Treść opublikowana przez bakulinek
-
Spalanie zima
Witam. Pytanie było ile przejadę do zapalenia rezerwy i tego nie liczę.
-
Spalanie zima
Witam. Odpowiadam koledze" artuj"do rezerwy przejadę 830-850 km. Co do kolegi" amsat" uśmieszek walący głową w mur jest delikatnie pisząc nie na miejscu jak się dba tak się ma.
-
Spalanie zima
Faktycznie tankuje na shell i jadę rano omijam korki i znam ustawienie świateł(zboczenie zawodowe)
-
Spalanie zima
Niedowiarków zapraszam do siebie: tankuje najlepsze paliwo dodatek zimowy shell filtry powymieniane wszystkie samochód w garażu i do pracy rodacy i 6,5 l na 100km i dobranoc wszystkim .Jak się dba to się ma :)
-
Spalanie zima
Zawodowo pomykam 20 lat i wiem jak naciskać gaz góra duł nie istnieje . Sprawdzałem po przejechaniu 100 km i zatankowałem pod korek i wiem ile mi pali:)
-
Spalanie zima
Zapraszam do siebie na pomiar moja bawara ma przebieg 110 tyś km Pozdrawiam.
-
Spalanie zima
Witam kolegów. Moja bawarka wypala 6,5 l na 100 km średnie spalanie praca dom dom praca normalna jazda bez korków. Tydzień temu trasa Warszawa-Karpacz i na zat cztery osoby bagażnik na makxa,cztery osoby 6,2 do 6,3 l na 100km. W lato bywało 5.9 do 6,0 l na 100km na letnich oponkach.Myślę że to dobry wynik. Pozdrawiam serdecznie." gorące serca zwalczą mróz(Bogdan Zalewski)"
-
Ogrzewanie tylnej szyby
To nie mam innego wyjścia jak wymianka szyby tylnej ??
-
Ogrzewanie tylnej szyby
A można dobrać się do tych ścieżek ,chyba ta klapa jest nierozbieralna?
-
Ogrzewanie tylnej szyby
Witam wszystkich. W mojej buni działa tylko jedna nitka ogrzewania tylnej szyby.Nie bardzo wiem gdzie szukać usterki.Może któryś z kolegów miał podobny problem.Proszę o pomoc jak w temacie.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Witam Mam pytanko czy można na tym zlocie sprawdzić przebieg?
-
Huczy prawe kolo...chyba
Witam Mam podobnie zaczyna huczeć przy 40 km/h. Jak jadę szybciej huczy głośniej. Opony mają znaczny przebieg i wulkanizator powiedział że są twarde mają 6 lat i są do wymiany.
-
Jakie felgi i opony?
WITAM Czy mogę założyć do swojej buni felgi blaszanki 15"na zimę . PROSZĘ O PORADĘ.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam. Bardzo proszę o rozkodowanie nr VIN.(WBAVU11020KW90947) Z góry dziękuje i pozdrawiam.
-
cieknący zbiornik paliwa
Jakoś nie trybie o co chodzi bardzo proszę o wyjaśnienie jaka może być przyczyna wycieku ropy ze zbiornika 318d 2006r. :twisted:
-
cieknący zbiornik paliwa
Witam serdecznie kolegów. Cieknie mi ze zbiornika ropa.zalałem 3/4 zbiornika i ciekło. Przy stanie 1/2 zbiornika przestało. Proszę o poradę. :oops: