Treść opublikowana przez MARIO11
-
325i - Ikonka silnika, drgania - NOWE problemy, płyn chłod.
Dziękuję za odpowiedzi :) Co do tych kabelków z viaken : myślę o tym - http://viaken.pl/pl/diagnoza-bmw/interfejs-diagnostyczny-bmw-usb-1996-2006-inpa-pl.html Czy to dobry wybór, czy trzeba coś innego ? (dodam, że auto jest z 2005 roku) Dziqsek, jestem z Lublina, z góry dziękuję i pozdrawiam
-
325i - Ikonka silnika, drgania - NOWE problemy, płyn chłod.
Witam. Na wstępie napiszę, że znalazłem podobny temat, ale tutaj podam kilka innych niepodanych tam lub innych zachowań auta. Już jakiś czas temu zapalała mi się żółta ikonka silnika, po czym po jakimś czasie gasła i było ok. Potem znów się zapalała i nie pracowały dwa cylindry. Wymieniłem wszystkie świece i było przez jakiś czas ok. Wczoraj zapaliła się znowu przy delikatnie mocniejszym wciśnięciu gazu i już nie chcę zgasnąć. Samochodem trzęsie. Zgasł mi wczoraj kiedy skrzynia była na D a ja stałem w miejscu - po prostu obroty spadały i zgasł. Do tego kiedy toczę się na D (bez dodania gazu) - wskazówka chwilowego spalania pokazuje max - 20l. Kiedy natomiast na P dodaje gazu - wskazówka zostaje nieruchoma na spalaniu - 0. Czy możecie mi coś poradzić co to może być? Zamierzam kupić kabel diagnostyczny, auto z 2005 roku więc jakiś kabelek OBDII, czy warto ? Pomóc mi to może coś, w zdiagnozowaniu ? pozdrawiam MARIO... i życzę Wesołych Świąt
-
tempomat.
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
-
tempomat.
Dzięki :) Czyli jakie ma funkcje ten tempomat? On sam auta w takim układzie nie zatrzyma ?
-
tempomat.
Witam. Czy jeśli w wyposażeniu jest napisane "CRUISE CONTROL WITH BRAKING FUNCTION" to w przednim zderzaku powinien być czujnik ? Czy jest on tylko w przypadku stop&go?
-
spryskiwacze
Witam. Czy jest możliwe takie ustawienie, aby włączając spryskiwacze szyby jednocześnie nie włączały się te od ksenonów? pozdrawiam
-
wysokie spalanie 325i
Witam. Auto z silnikiem (jak w temacie) spaliło 21litrów - wyliczone samodzielnie, nie z komputera. Fakt użytkowane tylko w mieście i to na krótkich odległościach, ale tyle chyba nie powinno palić ? Dodam, że skrzynia automat. Co może być nie tak ?
-
Panowie co oznacza ta kontrolka?
Tak to dokładnie, blokada kierownicy. Kontrolka wskazuje, że jest ona zablokowana, a przed zapaleniem silnika trzeba poruszać kierownicą
-
Felgi stalowe
Witam. Mam pytanie, na przyszłą zimę mam okazję kupić felgi stalowe ori BMW, ale 15. Czy można tam wsadzić (e90) taki rozmiar? pozdrawiam
-
[ SŁOWIK ] E90 M-PAK 3L XI
Auto bardzo ładne :) mi osobiście tylko ta lotka nie podchodzi... A byłe e46 świetnie też świetnie się prezentowało.
-
opony letnie do 320 d
run flat są to opony, które umożliwiają jeszcze przemieszczanie się na przebitej oponie, z której spada ciśnienie. Opony takie są droższe. Ale i sporo twardsze. Nie dawno była dość zacięta dyskusja na ten temat :) pozdrawiam edit : o to ten temat viewtopic.php?f=70&t=145658&start=0
-
[46] Naprawa przedniej szyby - gdzie Bydgoszcz?
Na pewno podałeś ceny za naprawę odprysków, a nie pęknięć?? :shock:
-
Klej do zderzaków?
Zorientuj się może ile by firma spawająca plastik za to wzięła, bo to na pewno by lepiej wyglądało od kleju
-
Wyposażenie?
Na pewno trochę pomoże rozkodowanie VIN :)
-
Czym impregnujecie skórę ??
Zakupiłem właśnie (10szt takich) mam nadzieje że się sprawdzą :)
-
[e90] kontrolka oleju i trójkąt z wykrzyknikiem
Tak tylko, że olej był wymieniany jakieś niecałe 100km temu, także wątpię czy to możliwe... Tam wchodzi 6 litrów oleju tak?
-
[e90] kontrolka oleju i trójkąt z wykrzyknikiem
a trójkąt z wykrzyknikiem też się odnosi do oleju?
-
[e90] kontrolka oleju i trójkąt z wykrzyknikiem
Witam. Mam pytanie do was, na wyświetlaczu zegara przy starcie zapala mi się na chwilę kontrolka oleju.. Dzisiaj pojawiła się również mała ikonka trójkąta a w nim wykrzyknik, ale na ekranie tym niżej (czyli komputera). Czym to może być spowodowane? Ostatnio wymieniałem w warsztacie olej (wlane 6l 0w40 edge), wprowadzili mi również nową datę przeglądu bo już migał service wcześniej. pozdrawiam
-
325i olej i nie tylko, opinie, sugestie
Mi do navi nie jest akurat potrzeba, z oczywistych względów :norty: No to czyli trzeba czekać, a przydała by się papierowa a nie elektroniczna....
-
Czym impregnujecie skórę ??
Czyli mówicie, że lepiej w ogóle się nie pchać w kosmetyki do skóry z marketu ? A co myślicie o kosmetykach firmy K2 ?
-
325i olej i nie tylko, opinie, sugestie
:oops: To już będę wiedział... A jeszcze pytanko mam (mniej związane z danym silnikiem, ale..:)) Wysłałem zamówienie na instrukcje obsługi do auta : http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/bmw_owners_manual/introduction.html gdzieś czytałem, że jak ma przyjść to jest to po około 3-4 tygodniach, ale czy dostaliście jakąś wiadomość wcześniej od BMW ?
-
325i olej i nie tylko, opinie, sugestie
I do tego ja bym dodał dźwięk v6 :norty:
-
325i olej i nie tylko, opinie, sugestie
Co do opinii na temat diesel czy benzyna to jak zwykle zdania są i będą podzielone. Ja powiem krótko - benzyna. Ten temat jest ogólnie o silniku benzynowym 2,5l... Pytasz również o silnik w 320 jest to silnik 4 cylindrowy o mniejszej mocy, także tu już twój wybór Ja osobiście wiele Ci nie doradzę bo sam jestem "świeży" w tym temacie :norty:
-
325i olej i nie tylko, opinie, sugestie
To pozwolę sobie zacytować wasze opinie z poprzedniego mojego tematu, żeby wszystko było w jednym miejscu :) Jeśli coś byście mieli przeciwko to oczywiście usunę :) Aa i zmieniłem tytuł tematu.
-
Parujące reflektory
Podobną akcję (ale nie wiem czy informowali :) ) miała z tego co wiem honda bo w accordach VII była taka sama przypadłość z reflektorami praującymi. Dana możliwość była oczywiście jeśli auto miało ważną gwarancję.