Treść opublikowana przez cypisek21
-
E87 116i by andrzejs82 moje sreberko
mam pytanie w jaki sposób jestes w stanie powiedziec jak sprawuje sie olej?? wg mnie niema opcji by to odróżnic.... dlatego pytanie... w motocyklu zmieniam tlok co 40 motogodzin (5 wymian oleju) i tam dokladnie widac ze motul 300V na podwojnych estrach jest o niebo lepszy od castrola racing ale to moto a co w aucie??
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
uciagnie auto napewno ale w stosunku np do opony 195 na 16 musisz liczyc sie ze spadkiem przyspieszenia nawet do 0.5 sek do 100km/h
-
Spotkania śląskie
ja na m1 w 100% sie pisze bo 5 min dojazdu latwo mi bedzie zorganizowac czas( mały dzidzius w domu)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
moze to subiektywne odczucie ale moja lepiej sie prowadzi w zakretach jak mam roznej szerokosci w stosunku do 4 tych samych. (na torze nie sprawdzalem) u mnie siedzi 225przod i 255 tyl. Jak bede zmienial w przyszlym sezonie kola na lekkie to prawdopodobnie tez pojde w strone 205 i 225 maxymalnie zaloze 215 i 245 . co do wagi to napewno 205 do 225 jest lzejsza wg mnie jakies 9% ( z proporcji) a jak wiadomo na sile odśrodkowa najbardziej wplywa masa rozlozona najblizej obwodu kola..... czysta fizyka im mniejsza bezwładność ukladu tym reakcja na gaz, hamulec i co najwazniejsze reakcja zawieszenia szybsza .
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
205 przod 225 tyl ewentualnie
-
E60 525d PROBLEM Z PRĄDEM ...
najpierw uzyj :search: !!!! poczytaj forum!!!!
-
Felgi w BMW 120d
moge ci sprzedac komplet 16" stalowych z opponami zimowymi i kolpakami oryginalnymi bmw za 600
-
Felgi w BMW 120d
moj znajomy ma felgi rial w a6 3.0 tdi co sezon do prostowania !! stanowczo odradzam
-
[E87] Czy tak powinna być wyglądać dobrze włożona turbina?
w tej rurze wewnatrz jest wkladka(uszczelka) wargowa spokojnie dobrze dolega i napewno nie spadnie ..... dosc gleboki jest kolnierz na turbince takze jest tak jak fabrycznie nie dokladaj nic.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
no ja zakladalem w bmw tam mi robili optymalizacje i przesuwali opone wzgledem felgi. w moim moto wogole sie nie wyważa :) crossowka ma za male prędkości.... 127km/h to odcięcie zapłonu wg gps
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
chcialbym poruszyć temat wagi kompletów opona + felga wiadomo ze inne et oznacza inna wage ale samo rozłozenie masy wirującej na promieniu ma kluczowe znaczenie. im lżejszy zestaw tym lepsza reakcja zawieszenia i hamulców i gazu..... podajcie wagi rozmiary waszych opon ewentualnie kompletów bo chce zmienić koła na jakis lekki zestaw w gre wchodzi 18" moze 17" o ile wejdzie mi w hamulce
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
to sa kola od bmw ale zmieniac 16" stalowe na alu.... to bym odpuscił. Stalówki sa lżejsze ! moze pomyśl o pierścieniach dystansowych. będzie ładniej wyglądał
-
zaciski e38 do e87
tak czy inaczej elegancko. a grubość ?? 24? 30?
-
[E81 118d dA] Auto z niewyjaśnionych przyczyn gaśnie
DIS albo INPA podpiać i sprawdzić wszystko bedzie jak na dłoni. bez tego szkoda zachodu.
-
zaciski e38 do e87
wielkie :) elegancko a jaka duza tam tarcza ?
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
oczywiscie ze mozesz zalozyc np 225/40/18 tył i przod z tylu bedzie lekki ale to lekki naciag w niczym to nie przeszkadza żadnych dystansów kolo prosto na piaste.!! i tak bedzie juz bardzo szeroko prawie na 0 dokladnie tu sobie ustalisz jak to będzie http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi
-
Spotkania śląskie
tez wpadne.. jak bedzie gdzies na slasku :) i termin podpasuje
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
opony sie zuzyly ale w aucie... od moich wygłupów poprostu sie starły od jazdy bokiem a na początku sezonu zalozyłem michelin pilot sport 255/35/18 a teraz zalozylem bridgestone potenza ale michelin chyba sa ciut lepsze. teraz juz spokojnie jezdze bo drogie troche te gumy.. motocykl to całkiem inna sprawa :> buduje teraz streetfightera na bazie gsx-r 750 ale chyba tylko po bułki bede jezdził bo moto na drodze jakos mi sie nie widzi... tor to całkiem co innego :) CRF 250R i tak dla mnie no 1 :twisted:
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
nowe termostaty.... odma ..... filtry.... oleje.... i tylne opony :> drugi komplet tylnych w tym sezonie włożyłem.... koniec z głupotami na rondach :twisted:
-
[e87] zaciski tylne z e9x
w ciagu miesiąca planuje ogarnac temat .... buduje jeszcze motocykl wiec troche rozciaga mi sie w czasie.
-
wymiana tylnych pdc w e60
szukaj śrubek w nadkolach moze jeszcze cos zostało naprawde bardzo latwo schodzi jeszcze spójrz od spodu ale nie wiem czy nie myle sie z e87 bo tam ostatnio zdejmowalem najwazniejsze duze śruby w środku
-
[e87] zaciski tylne z e9x
a piasta zostaje tak?? bo 123d ma inna piaste niz 120d Ty masz taka sama jak 335i. ja inna tylko nie wiem czym sie roznia.. za malo wymiarow na tych fiszkach ciezko dojsc czym sie roznia...
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
ja wypiąlem kleme ujemna podłączylem do niej przewód okolo metra.... do akumulatora drugi wyciagnalem z bagaznika zamknalem go i na górze dalem miernik wygodnie i pewnie. te 0.04A wg mnie to po 40min nie po 20 tak wyczytalem kiedys tu na forum w innym temacie tu masz moje prądy jak robilem probe. proba usypiania z amperomierzem zaczelo sie na 15 A szybko zeszlo na 5.7A i tak okolo 40sek. do zgasniecia zielonej lampki blokady szyb... nastepnie przez 40 min bylo 0.2A po zgasnieciu kontrolki od skrzyni(automat) po 40 min bylo 0.01A albo 0.00A moze jakies 0.005A bo tak mrugalo... raz tak raz tak... poczytaj ten temat moze cos pomoze viewtopic.php?f=73&t=194914
-
E60/61 Rozladowywanie akumulatora
one bzykaja ......jak wjade do garazu rowno z zona to prawie koncert auta graja..... a na poważnie nie wiem do konca co tam bzyka,ale obserwowanie prądów spoczynkowych powie ci czy wszystko jest jak trzeba...... mnie kilka wieczorów zajelo obserwowanie piatki (rozladowywala sie przez noc) poprostu zonie padl akumulator.
-
[e87] zaciski tylne z e9x
ok siec przekopana nie pasuje. bęben ręczny ma inna srednice.