Treść opublikowana przez WojtekA4
-
F30 Nowe bmw serii 3
F30 335i - 306KM
-
F30 Nowe bmw serii 3
Ja po 3 kolejnych samochodach w dieslu, rezygnuje z tego. chociaż nie mam konkretnego powodu, nigdy diesel mnie nie zawiódł, nawet teraz przy 30 stopniowych mrozach. Jedyne co, to w A4 B7 po 60tys km pompowtryskiwacze siadły :) Ale cóz, pierwsze BMW, pierwszy automat :) za 10 dni auto powinno być w moich rękach więc dam znać czy było warto :) BTW: Różnica w cenie między np 320d i 328i (podstawa) to 6tys zł. Różnica w mocy 65KM :) Czym więc kierujesz się wybierając 320d?
-
F30 Nowe bmw serii 3
Ja zamawiałem w listopadzie i dostałem tylko 4% :( Ale to już i tak było mocno naciągane. W grudniu już ten rabat raczej by nie przeszedł :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Jak na ta chwile, te 3% to niezła propozycja jeśli to Twoje pierwsze BMW. Teoretycznie nie powinienes dostać wiecej niż 2%...
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
:) Elegancko. W przyszłą sobotę prawdopodobnie już będzie można się przejechać w salonie :)
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
Też czekam :) Ja swoje zaproszenie przekazałem koledze z forum i czekamy na jego relacje :)
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
Ok, my tu gadu gadu, a F30 został już w PL pokazany :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Mnie się podobają, ale zamówiłem w kolorze auta - czerwone i przyciemniane szyby. Mocno sie naad tym zastanawialem, ale doszedlem do wniosku, ze czerwone beda ok.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Pewnie każdy zainteresowany widział już wszystkie te zdjęcia, ale dla ciekawych czerwonego F30, polecam: http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=615778 Edit: W TV zaczynają emitować reklamy nowej 3, więc premiera już blisko :) W wa-wie już jutro :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Teraz powinno być ok :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Fajny materiał odnośnie F30: http://www.ndtv.com/video/player/the-car-bike-show/review-bmw-3-series-sedan-sixth-generation/222343
-
F30 Nowe bmw serii 3
Myślę, że raczej mówił obiektywnie, bo za 3 tygodnie się spotkam i jeśli by opowiadał rzeczy bez pokrycia, to byłoby conajmniej dziwnie na spotkaniu i wydaniu auta...
-
F30 Nowe bmw serii 3
Dzisiaj dostałem info, że między 13 - 18 lutego będę miał odbiór autka. Rozmawiałem z kierownikiem salonu, widział i jeździł nową F30, stwierdził, że jest dobrze. :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
W których? Dla E91 cennik nadal progresywne ceny - z tego co pamiętam tak było "od zawsze". Edit: na Polskiej stronie BMW pojawił się pdf'owy cennik F30. Podstawowych zdaje się nie podnieśli na nowy rok, zresztą trudno się dziwić skoro ogłaszali je przy chyba wyższym kursie Euro niż dziś mamy. "Nowe" wersje 320i - 134 900, 316d - 130 700, 318d - 135 900. Podstaw nie podniesli, ale opcje tak... Doszły też pakiety, których w konfiguratorze nie ma. Jeszcze jedna sprawa, konfigurujac auto podane są stare ceny, ale system liczy po nowemu i liczac z kalkulatorem powinno wyjsc taniej niz to podaje konfigrator. Ja już wiem, że auto kosztuje mnie około 4tys taniej, niż gdybym składał zamówienie teraz.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Powód jest banalny - pieniądze. Akcyza na samochody z silnikiem powyzej 2.0 wiecie jaka jest, wiec zamiast 150tys, za baze cena wynioslaby 170tys pewnie, a wiec wchodzimy na poziom F10... Skoro 3 to dla nich model podstawowy, to musza robic wszystko, zeby takim pozostal, nawet kosztem dzwieku silnika...
-
F30 Nowe bmw serii 3
MOD: Fajnie, tylko po co cytujesz całą poprzedzającą wiadomość, żeby dopisać tylko, że się z nią zgadzasz? :roll: Podpisuje się w całości.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Odnośnie wnętrza słyszałem trochę inne opinie, a mianowicie, że jest zrobione na najwyższym poziomie - ale za prawdziwość tej opinii głowy nie dam, bo wyraził ją szef salonu, który widział auto na żywo, ale jako handlowiec, raczej nie mógł powiedzieć nic innego. Chociaż ludzie z tej marki wydawają się być raczej obiektywni w swoich opiniach.
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
W PL go widziałeś, czy gdzieś w DE? Rzeczywiście na żywo dużo lepiej niż na fotkach?
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
Jakieś fotki?
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
I jak tam, macie zaproszenia? Ja chyba nie dam rady dojechać, więc mogę w przypadku kiedy będę wiedział na 100%, że nie pojadę odstąpić zaproszenie dla dwóch osob na 31.01.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Z tego co wiem, to podwyżki dotyczyć będą wyposażenia dodatkowego, natomiast o cenach bazowych nic nie wiem, dlatego się w tej kwestii nie wypowiem. Podwyżki niby nie duże, ale jak się zbierze wszystko w całość, to na wyposażeniu o wartości powiedzmy 60tys, cena będzie wyższa o jakies 5tys. Cennik podobnie jak w przypadku F10 ma obowiązywać od marca.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Bo my polacy niestety znani jesteśmy ze sceptycyzmu i ogólnego narzekania i marudzenia na wszystko i zawsze :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Heh, to auto jest naprawdę fajne :) Ponieważ F10 bardzo mi się podoba, to widzę wiele wspólnego między F30 i F10 właśnie. Jeśli w realu, F30 będzie równie "muskularna" co F10, to będzie super. Na tych zdjęciach widać, że jest na to realna szansa. Dopiero na tym kolorze widać jak wygląda linia tego samochodu... 11 dni Panowie! :)
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
11.02 są premiery w salonach, natomiast 31 stycznia jest pokaz przedpremierowy. Pogadaj ze swoim sprzedawcą, napewno załatwią Ci zaproszenie.
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
W rekach mam zaproszenie na przedpremierowy pokaz nowej 3, 31 stycznia w Warszawie. Jeszcze dwa tygodnie i wrzucimy fotki :-)