary ale jaki kraj takie prawo
  7. Bzdura roku chyba ze ktoś cię chce zrobić w konia podaj jaki broker zobaczymy kto dokłada do interesu tak doposazony samochód to u brokera cena 180 koła ja sprawdziłem 5 to rabat max 15 % ale cena sam ok 340.000 podaj co to za broker rozdaje samochody
  8. Leasing wpłata max 45 % okres na resztę 3 lata model audi a 6 3.0 bi turbo 313 ps bardzo dobrze wypasione pełen s-line plus cała reszta dodatków cena po rabacie 328000 zł dla porównania BMW 535 xd na tym poziomie to cena plus 20000 koła chyba ze zakup inna droga to,i może taniej jak audi kurde nigdy nie miałem takiego dylematu przy zakupie auta bo cały czas po glowie chodzi mi 3 BMW taka 330d będzie i tak z 50 000 tańsza wiem ze to inna bajka ale 80 % tras robię sam przebieg 40 - 50 tys rocznie i tu pojawia się 328 kurde a może inna marka a wogole to zaczynam kombinować jak !!!!!!
  9. Dziś w BMW Smorawinski W Poznaniu poinformowali mnie ze samochód mogę zamówić w maju bo ceny na m pakiet wchodzą z końcem miesiąca tak samo jak napęd na 4 koła a i 330 d pojawi się tez w maju w cenie około 195000 zł co do ceny m pakietu to w Niemczech jest to koszt podobno ok 4300 euro przy zamówieniu samochodu do 10 maja odbiór samochodu pod koniec lipca i teraz co zrobić 328 i czy 330d jakie mogą być różnice w osiągach spalaniu znowu mi namieszali ja pierdziele a w Audi na nowa A 6 już mi dają 16% BMW max 3 %
  10. Rabaty u nas 3 procent max np chyba ze flota to 8 ale Panowie wystarczy przejechać granice i tam 10 mamy zaraz bez targowania a przy drogich samochodach nawet i do 20 ale akcyza psuje wszystko ale każdy sam z silnikiem poniżej 2 l pojemności bardziej opłaca kupić w Niemczech
  11. Co do mojego odniesienia w stronę BMW 5 i i audi a6 miałem namysli inne walory jak jakość wielkość sam silniki bo to inna bajka i tu pełna zgoda Ao chodziło mi o względy ekonomiczne dobre 80 koła w kieszeni i 2 sprawa po co mi tak wielki sam skoro 90 procent tras robię sam , a i najwazniejsze koszty utrzymania nieporównywalnie mniejsze takiego auta f 30 nie ma obecnie konkurenta audi a 4 mam i na tle tego 328 i 3.0 diesel wyglada jeździ jak samochód z innej epoki mercedes z całym szacunkiem ale on to nawet jest stary do mojej a4 lexus podobnie jak merc to ja się pytam co infiniti ?
  12. Drogi AO widze ze jesteś mega w temacie ale co tam lepiej komuś pojechać pierwsza sprawa pakiet m i performance oficjalna prezentacja Geneva 2012 a w katalogu znacznie wcześniej wypisane co jest w standardzie co za dopłata cennik max początek kwietnia co do wyglądu to już sporo filmikow z Genevy a i napęd na 4 koła prezentacja Geneva a i najważniejsze wiedza sprzedawcy w salonie który nie jest piękna blond barbi a gościem który kocha to co robi pakiet m i napęd 4 x 4 lipiec dostepny a wogole to nie potrzebne ci odpisuje bo ty nie jesteś zainteresowany zakupem tego samochodu a ja tak a jak mi się znudzi to po jakimś czasie dam go żonie a sobie kupię coś innego kurde widze ze na tym forum podobnie jak na forum audi tam jak mówiłem ze za miesiąc będę miał a4 s- line 3.0 tdi to się ze mnie śmiali ale jak podeslalem fotki to koparki popadaly !!!!!!!!!
  13. Samochód bedzie zamawiany w Poznaniu cennik na m pakiet ma sie pojawić max do miesiaca jeśli zamówie w pierwszych dniach to bede miał sam do konca lipca czyli jak poinformował mnie sprzedawca zam początek kwietnia samochód mam w lipcu najwazniejsze jest miejsce produkcyjne
  14. Powiem tak milem kupić a6 313 ps bądź 535 xd ale po kilku jazdach 328 i nie widzę sensu przeplacac zostaje 328 i niebieska m pakiet felgi 19 skóra zawieszenie ad m skrzynia aut sportowa navi harman kardon plus pakiety polski plus jakies tam inne dodatki zastanawiam się nad napędem na 4 koła ale chyba go wezmę co do środka to listwy plus nakładka na automat z performance do tego czarny gril plus karbonowe lusterka z performance a felgi bedą pomalowane na czarno a jak się po roku znudze to dam żonie a ja kupię sobie coś innego
  15. Wiem ze sporo wiary kupiło niedawno 3 i żal im ze wyszła nowa ale Panowie jak chcecie zachwalac poprzednie modele to inne wątki a co do porównań to ta nowa jest pod każdym względem lepsza wiem ze wam żal d ściska bo mi tez ze moje audi a 4 to na tle tej nowej 3 to zacofany samochód pozdrawiam !!!!
  16. Na moje ta 3 jest inna bardziej nowoczesna a materiały na miare tego samochodu ja np nie wyobrażam sobie jak ta 3 mogła by mieć materiały i design starej 3 który na moje był ciężki i ponury ale to moje prywatne zdanie miedzy innymi za to nie kupiłem starej 3 a audi a 4 , jedynie fotele sportowe w tej nowej 3 są jakieś takie małe w porównaniu do mojej a 4 ale reszta jak najbardziej ok a. I koniecznie skóra nie te materiałowe fotele bo to jest porażka pozdrawiam
  17. Pytanie czy dla 0,5 sekundy warto płacić 60 tys wiecej mi sie wydaje ze nie a i koszty naprawy pozniej takiego auta dla czystego szpanu tak tak samo jak np BMW 5 czy audi a6 na moje nie ma to sensu zadnego BMW tym samochodem namieszalo ja cholera za 230 koła mamy zaj. Doposazony samochód ja wchodZe po co mam za audi a6 bi turbo diesel płacić ze 120 koła wiecej dołoże 40 tys i kupie żonie drugi . Z drugiej strony Bmw tym samochodem strzelilo sobie w łeb a silnik wymiata pOzdrawiam
  18. Dzisiaj kolejny raz jeździłem 328 i nie mogę wyjść z podziwu majstersztyk zastanawiam się czy jest sens przeplacac za BMW 5 czy audi a6 ja wiem ze to inna bajka ale po co żeby się wozić pozdrawiam
  19. Domyśla sie ktoś może ile taki pakiet performance może kosztowac i do jakich modeli bedzie , co obejmuje zewnetrznie a co wewnętrznie, felgi i inne ciekawostki dziękuje !
  20. performance szok ta biała rewelacja dzisiaj dostałem info ze od lipca dostępny 330 d i 328 ,335 i 320 d z xd i m pakiet pozdrawiam
  21. O gustach się nie rozmawia BMW tak jak pisałem bardziej ostre męskie ale co do jakości wykonania to nawet się nie umywa do A 6 tu audi bije na głowę BMW materiały plastiki spasowanie tu BMW dostaje po głowie to nie tylko moja opinia czytałem mnóstwo porównań i nie spotkałem się żeby ktoś napisał ze w tym względzie BMW jest lepsze co do wyglądu środka tu już kwestia gustu tak jak i reszta samochodu ,nie mam pojęcia co wybrać BMW tez mi się bardzo podoba a co do bania się biturbo jak zamowie audi to za 7 koła mam pakiet najprawczy 5 lat 150000 km w BMW kosztuje to trochę wiecej jeszcze jedno BMW 2013 facelifting ale w sercu coś mi puka ze BMW szkoda ze jeszcze nie ma w ofercie 335 d bo to by było idealne rozwiazanie dodam ze najprawdopodobniej w tym tygodniu zamawiam
  22. Mam Audi A 4 3.0 tdi i od 2 miesięcy mam ten sam problem nie moge sie zdecydować juz myślałem ze nowa 3 bmw bo żona po co ci inny większy sam i takie tam inne tematy ale teraz na placu boju pozostały 2 samochody BMW 535 xd i audi a 6 biturbo diesel 313 ps audi dało mi na testy a 6 na weekend i powiem wam rewelacja zakochalem sie w audi od nowa miałem 3 litrowego diesla tego 245 Km spalanie 70 /30 miasto trasa spalanie ok 12, 5 l ale sporo deptane mysle ze przy normalnej jeździe 10 l co do BMW to jechałem 525 xd BMW i tez ok ale ten silnik odpada traktor 535 d nie jechałem co do 530 d to ma Moj kolega wrażenia ok spalanie podobne on wiecej jeździ w trasie i z jego doniesień spokojnie da sie zejść poniżej 10 co do mojego wyboru to za audi przemawia w serwisie zalatwisz wiele , nowocześniejsze auto takie mam wrażenie , i co najwazniejsze system nagłośnienia i dźwięk jaki wydaje ten diesel jak rasowe v8 co do BMW to raczej przemawia tylko jedna sprawa chęć zatarcia złego wrażenia po awaryjnym audi a4 reszta spraw porównywalna a i sprawa jakości wnętrza w moim audi a4 po przejechaniu 170 000 km nic w środku nie stuka i nie odpada szwagier ma x6 z 22000 przebiegu wszystko trzeszczy . A tak na koniec BMW jakiś taki bardziej męski surowy twardy i bądź tu mądry co wybrać. Pozdrawiam! A i rabat w audi 16 % a w BMW 5,6 no chyba ze przez pośrednika to max 12 !
  23. Nie piszcie bzdur ze 3 litrowy diesel spali na trasie 5 litrów no chyba ze ta trasa to polna droga i nie przekraczamy 50 każdy kto miał samochód z takim silnikiem wie ze takie spalanie jest poza zasięgiem
  24. 2 gazeta z testem 328 benzyna i spalanie po 13 litrów myśle ze ten samochód realne spalanie przy mojej jeździe będzie miał na poziomie 10 a 11 litrów z xd oczywiście co do 3 litrowego diesla to będzie palił ok 9 chyba macie racje bez sensu przeplacac tym bardziej ze będzie 50000 zł różnicy bo nie wierze ze będzie kosztował mniej jak 335i co do wyboru silnika to najlepiej do tego samochodu pasuje silnik z modelu 525 218 km pozdrawiam
  25. Jak furka na dzisiaj ile km zrobione jak spalanie?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.