Treść opublikowana przez aprilia_46
-
318is felgi, przycieranie, sprężyny
w sensie ciężko wchodziły czyli weższę niż 40mm brac czy właśnie większe?
-
318is guma od przepływomierza
ja pytałem w sklepie to ponad 150 chcieli : >
-
318is felgi, przycieranie, sprężyny
a te gumy to kupuje się pod model czy to uniwersalne?
-
318is felgi, przycieranie, sprężyny
ja rozumiem, że to pomoże ale słyszałem, że spreżyny pękają od tego? czy to prawda?
-
318is felgi, przycieranie, sprężyny
ja wiem no może i tak ET mogłoby być mniejsze ale one normalnie nie przycierają tylko jak się załaduje w paru to wtedy . a jakieś linki możecie podać do takich dobrych usztywniajacych gum do sprężyn? pzdr
-
318is felgi, przycieranie, sprężyny
i wtedy co tył pójdzie w górę i nie będzie przycierać? to po prostu więcej po podkładać czy kupić te podwyższające? :twisted: np. tutaj znalazłem takie w miarę : http://allegro.pl/gumy-podwyzszajace-pod-sprezyny-jakosc-gwarancja-i2170805331.html takie bedą pasować w ogóle? : > a sory bo ja patrzę na podwyższające a nie te gumy w sprężyny a słyszałem, że sprężyny pękają od tego i to lipa jest <?>
-
318is felgi, przycieranie, sprężyny
jakoś średnio mam do tego zaufanie nie straci wtedy auto na sztywności?
-
318is felgi, przycieranie, sprężyny
Witam ! Założyłem do beemki alusy, które miałem z drugiej takiej bmw, którą miałem na części 16 cali z oponami 225/50 pierwszy wyjazd z wulkanizacji a tu mi obciera jak ruszam :/ ale odrazu się wziąłem za to (moje sprężyny były już niedobre bo siedziała strasznie nisko z tyłu) wsadziłem inne od tej drugiej co miałem na części używki ale wyglądały na dość świeże. Jadę we 2 jest okej nic nie przyciera niestety w 4 już przyciera na dziurach, wybojach itd . :evil: Muszę się poradzić co wykombinować, może nowe sprężyny by coś pomogły chociaż na tych stoi dosyć dobrze, wygląda też OK .
-
318is stopień końcowy układu zapłonowego
zmieniłem akumulator dzisiaj i w końcu duży postęp nie faluje tak, chodzi równo czasami jakby coś tam jeszcze bolało ale nie najgorzej. Zobaczę jutro z rana . Generalnie teraz zostało takie falowanie jak np jade sobie wduszę sprzęgło obroty spadają trochę za nisko potem trochę za wysoko i spadają do normalnych (dół, góra, obroty normalne) i czasami jak chodzi to jakby trochę nierówno ale wielki postęp do tego co było wcześniej dodatkowo wcześniej jak wdusiłem natychmiastowo gaz do końca normalnie na luzie to się zdławiła trochę, teraz OK . akumulator zaczął się rozładowywać ostatnio i zmieniłem na inny pożyczony od kolegi i tu nagle taka poprawa . co dalej? :twisted:
-
318is stopień końcowy układu zapłonowego
ale wpływu na falowanie silnika na gazie nie powinny mieć, chyba <?>
-
318is stopień końcowy układu zapłonowego
generalnie nie słychać niepokojących odgłosów . jedyne co mnie dziwi po odpaleniu rano: cisza, cisza i za chwile cyk cyk cyk cyk cyk cyk :< ale nie słychać popychaczy tylko cykanie .
-
E36 ŚLĄSK prośba o opinie
aprilia_46 odpowiedział(a) na nokio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3 i 5 w miarę ładne (nr 5 ma chamski wydech :< ) ale za dużo Ci nikt nie pomoże musisz jechać samemu obczaić. :twisted:
-
E87 - Trzemeszno
aprilia_46 odpowiedział(a) na waski_tm temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjechałem ostatnio za tą BMW właśnie w trzemesznie potem skręciła do komisu : D czyli jeździ :>
-
318is stopień końcowy układu zapłonowego
czyli rozumiem, że atakować silnik od dołu?
-
Kujawsko-pomorskie
rzucę Ci takie miejscowości do których mam blisko : Bdg - 60km Toruń - 60km Gniezno - 30km Inowrocław - 40km
-
318is stopień końcowy układu zapłonowego
kompresji nie mierzyłem. ona raz faluje raz nie, najgorzej zimny silnik to ją wtedy od 0,5 do 2 tyś na ciepłym to tak mniej wiecej o 200 . nie jest to zależne czy gaz czy benzyna tu i tu to samo . komputera raczej nie bardzo mam od kogo pożyczyć nie znam aktualnie nikogo z IS'em . nie bardzo wiem gdzie się sonda znajduje w tym silniku i jakie jest dojście . dodam, że czasami mocno kopci ale na biało (nie na niebiesko) oleju też nie wcina . na kompa podłaczałem w warsztacie niedaleko mnie .
-
Kujawsko-pomorskie
a ja szukam warsztatu, który opanuje falowanie i nierówna praca mojej BMW e36, 1.8 is . :twisted: najbardziej chodzi mi o kogoś takiego uczciwego, kto mógłby to ogarnąć. pzdr
-
318is zimny silnik długo trzeba kręcić zanim odpali
a co z tym czujnikiem coś dokładniej bo mam jakby trochę podobne objawy. Jak on wygląda gdzie przychodzi itd Możesz rzucić jakiś link z allegro do takiego czujnika bo jak wpisałem czujnik temp e36 to mi wyszukało dużo a nie wiem o jaki dokładnie chodzi .
-
318is stopień końcowy układu zapłonowego
up może wie ktoś co może oznacza tytułowy błąd '18 stopień końcowy układu zapłonowego' zmieniona guma od przepływki na nową z BMW, cewki, świece, uszczelki pod kolektorem ssącym i dolotem ... :twisted: ...dość sporo już a poprawa niewielka myślę teraz nad czujnikiem jakimś (sonda lambda?) .
-
[320i] Felgi z e46 do e36
ET swoją drogą jeszcze szerokość felg . a tak w ogóle chyba nie ten dział : :twisted: viewforum.php?f=40
-
318is zimny silnik długo trzeba kręcić zanim odpali
zmień świece bo jak nie wiesz kiedy były wymieniane to nie zaszkodzi wymienić, a będziesz miał spokój na dłuższy koszt 50 - 60 zł . pzdr
-
320i Problem z komputerem
najlepiej byłoby podmienić z bliźniaczego silnika . :twisted:
-
3xx rozbieranie okolic deski
czyli wystarczy tapicerkę odsłonić i już będe miał ten otwór? w kabinie myślałem pod tą listwą progową wewnetrzną i potem za boczkiem albo pod siedzeniami tylnimi :twisted:
-
3xx rozbieranie okolic deski
Witam ! Mam pytanie bo będę miał tubę z wzmacniaczem w swojej coupe e36 i teraz mam pytanie bo pewnie wielu z Was ma jak pociągnąć kable z bagażnika (wzmacniacz) do akumulatora? Gdzie najłatwiej co trzeba rozebrać żeby za dużo nie kombinować w sumie najważniejsze jest jak przejść z kabiny do akumulatora w środku idzie sobie poradzić jakoś : > pozdrawiam
-
318is stopień końcowy układu zapłonowego
znajomy sprawdził cewki jakimś miernikiem na wszystkich tych zamontowanych i dwóch które zakupiłem takie same wartości . błąd 'stopień końcowy układu zapłonowego' nadal zostaję zagadką. silnik nie chodzi jeszcze dobrze. pzdr