Skocz do zawartości

pete_wwa

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pete_wwa

  1. tak ale jak się zgubiła książka to i adres z telefonem do serwisu :mrgreen:
  2. może nie chce się rozkodować bo niezgodnie z regulaminem? :mad2:
  3. pete_wwa odpowiedział(a) na kiipi temat w E46
    przynajmniej nie angol. musiało mieć dobry dzwonek. m-pasztet masz w nim?
  4. :cool2: na pewno to nie będę ja z tym linczem :wink: ale bezwypadek też nie odważył się napisać.
  5. regulamin się kłania: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889
  6. właśnie od początku na łącznik stawiałem. drążek to wali na maksa jak jest luźny.
  7. sorry.z pod maski mi się skojarzyło.zobacz czy nie masz wyłamanych tych plastików przy zamkach które sygnalizują ze drzwi są zamknięte. za gaszenie lampki odpowiadają te plastiki przy zamkach na słupkach.
  8. może od jakiejś innej wersji? podeślij dobre foto to podumamy. albo link z real oem.
  9. tia.to fakt ja u nas nie kupię w życiu.chyba że od znajomego z salonu.kupiłem teraz siedmiolatka i dziś przy kompie grzebaliśmy pół dnia.7 lat i 118 na blacie i co gorsza w modułach i sterownikach też się zgadza.nie to co u nas że jak ma 500 to się robi 194 :mrgreen:
  10. żarcik taki. nie doczytałeś widzę: VIN rozkodujesz tutaj: http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/parts/electronic-parts-catalogue/electronic-parts-catalogue.html login: eu111111 hasło: bmwetk1 1. W tytule wątku należy oznaczyć dokładnie model jakiego dotyczy pytanie/ogłoszenie, z jakiego miasta jest samochód oraz numer VIN (pełny lub ostatnie 7 znaków). np. E38 740 1998, Opole WBAAS710XOCD54321 3a. Nie pisz 'Co sądzicie o...' lub 'proszę o opinię'
  11. pete_wwa odpowiedział(a) na scooby90 temat w E46
    :nienie: kombi 3 lub 5 drzwiowy
  12. najpierw zainteresuj się regulaminem: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889 i weź się chłopie ogarnij :norty: "Facet przez tel wszystko potwierdza co w opisie, Mówi również o wgnieceniu nad lewą nerka którego jestem świadomy. jak również ze znaczek z tyłu jest wytarty" straszne rzeczy nie kupiłbym takiego :mrgreen:
  13. zenony ktoś ukradł pewnie na parkingu pod markietem :norty:
  14. jak zwykle że niby fotelik to zaufanie wzbudza. po pierwsze ten recaro od pyty kosztuje, bo sam za taki przepłaciłem. po drugie w testach na ch. się nadaje. po trzecie strasznie niszczy siedzenia bo stelaż ze dwie tony waży :mrgreen:
  15. to jakiś swieży typ. nawet vinu nie podał.
  16. najpierw kolego zapoznaj się z regulaminem: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889 a w skrócie: 1. W tytule wątku należy oznaczyć dokładnie model jakiego dotyczy pytanie/ogłoszenie, z jakiego miasta jest samochód oraz numer VIN (pełny lub ostatnie 7 znaków). np. 2. Pamiętaj: JEDNO AUTO = JEDEN TEMAT
  17. najpierw zadzwoń i dowiedz się o vin. o napędzie poszukaj na forum to nie ten temat. co można wnioskować po zdjęciach tak badziewnych i wielkości znaczka pocztowego?
  18. pete_wwa odpowiedział(a) na strazakr temat w E46
    :cool2:
  19. pete_wwa odpowiedział(a) na strazakr temat w E46
    http://www.freeimagehosting.net/t/kregr.jpg
  20. to odepnij siłownik i zobacz czy błąd wywala. będziesz wiedział czy to to.
  21. pete_wwa odpowiedział(a) na maciej e46 temat w E46
    http://www.freeimagehosting.net/t/gnsvd.jpg
  22. pete_wwa odpowiedział(a) na kiipi temat w E46
    podaj VIN
  23. pod kompa się podepnij. jasnowidzów tu nie ma. skąd wiesz że to siłownik?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.