Treść opublikowana przez rosek11
-
BMW E61 2.0D VIN: WBANJ31050CP77949
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeśli chodzi o wypad to generalnie zależy mi tylko na xenonie no i czujnikach cofania. Telefonicznie gość twierdzi że wszystko jest jak najbardziej ok. Może ktoś z kolegów by vin rozkodował;)
-
BMW E61 2.0D VIN: WBANJ31050CP77949
rosek11 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy tak szczerze, czy takie 2.0D będzie dawało radę w sprawnym przemieszczaniu się? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-e61-touring-1-wlasciciel-bezwypadkowy-ID6y4jQJ.html Ponoć właściciel zakupił auto w Niemczech jako miało 6 m-cy, od tamtej pory jest jego właścicielem. Stan ma być b.dobry. Pzdr
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Panowie, oto ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/bmw-x5-4-4-2000r-CID5-ID6SSsl.html#631832fbc7 Na oględziny mam około 70km, nie jest to dużo, ale czy przebieg 370 tys km nie jest aż ponadto dużym przebiegiem jak na silnik benzynowy. Cena bardzo atrakcyjna i zarazem podejrzana. generalnie jaka jest żywotność silnika 4,4? Cz w tym silniku jest skrzynia ZF czy GM? Proszę o każde sugestie.
-
e39 2003r 525d RZ na TAXI WBADP01030GX12020
rosek11 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi się osobiście bardzo podoba. Fakt wyposażenie dość bogate, szkoda że nie posiada xenonu. Kolego z Sanoka do Błażowej nie masz daleko także osobiście na Twoim miejscu bym się wybrał na oględziny.
-
BMW X5 E53 4,4i VIN: WBAFB31000LG90738
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwiekowe, ale swego czasu sprawdzałem w ASO jej przebiegi i faktycznie ma około 170 tys km także naprawdę dobrze.
-
BMW X5 E53 4,4i VIN: WBAFB31000LG90738
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚledzę, tylko że ten kolor trochę w banie.....
-
BMW X5 E53 4,4i VIN: WBAFB31000LG90738
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcena za X5 ( http://allegro.pl/bmw-x5-4-4-e53-i3857169749.html ) trochę poleciała także po założeniu LPG jeszcze by wyszła znośna cena. Czy ktoś podpowie jak wygląda sprawa z założeniem tych aluminiowych poszerzeń na progi, trzeba kupować całe kompletne progi z nakładkami na błotniki czy wystarczy same te aluminiowe nakładki. Pzdr
-
BMW E60 525 VIN WBANC51090B119661
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsłusznie zauważone - tylna kanapa coś nie widać ab była grzana. Zadzwonię do sprzedawcy i popytam jak to z tym jest ;)
-
BMW E60 525 VIN WBANC51090B119661
rosek11 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ zakupem X5 4.4 PB est problem więc rozważam jeszcze zakup e60. Czy oto BMW opierając się o informacje w ogłoszeniu jest warte według Was zainteresowania http://otomoto.pl/bmw-525-525d-177km-doinwestowana-igla-C31438553.html Pzdr
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak jak mówisz !!!!
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmasz dużo racji, tylko że zazwyczaj PB mają mniejsze przebiegi no i pomijając skrzynię chyba są mniej awaryjne niż ON.
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję za odp. Jak gdzieś wyczytałem to ZF mają lepszą opinie od GM. Z uwagi na ta skrzynie będę raczej szedł w 4.4 PB i ewentualna dieta czyli LPG;) Znam osoby które używają silnik 4,4 do off-roadu i tam ten silnik naprawdę dostaje w piec dlatego będzie kierunek w 4.4.
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbędzie jakaś zasada co do awaryjności tych dwóch skrzyń. Rozglądam się za X5 i z uwagi iż zbytnio nie jestem zwolennikiem skrzyć automatycznych, najbardziej właśnie boję się o ich awaryjność, dlatego też nie wiem czy wybrać silnik PB czy ON. Domyślam się że w większości stan skrzyni zależny jest od jej eksploatacji , ale możne jest jakoś stwierdzone w którym silniku są lepsze skrzynie. Bardzo dziękuje za ewentualne podpowiedz.
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChodzi mi o VIN z tytułu tematu. Albo inaczej 3.0d 184ps czy 4,4 286 PB
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ktoś z bardziej doświadczonych powie mi czy skrzynie automatyczne w X5 E53 przed liftem są takie same w ON i PB. Jeśli tak, czy można wskazać czy owa skrzynia lepiej znosi silnik ON czy PB?
-
Skrzynia biegów
koledzy mam pytanie, czy automat w X5 E53 przed liftem jest taki sam w 3.0d jak 4,4 PB? Można sprecyzować czy takie skrzynie dłużej wytrzymują w ON czy PB
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdobra historia
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaśnie wróciłem z oględzin ML. Auta nie zakupiłem gdyż sprzedający twierdził że miał być tylko lakierowany przedni zderzak, a jak się okazało połowa auta była malowana. Pomalowana była i to bardzo słabo - lakier posiadał, śmiecie itd. Ogólnie auto jak miało wygląd na fotach to na real już tak kolorowo nie było.
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOo ma wyposażenie ten X5;) Dziękuje za rozkodowanie
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie fajnie by było jakby ktoś z kolegów VIna rozkodował. Generalnie wydaje się że ewentualne koszty naprawy czy też części zamiennych tańsze będą w ML. O tak, naklejki są topowe;)
-
BMW X5 E53 VIN:WBAFB31040LG94033 Wąbrzeźno
rosek11 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam ponownie:) Z wcześniejszego zainteresowania X3 nic nie wyszło, więc szukam dalej. http://allegro.pl/bmw-x5-e53-4-4-v8-lpg-sekwencja-m-pakiet-full-i3714473059.html Ktoś z grona kolegów zna ten samochód? Wizualnie mi się podoba, tylko że znów w jedną stronę 550 km :( Tak jeszcze na poboczu, wpadł mi jeszcze taki ML http://allegro.pl/mercedes-benz-ml-270-cdi-bose-navi-skory-salon-pol-i3704862028.html Pozdrawiam.
-
BMW X3 VIN WBAPB11010WE02491 Kielce
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdziękuję
-
BMW X3 VIN WBAPB11010WE02491 Kielce
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsłuszna podpowiedz z pomocą kolegów z forum o oględziny. Ja mam prawie 300km także trochę jest. Poszukam kogoś z Kielc i poproszę i przysługę. Gość faktycznie nie utworzył bogatej galerii zdjęć. Patrząc na kierownicę to chyba auto duże latało po mieście gdyż jest ona sporo wytarta jak na 230tkm. Czy znacie kogoś kto ewentualnie zobaczyłby ta X3?
-
BMW X3 VIN WBAPB11010WE02491 Kielce
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo fakt, zdjęć nie ma sporo, patrząc na wyposażenie to dość dobre. Czy przebieg 230 tkm to sporo na ten silnik? Ponoć auto 100% nie lakierowane, szyby w oryginale. Facet jeździ nim 6 lat, czy około 34 tyś można mu za to auto zaproponować?
-
BMW X3 VIN WBAPB11010WE02491 Kielce
rosek11 odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażqurcze mi w aukcji wyświetla 3 foty,