Treść opublikowana przez pete_wwa
-
e32 735i Lipno 2103451 prosze o opinie
pete_wwa odpowiedział(a) na ArturoM1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak ale jak się zgubiła książka to i adres z telefonem do serwisu :mrgreen:
-
E39 Września WBADH61010BX37303
pete_wwa odpowiedział(a) na cypek011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoże nie chce się rozkodować bo niezgodnie z regulaminem? :mad2:
-
kontrolka poduszek powietrznych
przynajmniej nie angol. musiało mieć dobry dzwonek. m-pasztet masz w nim?
-
BMW 335xi 2008r - nr VIN: WBAWC73538E066698
pete_wwa odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: na pewno to nie będę ja z tym linczem :wink: ale bezwypadek też nie odważył się napisać.
-
e46 320 d, proszę o pomoc.
pete_wwa odpowiedział(a) na kiecha87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja bym brał w ciemno. cena okazyjna :mrgreen:
-
E39 Września WBADH61010BX37303
pete_wwa odpowiedział(a) na cypek011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażregulamin się kłania: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889
-
320D Problem po wymianie drążków stab.i gum
właśnie od początku na łącznik stawiałem. drążek to wali na maksa jak jest luźny.
-
Alarm fabryczny - montaż, pytania, problemy.
sorry.z pod maski mi się skojarzyło.zobacz czy nie masz wyłamanych tych plastików przy zamkach które sygnalizują ze drzwi są zamknięte. za gaszenie lampki odpowiadają te plastiki przy zamkach na słupkach.
-
320D Problem po wymianie drążków stab.i gum
może od jakiejś innej wersji? podeślij dobre foto to podumamy. albo link z real oem.
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
pete_wwa odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtia.to fakt ja u nas nie kupię w życiu.chyba że od znajomego z salonu.kupiłem teraz siedmiolatka i dziś przy kompie grzebaliśmy pół dnia.7 lat i 118 na blacie i co gorsza w modułach i sterownikach też się zgadza.nie to co u nas że jak ma 500 to się robi 194 :mrgreen:
-
BMW E46 320d 150KM 2002r Międzybórz VIN:WBAAP71060PJ35057
pete_wwa odpowiedział(a) na djkałdun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażżarcik taki. nie doczytałeś widzę: VIN rozkodujesz tutaj: http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/parts/electronic-parts-catalogue/electronic-parts-catalogue.html login: eu111111 hasło: bmwetk1 1. W tytule wątku należy oznaczyć dokładnie model jakiego dotyczy pytanie/ogłoszenie, z jakiego miasta jest samochód oraz numer VIN (pełny lub ostatnie 7 znaków). np. E38 740 1998, Opole WBAAS710XOCD54321 3a. Nie pisz 'Co sądzicie o...' lub 'proszę o opinię'
-
BMW 325 e46 instalacja gazowa
:nienie: kombi 3 lub 5 drzwiowy
-
BMW E46 320d 150KM 2002r Międzybórz VIN:WBAAP71060PJ35057
pete_wwa odpowiedział(a) na djkałdun temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnajpierw zainteresuj się regulaminem: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889 i weź się chłopie ogarnij :norty: "Facet przez tel wszystko potwierdza co w opisie, Mówi również o wgnieceniu nad lewą nerka którego jestem świadomy. jak również ze znaczek z tyłu jest wytarty" straszne rzeczy nie kupiłbym takiego :mrgreen:
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
pete_wwa odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzenony ktoś ukradł pewnie na parkingu pod markietem :norty:
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
pete_wwa odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak zwykle że niby fotelik to zaufanie wzbudza. po pierwsze ten recaro od pyty kosztuje, bo sam za taki przepłaciłem. po drugie w testach na ch. się nadaje. po trzecie strasznie niszczy siedzenia bo stelaż ze dwie tony waży :mrgreen:
-
e46 pomoc w wyborze
pete_wwa odpowiedział(a) na samb0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto jakiś swieży typ. nawet vinu nie podał.
-
530d
pete_wwa odpowiedział(a) na Dudi_1981 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnajpierw kolego zapoznaj się z regulaminem: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889 a w skrócie: 1. W tytule wątku należy oznaczyć dokładnie model jakiego dotyczy pytanie/ogłoszenie, z jakiego miasta jest samochód oraz numer VIN (pełny lub ostatnie 7 znaków). np. 2. Pamiętaj: JEDNO AUTO = JEDEN TEMAT
-
Bmw E90 330xd Lubaczow
pete_wwa odpowiedział(a) na pitq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnajpierw zadzwoń i dowiedz się o vin. o napędzie poszukaj na forum to nie ten temat. co można wnioskować po zdjęciach tak badziewnych i wielkości znaczka pocztowego?
-
BMW E38 730 3.0D 193KM+TV+NAVI+SKÓRA+XENON - Bielawa, VIN
pete_wwa odpowiedział(a) na Bolim1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnajpierw vin załatw. jak nie będzie to odpuść.
- 318d a 320d - różnice
-
318d a 320d - różnice
http://www.freeimagehosting.net/t/kregr.jpg
-
318i Prośba o identyfikacje części
to odepnij siłownik i zobacz czy błąd wywala. będziesz wiedział czy to to.
-
jaki olej do 316i N42
http://www.freeimagehosting.net/t/gnsvd.jpg
-
kontrolka poduszek powietrznych
podaj VIN
-
318i Prośba o identyfikacje części
pod kompa się podepnij. jasnowidzów tu nie ma. skąd wiesz że to siłownik?