Treść opublikowana przez maciek3
-
E60 WBANC71030B642010 Warszawa
maciek3 odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk nie zauważyłem wpisu. A ty kolego troszkę kultury może i zwykłej forumowej koleżeńskości bo będziesz sam tu swoje mądrości pisał.Temat skoro zakończony powinien być zamknięty. Pozdr
-
E60 WBANC71030B642010 Warszawa
maciek3 odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFelunek Chiński, szkoda kasy lepiej kupić ORI. Auto do Sprawdzenia przez duże S. U nas niestety powszechne jest to że ktoś zapożycza się na auto klasy Bmw E60 które to jeszcze nie tak dawno kosztowało naprawdę dużo i potem oszczędza na wszystkim na czym się da.
-
Dziwny dzwięk 2.0d CR 150km
Witam mam co prawda e46 ale u mnie dzwęk słyszalny na filmiku jest taki sam gdy zbliża się w okolice koła słychać go bardzo wyrażnie i tu pytanie do urzytkowników 520d i 530d czy jest tak też u was ? i co to może być ? dodam że z autem nic się nie dzieje nie kopci itp
-
dziwny dzwięk e46 2.0d 150km
Dzwięk jest słyszalny tylko na biegu jałowym gdy silnik jest średnio rozgrzany.Jak jest rozgrzany do temperatury roboczej to jest bardzo mało słyszalny ale jest,dlatego pytam co to może być ?
-
dziwny dzwięk e46 2.0d 150km
Panowie co to za dzwięk takie metaliczne stukanie słychać wyrażnia na filmiku gdy zbliża się do koła u mnie jest podobnie co o tym sadzicie może macie tak samo? pozdrawiam
-
E90 318d nie odpala czemu?
Kolego z całym szacunkiem ale odpalać BMW e90 na lince......to ci powiem że trzeba wykazać się ułańską fantazją i odwagą :duh: :mad2: jak kolega ma manuala to nic się nie stanie... Ta pewnie że nie,oprócz tego że może rozrząd przeskoczyć to zupełnie nic się nie stanie po prostu masakra jakaś stać was na auta za kilkadziesiąt tys a ciągacie je na lince to nie polonez z całym szacunkiem dla niego pozdr. :shock:
-
E90 318d nie odpala czemu?
Kolego z całym szacunkiem ale odpalać BMW e90 na lince......to ci powiem że trzeba wykazać się ułańską fantazją i odwagą :duh: :mad2:
-
E91 LCI 320d VIN A208223
maciek3 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze z Danii gdzie ceny są zdecydowanie wyższe niż w Niemczech to już prawdziwa okazja musi być :)
-
E87 118d 2006r Włocławek - Baba prosi o pomoc :P
maciek3 odpowiedział(a) na kg666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam,czytam te wasze posty panowie i śmiać mi się chce! Czytając to to można dojść do wniosku że z Włoch i Francji to trzeba od razu skreślić auta bo tam to już same szroty :shock: :D Przestańcie siać jakieś bzdurne stereotypy,zarówno we włoszech jak i we Francji można kupić dobry samochód jak i w niemczech też można trafić zajechanego strucla włosi też potrafią dbać o auta a niemcy potrafią nie dbać,prawdopodobieństwo trafienia egzemplarza w przyzwoitym stanie i z dość małym przebiegiem jest moim zdaniem podobne we Włoszech jak i w niemczech pozdr
-
330d pisk przy odpalaniu
I co tam michał ustaliłeś coś z tymi piskami ? Ja mam e46 co prawda ale też z CR i umnie pisk jest tylko na ciepłym silniku,chętnie się wszyscy dowiemy jak sie rozwinęła sytuacja u ciebie.Nie pozwólmy panowie aby temat umarł pozdr
-
320d przewód rura wlewu paliwa 150km
I co nikt nie miał w ręku tego :?: Moim zdaniem coś powinno być
-
320d przewód rura wlewu paliwa 150km
Witam czy orientuje się ktoś czy na tej rurze przewodzie którym płynie paliwo do baku są jakieś sitka zabezpieczające przed wpadnięciem jakiś paprochów itp. :?:
-
Nowa F30 już w piątek
Nadwozie ok podoba mi się na zdjęciach,zobaczymy jak będzie na ulicy.Wnętrze hm...y.....czy ja wiem chyba zbyt bardzo podobne do tego z serii 1,seria3 to jednak segment aut skierowany do nieco innej klienteli bardziej dojrzałej a to wnętrze sory przypomina trochę jakieś Renault Clio w wersii sport szczególnie na tych zdjęciach z niebieskimi wstawkami.Wnętrze e90 tak krytykowane przez wielu ma jakiś taki smak trudno to opisać,z jednej strony klasyczne i z tonowane wręcz ascetyczne ale jednak niezwykle nowoczesne i pociągające,to tylko moje spostrzeżenia pozdr
-
Jaki silnik do e90?
Taaa Na cudo w tej kwocie bym nie liczył,ale zawsze można kupić coś co bedzie wymagało mniejszej lub większej inwestycji a ty przynajmniej będziesz wiedział co w autku jest zrobione i jaki stan prezentowało za odrą,o ile jakiś turas już go wcześniej nie przechwyci i nie powbija kartoflanych pieczątek w ksiażke serw :twisted: isową
-
czy wejda mi 16-stki stalowe na zime?
I wogóle stalówki do takiego auta to tak średnio pasują ale każdy ma swoje zdanie pozdr