Treść opublikowana przez damiss
-
e36 316 m43 ciężko kręci
znajomy ma taki silnik sprawny , powiedz mi od czego najlepiej było by zacząć ?
-
e36 316 m43 ciężko kręci
Witam , autko e36 316i m43-sekwencja stag300- problem polega na tym że ciężko odpala gdy po nagrzaniu , ostygnie i chce odpalić auto, gdy odpalam rano , nie ma problemów , również gdy jest nagrzany samochód to też elegancko odpala, problem występuje na gazie jak i na benzynie , chodź może na benzynie jest troszkę lepiej , bynajmniej nie muszę tak długo kręcić. Po podłączeniu do kompa nie ma żadnych błędów , jeszcze dodam gdy samochód postoi po nagrzaniu , i chcę go odpalić to wskazówka temperatury przypuszczalnie jest prawie w pionie , a po tym dłuższym kręceniu w oczach spada , powiedzmy że za niebieską kreskę temp. Znajomy mi podpowiedział że może być to czujnik położenia wału , lecz wolę się spytać Was koledzy , może akurat ktoś miał podobny problem. Niżej dodaj filmik z owym problemem , sory za jakość. Czekam na Waszą pomoc.
-
Jakie dywaniki welurowe e36
może jeszcze raz się zapytam o waszą opinie , które z tych 2 ? http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-bmw-e36-e-36-haft-stopery-i3061804993.html http://allegro.pl/bmw-3-e36-90-00-dywaniki-welurowe-grube-stopery-i3105987288.html z góry dzięki.
-
Jakie dywaniki welurowe e36
co myślicie o tych ? http://allegro.pl/bmw-e36-dywaniki-welurowe-jakosc-gjk-styling-i3101848787.html http://allegro.pl/bmw-3-e36-90-00-dywaniki-welurowe-grube-stopery-i3105987288.html http://allegro.pl/bmw-3-e30-e36-e46-dywaniki-100-welur-strzyzony-i3074541052.html które z tych 3 będą najbardziej sensowne ?
-
Jakie dywaniki welurowe e36
a może coś z tańszych dywaników ?
-
Jakie dywaniki welurowe e36
Witam , mam wielki dylemat , od dłuższego czasu poszukuje welurowych dywaników , możecie mi coś doradzić np z allegro w rozsądnej cenie ? mieszkam w małym miasteczku i raczej tutaj nic fajnego nie znajdę , dlatego czekam na wasza pomoc :)
-
e36 jakie amory.
teraz powiedzcie mi co będzie lepsze dla mnie jest to 316i sedan więc nie potrzebuje twardych sportowych , bardziej odpowiadały by mi amorki miększe , na polskie drogi , które będą dla mnie bardziej odpowiednie ? BILSTEIN czy SACHS ? i czy konieczne jest kupno osłon i odb ?
-
e36 jakie amory.
ogólnie padł mi jeden amor, ale myślę o wymianie dwóch zawsze to już głowy , na zmianę dwóch SACHS to mnie nie będzie stać , więc szukam jakiegoś ciekawego zamiennika w cenie, co proponujecie , mile widziane linki z allegro :)
-
e36 jakie amory.
Witam , przyszła pora do zmiany amorów - tył. e36 316i sedan , pytanie jest , jakie założyć w miarę cenowe do 200zł (2 szt) , do normalnej jazdy w "Polsce" zastawiam się nad "kayaba" mam do kupna po 100 zł za szt.(nowe), co myślicie o tych amorach , czy może w tej cenie znajdę lepsze ?
-
Zmiana na benzyne m43 stag300
Do gazownika to bym musiał jechać na zachód , ogólnie z tym gazem jest jedna wielka zagadka , był on założony w 2007 roku Niemczech , parownik z tego co jest napisane to Easy JET , papiery mam Niemieckie , ostatni właściciel mi polecił właśnie ten warsztat bo sam do nich jeździł , i mówił że owy gaz to " stag 300 " jest kilka innych problemów z nim nierówno on chodzi na postoju ze strony silnika tego nie słychać ale z wydechu tak , na dojeżdżaniu do np. skrzyżowania na sprzęgle to obroty falują od 700-1000 , czasami jak auto jest niedogrzane, albo jak kto woli nie ostygnięte , to ciężko pali , jak by się gubił i nie wiedział z czego palić , lecz gdy rano go odpalam na zimnym to bez problemu , na ciepłym silniku również bez problemu. Więc trochę się nazbierało tego , teraz tylko myślę na jaką kwotę się przygotować i mniej więcej na czym stoję :evil:
-
Zmiana na benzyne m43 stag300
dokładnie , ostatnio miałem dłuższy wyjazd i przy szybszym wyprzedzaniu też to się dzieje , jest możliwość zrobienia tego ? a i jeszcze dzwoniłem do warsztatu w okolicach , za podłączenie pod kompa i sprawdzenie błędów oraz ponowne ustawienie gazu krzyczą 90 zł , to dobra cena ? dokładniej jest to ten warsztat: http://www.zamel.com.pl/pl/news
-
Ile pali twoja bemka
E36 316i m43 Trasa 90-130 / 8,8l LPG miasto jazda do 3-3.5k obr / 11.5l LPG miasto 30 % ,trasa 70 % / 10l LPG Przebieg : 207.000km
-
Zmiana na benzyne m43 stag300
Witam ,instalacja stag 300 (parownik Easy jet) , problem jest taki , czasami przy bardziej agresywnej jeździe zmienia mi z gazu na benzynę i słyszę taki " pisk" z przełącznika gazu-benzyny , częściej występuję to na niedogrzanym silniku , ale również na nagrzanym silniku. auto e36 316i m43. Podkreślę że w lato nie było takiego problemu , wystąpił on od czasu gdy stało się chłodniej o ile może mieć to wpływ.
-
e36 316 m43 nie odpala
jest to wina akumulatora , ponieważ po ładowaniu auto pali , tylko mam jeden dylemat , jak sprawdzić czy alternator ładuję , można to jakoś sprawdzić aku, bo mam wyjazd w trasę i nie chce się rozczarować ...
-
e36 316 m43 nie odpala
jeszcze dodam ze wczoraj jak próbowałem odpalić to za 1 razem mi nie załapał , i podczas 1 próby bardzo raptownie przestał kręcić ale za 2 razem zapalił , tak myślę czy coś mogło zostać uszkodzone podczas 1 próby i jak było wszystko zamarznięte.
-
e36 316 m43 nie odpala
ale to jest inny dźwięk niż ten przy nie wyłączonych światłach
-
e36 316 m43 nie odpala
te piszczenie to tak jakby gong z zegarów.
-
e36 316 m43 nie odpala
Witam , dzisiaj moje auto nie chciało odpalić wczoraj jeździłem po mieście i zrobiłem około 10 km , dzisiaj chciałem odpalić ale po prostu nawet nie kręci , podświetlenie jest bardzo słabe ,zarówno światła jutro zmienię akumulator bo pewnie to jest przyczyną ale trochę mnie dziwi że tak z dnia na dzień po prostu kucną , sprawdzałem i wszystko miałem wyłączone światła radio, wiecie może jaka jest przyczyna ? co powinienem sprawdzić ? Jeszcze dodam że jak próbowałem odpalić to mi piszczy coś , tak samo jest jak włączę światła mijania.
-
obc 7 ciągle -37
witam , zmieniłem zegarek analogowy na obc 7 , tylko że ciągle pokazuję mi -37 C , 2 kable od czujnika podłączyłem pod pin nr 12 , oraz pod pin 17 czyli mase , próbowałem odwrotnie podłączyć kable z czujnika ale nadal pokazuje -37 C . schemat na którym to robiłem wygląda następująco : PINY: 12 - czujnik temperatury(1 kabel, drugi podłączamy do masy czyli pin nr 17) 13 - tutaj podłączamy zasilanie od stacyjki, żeby komputer mógł włączać sie po przekręceniu kluczyka w pozycję I) 15 - jest to zasilanie(prawdopodobnie pamięć kompa) podłączyłem pod kabel + od zegarka analogowego 16 - podświetlenie przycisków kompa(również kabel od zegarka - szaro-czerwony o ile dobrze pamiętam) 17 - kabel minusowy, czyli masa(również wykorzystałem masę od podłączenia zegarka) DO TEGO KABLA PODŁĄCZAMY RÓWNIEŻ DRUGI Z KABLI CZUJNIKA TEMPERATURY! 18 - jest to główne zasilanie komputera(i tutaj dałem + który wcześniej był przy zegarku analogowym - czyli mamy 2 kable na 1 plusie pin nr 15 i 18 ). na pewno będą odp że mam czujnik uszkodzony , więc od razu wyjaśniam , kupiłem cały zestaw od osoby u której to działało , bynajmniej mi tak zapewniał , więc nie chce robić jakiś scen dopóki nie sprawdzę tego czujnika czy jest sprawny , o ile jest taka możliwość , chyba że ktoś ma inne pomysły.
-
moje e36 96 rok.
witam , pytanie może banalne ale nie chce kupić co będzie nie pasowało ,a dokładniej jak w temacie mam e36 1996 rok i chce w wymienić boczne migacze na białe lift był od 95 ale z tego co wiem po lifcie migacze były w listwie a u mnie są tak jak przed liftem , dokładne zdj poniżej: http://iv.pl/images/53618623742318530760_thumb.jpg czy będą pasowały te : http://allegro.pl/migacze-boczne-bmw-3-e36-90-95-komplet-i2516576220.html
-
e36 zamek
Witam , ostatnimi czasy nie działa mi centralny zamek od kierowcy a dokładniej nie można przekręcić kluczyk tak jak by coś blokowało , ogólnie on ciężko chodził ale teraz wg , od środka mogę normalnie zamknąć drzwi , wiec centralny jest ok , tylko coś z zamkiem jest. Ktoś zna odp na ten problem ? co potrzebuję wymienić albo zrobić ? Z góry dziękuje.
- 316 - gaz
- 316 - gaz
-
316 - gaz
Witam problem który chciałbym opisać dotyczy palenia auta , a dokładniej gdy silnik jest zimny odpala elegancko z benzyny i po złapaniu temperatury przerzuca się normalnie na gaz , ale gdy silnik się nagrzeje i postawie auto przypuśćmy na 2 godz. to muszę go długo kręcić żeby odpalił , i ten problem występuje nie tylko na gazie ale również na benzynie. Filtr gazu był wymieniany , gaz ten to niby "stag " i ma on 7 lat , zakładany był w Niemczech. Tylko dziwne jest to że jak czytałem te wszystkie papiery to na moje nazwa tego gazu to jakiś " easy-jet " Auto mam około 1 miesiąca wiec dokładnie nie wiem jeszcze co i jak , ale prosiłbym o jakieś wskazówki , jeżeli będzie trzeba to postaram się dodać filmik z owym problemem. Pozdrawiam.