Treść opublikowana przez wiemarcel
-
E61 2.5d 2004r. czujniki parkowania a wyświetlacz
no kurde koledzy pytam sie po prostu przecierz w wersji z mniejszym ekranem czyli chyba business jest jedno wejscie na plyty a w professionall 2 ... wiec mozecie powiedziec gdzie jest dokladnie wejscie na dvd? mam na ekranie normalnie wejscie do nawigacji itp ... ? monitor mniejszy i jedno wejscie na plyty ? wiec to to wejscie jest na nawigacje czy gdzies w schowku ? http://img98.imageshack.us/img98/4635/1493521086.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
E61 2.5d 2004r. czujniki parkowania a wyświetlacz
słuchajcie a powiedzcie mi dokladnie jak mam navi z mniejszym ekranem i jedno wejscie na plyty pod climatronikiem to mam tam plytke wsadzic czy gdzies indziej jest wejscie na plyte od nawigacji ?
-
E61 2.5d 2004r. czujniki parkowania a wyświetlacz
i to nawet w tej mniejszej nawigacji ?
-
E61 2.5d 2004r. czujniki parkowania a wyświetlacz
a wiesdz dokladnie jak to wlaczyc w ktorych opcjach ?
-
E61 2.5d 2004r. czujniki parkowania a wyświetlacz
Witam mam do was pytanie odnośnie czujników parkowania i z przodu i z tyłu.. miałem wymieniany przedni zderzak i teraz pytanie czy czujniki na przód powinny wyświetlać coś na ekranie nawigacji ? (nawigacja ta z mniejszym ekranem chyba buiseness ) i tak samo do tyłu coś powinno się wyświetlac ? trzeba zaprogramowac wlaczyc jakas opcje czy moze ten wyswietlacz w ogole nie wyswietla ? - Czujniki dzialaja poniewaz pikanie slychac .
-
[E90] Prośba do użytkowników tego modelu
nie marnujcie na niego nerwów :) nowy passat hehe dsg .... nowy passat = do wymiany wtryski praktycznie w każdym ... skrzynia DSG = wymiana sterownika czyli mechatroniki . Dlatego ich ceny to 33 tys- i wzwyz .. a co do tego z salonu to nie wiem ale pewnie bedzie podobnie :) I tak szukam BMW :) i tak już zostanie
-
BMW e90 2006 320d 163 km okopcona rura - powód ?
no ale potraficie coś powiedziec na temat tego wydechu z tego zdjecia ?
-
okopcona rura wydechowa E91
Witam mam do was pytanie .. mam okazje kupić za dobrą cenę bmw ... i niestety nie mam dobrej jakości zdjęcia wydechu ale mam coś takiego jak niżej. Możecie powiedziec czemu z jedej strony przy przebiegu 165 000 ten tłumik jest taki czysty a z drugiej na końcu i chyba w środku brudny ? VIN-u na razie nie mam, ale podejrzewam, że DPF jest w tym silniku ( patrząc na prostą koncówkę ) silnik 320d 2006 r. 165000 przebiegu może to być spowodowane wypalaniem DPF-u? http://img600.imageshack.us/img600/7972/pytanie.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
BMW e90 2006 320d 163 km okopcona rura - powód ?
ale z tego linka co mi wyslales nic nie wynika jedni maja okopcona przy malym przebiegu a jedni w ogole przy wyzszym i nie wiadomo o co chodzi
-
BMW e90 2006 320d 163 km okopcona rura - powód ?
Witam mam do was pytanie .. mam okazje kupić za dobrą cenę bmw ... i niestety nie mam dobrej jakości zdjęcia wydechu ale mam coś takiego jak niżej. Możecie powiedziec czemu z jedej strony przy przebiegu 165 000 ten tłumik jest taki czysty a z drugiej na końcu i chyba w środku brudny ? VIN-u na razie nie mam, ale podejrzewam, że DPF jest w tym silniku ( patrząc na prostą koncówkę ) może to być spowodowane wypalaniem DPF-u? http://img600.imageshack.us/img600/7972/pytanie.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
okopcona rura wydechowa E91
kolego podjedz do serwisu bmw tym autem albo do jakiegos mechaniora i sprawdz dokladnie czy jest dpf czy nie, a potem bedzie mozna dalej diagnozowac wedlug mnie z tego co juz sie naczytalem spalanie miales dobre z tym ok ...
-
Radio professional vs business
Witam Powiedzcie mi co to było za radio w E90 318d 2007 r. ( wydaję mi się że professional), gdzie wsiadało się do auta z włączonym telefonem i bluetoothem i można było bez problemu wybierać kontakty w radiu i dzwonić ? czy professional ma bluetootha ? z góry dzięki :)
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
mhm a za granica pewnie 200 euro ?
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
wiem wiem mialem go ... ale nie mialem czasu doczytac do konca. sluchajcie a w niemczech jadac do serwisu nie bedzie zadnego problemu ? powiedzcie mi w szczegolnosci ile kosztuje cale sprawdzenie auta w polsce oraz orientacyjnie za granica ?
-
felgi...według was które z podanych sa najładniejsze do e90
czyli w bm-ce napewno jest ET35 ? i na polskie drogi lepiej wybrac do E90, E91 18cali czy 19 ?
-
[E90] Prośba do użytkowników tego modelu
to dobrze wiedziec :) martwi mnie fakt ze mozna skasowac wskazania do wymiany dpf-u i kazdy moze je sobie skaswowac. nie powinno tak byc. wiec jak nie sprawdzimy stanu auta i prszebiegu to lipa ... ale jak ktos przekreci licznik podrobi ksiazke wymieni pedaly kierownice fotel kierowcy i silonik bedzie sie wydawal 100% ok to mozna sie bardzo wpieprzyc w auto i nic sie nie poradzi .... wiec jak sie jedzie do niemiec najlepiej na co patrzec jezeli wszystko mozna wymienic :) ?
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
o kurcze tak nie powinno byc na to poprawki nie wzialem ... :( czyli nie da sie sprawdzic dpf-a trzeba kierowac się stanem auta(kierownica pedaly siedzenia itp potem wtryski na rozgrzanym silniku itp itp itd) potem przeglądem i książką serwisową a dpf jak walnie wymiana albo wycinka bo z tego co slyszalem czyszczenie chemiczne i wypalanie kompem wszystko nie zawsze pomaga tak ?
-
nieznana ikonka
może tu mi ktoś pomoże przed kupnem auta chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie i szczegółowo wchodzimy w opcje gdzie pokaże wartość do wymiany dpf-u i jak dokładnie wygląda kontrolka tego wskazania ? Potrzebuje te informacje gdy dzwonie i pytam o auto bądź jadę obejrzeć bardzo proszę o pomoc ...
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
A ja mam pytanie z innej trochę beczki. Otóż przed zakupem zebrałem już sporo informacji dzięki temu forum i chciałbym jeszcze dowiedzieć się przed kupnem autka jak wejść (szczegółowo) w opcje komputera pokazujące wartość km do wymiany dpf-u oraz proszę o podpięcie fotki tej ikony dpfu gdzie takową rzecz sprawdzamy w kompie z góry dziękuję
-
DPF E90 320d
mówicie opcji szukaj ? wpisując dpf mamy kupe stron a gdzie niby znajdę w ciągu chcoairz jednego dnia zdjęcie kontrolki ? tak trudno wam odpisać ? to jakbyście już wszystkie tematy jakie można o tym aucie napisac wykorzystali na tym forum to nigdy juz byscie nikomu nie odpisali mi chodzi tylko jak w to wejsc i jak to wyglada bo chche kupic auto a nie zlom ..... boze ludzie dlaczego jestescie tacy dziwni trudno wam pomoc ? jak czlowiek na drodze by lezal a juz byscie kiedys 10 razy pomogli w takiej sytuacji przejechali byscie obojetnie kolo niego ? na to samo wychodzi o czym wlasnie mi tu piszecie i jeszcze jedno .. O parujacych reflektorach bylo juz 1000000 razy chyba najwiecej na tym forum i jakos nie widze zebyscvie nie odpisywali .. Po prostu tak traktujecie nowych uzytkownikow forum . Ci ktorzy sie znaja chetnie sobie pomoga a ci ktorzy widza nowy uzytkownik to juz obojetnosc skierowana w strone jego
-
DPF E90 320d
wy się śmiejecie bo ktoś nowy pisze przecierz ludzie to nie jest wikipedia boże ja się tylko pytam ... w tej instrukcji to jest tak ? widziałem na tym forum dobrą kolorową instrukcję i wniej pewnie by było a tym skanie co jest 1 w postach z e91 nie widać za dużo po co jest forum żeby spytać ? nie możecie kasować odpowiedzi tylko je trzymacie na setnych stronach i teraz szukać trzeba 6 godzin o głupią kontrolkę ..... jak się ładnie prosi musi zawsze się pokazać ososba, która napisze posta typu "szukaj google forum nie umiesz szukać itp " to po co miejsce na forum do zakładania pytań ?
-
DPF E90 320d
jeszcze na takim forum nie byłem powaga każdy ma problem chyba forum po to jest żeby ktoś mógł jak potrzebuje napisać a nie zawsze problem i problem .... boże... jak już tak wszystko jest na forum dlaczego nie zablokujecie pisania postów przecierz wszystko jest "życzliwi" użytkownicy nie muszą pomagać ani nic od siebie dodawać .... jeśli ktoś używa tego forum jako forum a nie wikipedii na której się szuka a nie zadaje pytania to proszę napisać jak wejść w opcje w komputerze tam gdzie licznik ile zostało km do wymiany dfp-u i jak wygląda taka kontrolka. na forum nie mogłem nic wyszukać na youtubie też za bardzo nie ma i w instrukjci od E91 też nie ma .....
-
DPF E90 320d
koledzy aby sprawdzic w aucie ile do wymiany dpf-u to chodzi o ta kontrolke czy jakas inna ? pytam bo nie mam narazie dostepu do auta, a zbieram informacje ? http://img576.imageshack.us/img576/9751/dpfl.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
DPF E90 320d
no ale w sumie patrzcie na to co pisaliscie viewtopic.php?f=70&t=67635 wiec co wypalanie nie zdaje egzaminow zawsze ? trzeba na nowy wymieniac ?
-
DPF E90 320d
Koledzy mam pytanie kolega z forum powiedzial mi ze trzeba wymienic przy 200 tys km dpf to prawda ?