Treść opublikowana przez maciej1973
-
żarówki w tablicy rozdzielczej 320d 2003r
a po chińsku też umiesz?
-
żarówki w tablicy rozdzielczej 320d 2003r
już sprawdziłem, zrobiłem test. wszystko gra. poprostu nie ma tu kontrolki świateł mijania ,a kontrolka świec żarowych pali się przy niższych temperaturach kiedy świece się podgrzewają, na teście zegarów działa. dzięki za info. zaskoczył mnie fakt że brak kontrolki świateł mijania stąd było moje pytanie.
-
320d 2003 150KM spadek mocy akumulatora
prąd mi kradł podgrzewacz cieczy który miał zwarcie. po wymianie jest ok, używkę kupiłem na allegro .
-
podgrzewacz cieczy 320d 2003 150KM
tak było zwarcie w podgrzewaczu, jest już wymieniony i teraz gra. :D
-
odpowietrzenie podgrzewacza wody 320d 2003r
odpowietrzyłem jak kolega zalecił i gra. :D
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
wymieniłem podgrzewacz cieczy zakupiony na allegro z gwarancją rozruchu za 160 zl i wszystko gra. podgrzewacz działa, obroty silnika się ustabilizowały ale co najważniejsze nie mam ubytku napięcia w aku . stary podgrzewacz rozkręciłem z ciekawości i obejrzałem od środka. szoku doznałem bo widocznie poprzedni właściciel chciał zaoszczędzić i sam próbował polutować go w środku. niestety dostęp do styków był na tyle ciężki , że niezdarnie polutował i było zwarcie .
-
żarówki w tablicy rozdzielczej 320d 2003r
chciałbym powymieniać przepalone żarówki w tablicy rozdzielczej (światła mijania, podgrzewanie świec )moje pytanie czy prosta to czynność , i jak to zrobić bo nie chciałbym nabroić . ktoś podpowie ?
-
odpowietrzenie podgrzewacza wody 320d 2003r
dzięki kolego za podpowiedz.
-
odpowietrzenie podgrzewacza wody 320d 2003r
szukałem ale nie mogę znaleźć. jak odpowietrzyć układ po wymianie podgrzewacza wody. widzę korki na wężykach ale jak to zrobić , i silnik do jakiej temperatury trzeba zagrzać, ktoś podpowie krótko co pokolei wykonać ?
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
po rozłączeniu minusowego przewodu od podgrzewacza ubytku prądu z aku nie ma. symboliczne 0.04A . gdy dotknę przewodem minusowym do podgrzewacza do śruby do której docelowo jest przykręcony to iskrzy i pobór prądu następuje choć auto unieruchomione . kupię używkę i spróbuję wymienić, jedynie miałbym pytanko jak odpowietrzyć później układ żeby grało.
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
jak rozłączyć tego jeża ? dużo robory ?
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
0.21A to nie znikomy pobór tylko wręcz spory. 5 godzin i masz amper w plecy więc aku 72 Ah w dobę traci około 5 amper wniosek 3-4 doby i nie odpalasz na moje.
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
oczywiście wpinam na wyłączonym motorze i zamkniętym aucie, tylko maska podniesiona jest.
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
no właśnie o to chodzi że na klimatroniku ustawię 16 stopni i pomimo tego pobór prądu jest na podgrzewaczu, wpinam amperomierz pomiędzy minus a podgrzewacz i pobiera 0.21A. i męczy mnie czy to napewno podgrzewacz jest zajechany.
-
jazda bez podgrzewacza 320d 2003
dzięki.
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
to nie że mnie nie stać na utrzymanie auta tylko żal wywalić kase na nowy podgrzewacz, a używki pewnie większość też upalone, nie chcę zmieniać auta z powodu podgrzewacza, ten wóz mi pasuję , oczekuję podpowiedzi na pytania a nie sugeracji sprzedać czy nie sprzedać auto.
-
jazda bez podgrzewacza 320d 2003
a czy mogę tak jeżdzić z zamontowanym podgrzewaczem ale niesprawnym z odłączonym minusem ?
-
podgrzewacz wody 320d 150KM
- podgrzewacz wody 320d 150KM
przy ubytku 0.21A po 3-4 dni już nie odpalam. aku 72 Ah . jak odpiąłem minus od podgrzewacza ubytku prądu nie ma.- podgrzewacz wody 320d 150KM
bo tak się zastanawiam czy wogóle warto się tym zajmować, kupię używkę i też może być walnięty podgrzewacz, a nowy za drogi, ktoś miał może doświadczenie zimą bez podgrzewacza ?- podgrzewacz wody 320d 150KM
mam pytanko koledzy, czy można zimę przepękać bez podgrzewacza, w moim odłączyłem przewód minusowy ponieważ żarł mi prąd 0,21A przy zgaszonym i zamkniętym aucie.- jazda bez podgrzewacza 320d 2003
witam wszystkich. moje pytanie związane jest z podgrzewaczen cieczy. czy jeżeli jest uszkodzony i chciałbym go zdemontować w celu naprawy lub wymiany na inny to czy można jeżdzić bez niego, oczywiście połączywszy obie strony jakimś łącznikiem typu rurka stalowa lub wąż . proszę o podpowiedzi .- podgrzewacz cieczy 320d 2003 150KM
ale jak dotykam przewodem minusowym do śruby od podgrzewacza , do której jest przykręcony normalnie docelowo ,to iskrzy i automatycznie pobór prądu ponownie startuje do wartości 0,21A.- podgrzewacz cieczy 320d 2003 150KM
witam. od zimy borykałem się z rozładowywanym akumulatorem. przy wyłączonej stacyjce i zamkniętym aucie miałem pobór 0,21A. wczoraj odpiąłem przewód minusowy od podgrzewacza cieczy i ubytku prądu nie ma. martwi mnie jednak fakt że podgrzewacz teraz nie chodzi. dodam iż grzeje bo robi się gorący jak odpalę auto kiedy był podłączony. co z tym zrobić, czy mogę go zdemontować i zerknąć do środka, czy będę musiał po zainstalowaniu go spowrotem coś odpowietrzać . ile wogóle nowy kosztuje i czy to napewno wina podgrzewacza, cholera co robić ?- E-46 2003 150KM BEZPIECZNIK RADIA
CHODZI MI O BEZPIECZNIK KTÓRY ODPOWIADA ZA DOPŁYW NAPIĘCIA DO RADIA , A NIE O BEZPIECZNIK Z RADIA. - podgrzewacz wody 320d 150KM
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.