Treść opublikowana przez tora
-
zakup auta
ja nie wiem z całym czacunkiem skąd sie biorą teorie ze po 30.000km wszystko siada w E60. Ciągle też uważam ze wszystko zależy kto i jak tymi autami przed nami jeździł.Z autopsji ostatnio oglądałem kilka dwulatków marki japońskiej (od 1 włascicieli w Polsce) i stan ich diametralnie różny jak i sposób obsługi.Przy przebiegu 40.000km olej jeszcze nie zmieniony (ciemny jak smoła),zawias słychać,opony łyse,lakier wychłostany i matowy.Pytam sie o obsługę co robili przy aucie a tu szczera odpowiedź my na firme bierzemy i zmieniamy co dwa lata samochody i nic nie robimy.Ogólnie bez dwóch zdań ludzie byli bardzo sympatyczni ale auto dramat i traf na taką sztukę w takim zaawansowaniu technologi jak E60.Zadbane,wychuchane ezgemplarze miały za to ceny jak prawie nówki. hej
-
Xenony w e60
ogólnie to jest tak że się wymienia parami,chyba ze bedziesz teraz dobierał a i tak będą się rózniły w swieceniu potem pójdzie ci ten drugi xenon znowu bedziesz dobierał i tak bedziesz cały czas jeździł na dwóch "różnych" lampach hej
-
[ Exx ] e39 530d ostatni wypust czy pierwsze e60 ?
ja mam auto z 2003 czyli początek produkcji i jesli były jakieś choroby to pierwszy właściciel wyleczył je na gwarancji w serwisie BMW w Szwajcarii w Thun.Kupiłem przy 68.000km a mam teraz 136.000km i nic z samochodem sie nie dzieje oprócz spraw eksploatacyjnych.Jak wyjdzie nowe F10 też wezmę z poczatku produkcji i nie będę sie przejmował chorobami,tylko cieszył najnowszą technologią koncernu BMW. Tak jak robią to teraz użytkownicy nowej F01. Goldi bierz E60 tylko dokładnie ją sprawdź,po Vinie jak wygląda jej historia,po plastikach w różnych miejscach samochodu i nie żałuj kilku stów na porządny przegląd. hej a wogóle to kup tą która ci się bardziej podoba stylistycznie
-
czy 2.0d w e60 "daje radę"? pyt do posiadaczy 520d
6 mandatów to ile to punktów?Jeszcze masz prawko? A wiesz z tą barierą 100km/h jest różnie ale ważne jest jak i w jakim czasie się ją osiąga. hej
-
czy 2.0d w e60 "daje radę"? pyt do posiadaczy 520d
może sie potem jak bedziesz chciał z nią rozstać gorzej czyli dłużej sprzedawać z takim motorem. hej
-
ALufelgi z allegro czy ktoś kupował i moze się wypowiedzieć.
bierze sie bo kit wciskaja sprzedawcy w żywe oczy.Pamiętam jak kupowałem komplet felg na zime.Tutaj popytaj sie o oryginały. http://www.allegro.pl/item522621580_bmw_e60_m_pakiet.html hej
-
Listwa imitujaca aluminium
plastikoaluminium jest w serii wyżej drewno i alu.Mam duży folder jak robią te wstawki lipy nie ma. A ty nie krytykuj czego nie masz,znamienne dla naszych rodaków. hej
-
ALufelgi z allegro czy ktoś kupował i moze się wypowiedzieć.
jak masz zbędne środki i chcesz sie zaprzyjaźnić z panem od prostowania felg to bierz z allegro jak chcesz dobrze wydać to włóż więcej pracy i poszukaj oryginalnych używek jest kilka osób co mają tylko oryginały lekko używane. hej
-
ALufelgi z allegro czy ktoś kupował i moze się wypowiedzieć.
ludzi kusi cena.Zobaczą na miescie jak ktoś pomyka na oryginałach i się zagrzeją też by sie chciało ale jakoś może taniej bo w ASO strasznie zdzierają i patrzeć jest w allegro okazja (srebrna plastelina dobra na półkę a nie na nasze drogi) hej w oryginale 18-19 cali to jedna tyle kosztuje co cały allegro-komplet.
-
czujnik swiatel
tylko GT1 możesz to ustawiać hej
-
czujnik swiatel
bo masz ustawione w kompie zeby zawsze sie paliły hej
-
lampka od ringów
wypluje: bedzie wyrzucał błędy przednich świateł że nie świecą a będą świeciły, bedzie "choinka" na kompie,już było na forum poczytaj posty użytkownika jeromer hej
-
lampka od ringów
nie wyrzucaj oryginalnych żaróweczek bo potem będzie szukanie,nie jesteś pierwszy co chciał mieć tam ledy hej
-
lampka od ringów
diody na ringach auto po pewnym czasie wypluje hej
-
problem ze stukającym przednim zawieszeniem
32306780893 koszt 1,191,70zł brutto po wymianie błoga cisza,warta każdej wydanej złotówki hej
-
problem ze stukającym przednim zawieszeniem
moge wieczorem zerknąć na fakture i podać numer (wielu myśli ze magiel do wymiany) hej
-
problem ze stukającym przednim zawieszeniem
przegub stuka na kolumnie kierowniczej.Koszt około 1200zł,robocizna w ASO 200zł hej
-
Ciekawostka dotyczaca SMG
do dupy nie działała tylko lepsze jest wrogiem dobrego hej
-
Obszywanie tapicerki
kup najnowszy BMW trends hej
-
Pompa wspomagania
profesor z bożole
-
spalanie 15 l
latam po miescie i jeszcze takiego wyniku nie widziałem u Siebie na kompie nigdy hej
- Termostat
- Termostat
- Termostat
-
10'' w e39, ma ktoś takie felgi?
za coś takiego powinni zabierać dowód rejestracyjny hej