Treść opublikowana przez siwyoscar
-
Bezdotykowe otwieranie klapy bagaznika
Trzeba kopnąć pod kątem 90 stopni w kierunku pod auta pod zderzak.
-
Odbiór samochodu - jak się przygotować?
Latarkę... Zniszczony lakier a myjni to standard w nie których salonach :mad2:
-
Podwozie w trybie Sport+
Tak jak pisałem zawieszenie - w tym przypadku układ kierowniczy.
-
Podwozie w trybie Sport+
Chyba układ kierowniczy tylko się usztywnia. Ja mam zawieszenie M EDC. W tym trybie usztywniają się amortyzatory.
-
F30 z USA [335i]
Chyba daje się zielone albo niebieskie LED żarówki żeby światło było pomarańczowe z czerwonego klosza... poszukaj
-
316i - drżenie / trzeszczenie tapicerki przy hamowaniu
Opony, lub piasta, nie dokręcone koła...
-
Skrzypienie drzwi przednie
Tak.
-
Gałka zmiany biegów
Mimo wszystko 1.
-
330e wrażenia po 2000km
Ciekawe jak będzie w G30 to wyglądać. Myśle że kolejne auto to już hybryda... Bo Diesla będzie cieżko sprzedać bo robi się nagonka :twisted:
-
Performance Power Kit 20d 190KM b47 ->205KM/430NM
Nie ma opcji raczej...
-
Performance Power Kit 20d 190KM b47 ->205KM/430NM
Nie gadaj że trzeba jeszcze do urzędu iść i zmieniać KW
-
Performance Power Kit 20d 190KM b47 ->205KM/430NM
pytanie co z f30
-
BMW f30 320d xdrive szarpniecia ;/
Że dziwne że czujnik lub RPC nie zareagowało...
-
BMW f30 320d xdrive szarpniecia ;/
Panaceum na każdy problem ze skrzynią w serwisie... Taki reset skrzynii... i ponowna adaptacja... Jak masz komputer możesz chyba sam zrobić... viewtopic.php?f=70&t=230769
-
BMW f30 320d xdrive szarpniecia ;/
Może adaptacja skrzyni wystarczy,,,
-
Stuki w silniku F30 328i N20
Daj jeszcze warunki sprzedaży... Art. 558. § 1. Strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi rozszerzyć, ograniczyć lub wyłączyć. Jednakże w umowach z udziałem konsumentów ograniczenie lub wyłączenie odpowiedzialności z tytułu rękojmi jest dopuszczalne tylko w wypadkach określonych w przepisach szczególnych. § 2. Wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności z tytułu rękojmi jest bezskuteczne, jeżeli sprzedawca zataił podstępnie wadę przed kupującym. Ale jestem tylko januszem prawa więc widzę ze robi się bardziej skomplikowane więc jednak idź do radcy.
-
Stuki w silniku F30 328i N20
Paragrafy 4 i 5... skontaktuj się z leasingodawcą najszybciej.
-
Stuki w silniku F30 328i N20
Nie potrzebujesz radcy prawnego... no Chyba że miałeś klauzule o wyłączeniu rękojmi na umowie... :evil: :evil: :evil: :evil: To wtedy by wypadało się z jakiś poznać No i wypadało by się jeszcze skontaktować z leasingodawcą... Powinni pomóc Kodeks Cywilny Art. 7098. § 1. Finansujący nie odpowiada wobec korzystającego za wady rzeczy, chyba że wady te powstały na skutek okoliczności, za które finansujący ponosi odpowiedzialność. Postanowienia umowne mniej korzystne dla korzystającego są nieważne. § 2. Z chwilą zawarcia przez finansującego umowy ze zbywcą z mocy ustawy przechodzą na korzystającego uprawnienia z tytułu wad rzeczy przysługujące finansującemu względem zbywcy, z wyjątkiem uprawnienia odstąpienia przez finansującego od umowy ze zbywcą. § 3. Wykonanie przez korzystającego uprawnień określonych w § 2 nie wpływa na jego obowiązki wynikające z umowy leasingu, chyba że finansujący odstąpi od umowy ze zbywcą z powodu wad rzeczy. § 4. Korzystający może żądać odstąpienia przez finansującego od umowy ze zbywcą z powodu wad rzeczy, jeżeli uprawnienie finansującego do odstąpienia wynika z przepisów prawa lub umowy ze zbywcą. Bez zgłoszenia żądania przez korzystającego finansujący nie może odstąpić od umowy ze zbywcą z powodu wad rzeczy. § 5. W razie odstąpienia przez finansującego od umowy ze zbywcą z powodu wad rzeczy, umowa leasingu wygasa. Finansujący może żądać od korzystającego natychmiastowego zapłacenia wszystkich przewidzianych w umowie a niezapłaconych rat, pomniejszonych o korzyści, jakie finansujący uzyskał wskutek ich zapłaty przed umówionym terminem i wygaśnięcia umowy leasingu oraz umowy ze zbywcą.
-
Dopłacać za LEDy?
Mam ten przy montażu był problem.... Sam nie zamontowałem musiał lakiernik bo był faktycznie za krótki milimetry ale jednak... po zamontowaniu nie widać... Wynikało to z tego że się pręży Generalnie problem może wyniknąć jedynie podczas montażu... potem po prostu użytkujesz... Nie jest to cześć ruchoma więc nic się nie wydarzy
-
Warszawa - grupowe kodowanie, PL menu, aktualizacje , chip
Planujesz jakieś kodowanie w Częstochowie? :roll:
-
Felgi Styling 404
NIE ROB TEGO SĄ ŚLICZNE! :twisted: planuje je też kupić ;)
-
320i Xdrive - Unitronic
Odpowiem za kolegę... Bo od czasu do czasu każdy lubi przy******lić ze świateł :8)
-
Rozładowany akumulator
Podłącz po prostu prostownik zima była jaka była. A akumulator ładuje się z odzysku energii hamowania też... wiec w mieście o to łatwiej.... U mnie w X1 po 2latach sie pojawił takim komunikat pojawiał sie jeszcze pare razy i akumulator dawał rade jeszcze 3 lata... Ponoć w sterowniku może być ustawiona wysokość progowa komunikatu za wysoko..
-
Nie działająca tylna lampa F31
http://naprawa-lamp-led.pl/ zapytaj tutaj np. to lampy led już naprawiają....
-
330e wrażenia po 2000km
Czekałem na Twój post w tej sprawie :cool2: