chodzi Ci zeby podkleić tą kostke?? http://www.google.pl/imgres?q=czujnik+centralnego+e36&hl=pl&sa=X&biw=1385&bih=867&tbm=isch&prmd=imvnsfd&tbnid=CX1kAwhJvTHZBM:&imgrefurl=http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php%3Ff%3D25%26t%3D62145%26start%3D20&docid=jRo7w3FJWEee1M&imgurl=http://img194.imageshack.us/img194/6685/sam0191n.jpg&w=800&h=600&ei=easnT6LpMoOD-wbooO2fBQ&zoom=1&iact=rc&dur=426&sig=111862635557732711612&page=2&tbnh=150&tbnw=200&start=21&ndsp=27&ved=1t:429,r:5,s:21&tx=129&ty=13 jeżeli nie to znajdz jakis obrazek na allego i mi pokarz co trzeba podklejać