witam mam e91 z 2008 roku po lifcie przegieg to 183 tkm silnik 2,0d o mocy 120kW, mam problem z ubywajacym płynem chłodzącym!!!!!! objawy: - ubywający płyn, - brak zauważonych wycieków, - puchnące przewody układu chłodzącego, - nie da sie go odpowietrzyć, - zmieniałem korek - nic sie nie zmieniło - termostat główny się otwiera, - w samochodzie cieplutko, moja djagnoza to uszcelka lub mam nadzieje, że nie!!!!!!!!!!!!!!1 głowica zapomniałem dodac że dwutlenek wegla jest w układzie chłodzącym czy ktoś miał coś podobnego w takim silniku POZDRAWIAM