Treść opublikowana przez hektorrr
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Bak ma 60 litrow na trasie przejade 850 km bo generalnie spali mi na trasie 6-7 litrow ja szybko nie jezdze max 140 jako przelotowa predkosc. w miescie oczywiscie mniej przejade bo jakies 750 km to wychodzi koo 8,5 litra generalnie po miescie w korkach jezdze na eco pro a jak sie korek skonczy to przelaczam na sport lub komfort ale to tez nie zawsze zalezy od dnia/humoru/nawierzchni. Z calym szczunkiem dla auta ktorego kupilem czyli F30 ale F10 jest naprawde dobra polke lepszym samochodem i za 220 K kupisz spokojnie F10. Co do skory ja np nie lubie skory w zimie zimna zawsze nie przyjemna w lecie goraca i odparzyc mozna jaja... ale co kto lubi ;) A jesli w M pakiecie bierzesz to sam fakt tego powinen byc przeslanka do mocniejszego auta. Aha navigacje moim zdaniem sobie daruj bo i tak stanie pozniej na tym ze kupisz tomtoma czy jakas automape bo z ta sie bedziesz gubic... Generalnie przy tylu opcjach ja bym bral to 328i po prostu kupujesz auto za 220 K jesli juz wydajesz tyle kasy kup mocne auto zeby Ci dawalo radosc z jazdy a nie zebys pozniej zalowal ze moze jednak powinenes kupic mocniejsze... p.s. ja i tak bym obstawal przy F10 ;)
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Po co Ci to: Pakiet Advanced Parking S0ZPP 8 671,00 PLN ?? wez sobie tylko podstawowy parking z tylu to w zupelnosci wystarcza. Reasumujac wybrales sporo rzeczy na tyle sporo ze ja bym w tej kasie juz bral chyba F10...
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Mi w 328i udalo sie zejsc z 10 po miescie do 8 - tak jakby po 2000 km zaczal mniej spalac... doslownie ! Diesle wg mnie spali kolo 6,5 litra na pewmo po miescie pytanie teraz czy te 1,5 litra w ciagu roku zrobi taka duza roznice ja robie rocznie okolo 22-25 K to wychodzi jakies 330 litrow wiecej rocznie spalisz benzyny w wypadku 328i to okolo 1750 zl Co za ta kwote masz: Szybsze znacznie auto, znacznie bardziej ciche, do tego mimo wszystko pozniej tansze w naprawach zakladajac ze nie sprzedaz auta po 2 latach to dojda Ci w dieslu koszty wtryskow itp ktore sa naprawde wysokie. Czasami sobie mysle ze fajnie by miec diesla ale mimo wszystko wrazenia z jazdy sa znacznie lepsza w wypadku 328i. p.s. co do eksploatacji diesla tj serwisowania pozniej silnika to Ci nie powiem ale zadzwon jutro do salonu to Ci powiedza.
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Generalnie mialem podobny dylemat i zastanawialem sie dokaldnie nad tymi 2 opcjami. Roznica 8 K jest na korzysc ktorego? Co do zywotnosci to ile zamierzasz miec auto 20 lat?:)
-
M Performance
Hej widzieliscie? bo dodali na PL stronie: http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/accessories/performance/phase_5/index.html
-
Opony Zimowe - odczucia
ja zmienilem same opony na tych felgach zostana juz na zimie a na wiosne kupuje nowe felgi. Opony polecam te co mam czyli Dunlop 4D naprawde dobrze sie na nich jezdzi biorac pod uwage warunki ''wodne''
-
Opony Zimowe - odczucia
Ja mialem 17 na lato i na nich wsadzilem te zimowe.
-
Pokrowiec F30.
Takie cos BMW robi: http://www.bmwsklep.pl/pokrowiec_ochronny,1016,5853.html
-
Opony Zimowe - odczucia
Zwyklaki jedno co zauwazylem to opona na dziurach nie dudni tak jak ROF letni jednak ten ROF pod tym katem to porazka... Przy kupnie Dunlopow dostalem jakis darmowy serwis w sensie jak zlapie gume to przyjezdza ktos i wymienia, wiec wsumie nawet zapas nie potrzebny ;)
-
Opony Zimowe - odczucia
Witam, kupilem Dunlopy Wintersporty 4D (nadmienie ze sa to nowe opony z 33 tygodnia 2012r) Przy 140 km/h zaczynaja sie wibracje lekkie czy w swoich zimowych nie macie czegos takiego ?
-
Kontrolka płynu spryskiwaczy - bład powiadomienia
Nie mialem czasu podjechac do ASO :( chce caly wypsztykac do konca i zalac do pelna zobaczymy co powie;) Daj znac jak bedziesz w ASO ;) Jutro jade na letnich gumach lacznie 350 km trzymajcie kciuki... bo dopiero na wtorek mi zakladaja zimowki... takie kolejki w serwisach...
-
e90 vs. f30
swietny wynik tylko jakie predkosci miales na liczniku bo u na w PL to strasznie odbiega od normy 50 czy 140 KM/H Na trasie przewaznie jezdze 140 km/h stwierdzilem ze poza jazda z krk w kierunki niemiec nie ma sensu szybciej bo jadac 180 km/h doganiaja mnie przy bramkach Ci co jada po 140... W miescie to 50-80 max.
-
e90 vs. f30
u mnie w 328i w automacie na eco pro generalnie 9-10 w miescie jazda srednio plynna. Na trasie w eco pro kolo 7.
-
e90 vs. f30
hehe wlasnie wiesz moze to byl chip muzyczny ;)
-
Kontrolka płynu spryskiwaczy - bład powiadomienia
jak to jest w BMW czy resetuje sie bledy jakies za pomoca kombinacj klawiszy albo spod idrive? bo to dosc idiotyczne gdy wola z emalo plyny a plyn jest na maxa dolany...
-
Kontrolka płynu spryskiwaczy - bład powiadomienia
[BAD] dalej to samo... plyn dolany do fulla i nadal komunikat o malej ilosci plynu...
-
Zakup 328i 245KM
jest szybka jak laska po litrze wodki ;)
-
Zakup 328i 245KM
model 328i ni ema 2.8 silnika tylko 2.0
-
Kontrolka płynu spryskiwaczy - bład powiadomienia
Dziwne bo jak skasowalem licznik km (ten z kokpitu) to dopiero info o braku plynu sie skasowalo...
-
M-pakiet do F30
Niestety... zrobie tak ze kupie same gumy i na wiosne kupie nowe felgi w miedzyczasie wybiore sobie jakies ladne.
-
Zakup 328i 245KM
hehe ten kawal z placu czerwonego wicznie zywy... Najwieksze znizki dostanie sie na stockowe auto mysle ze nawet 30% jest mozliwe wiec jesli ktos nie ma cisnienia na dokladnie wyluskany egzemplarz to bardzo sie oplaca. Mi zalezalo na wersji silnikowej, kolorze i skrzyni automacie reszta byla juz nie istotna ;)
-
Zakup 328i 245KM
Proponuje tutaj nie pisac o rabatach flotowych bo to nie ma nic wspolpnego z realnym kupnem auta przez czlowiaka z ulicy a po co mamy sie stresowac na wzajem ze np firma w ktorej znajomy pracuje kupila F10 w mpakiecie z bardzo dobrym wyposazeniem za 165 K ? Z ta drobna roznica ze liczba aut jakie brali byla 2 cyfrowa...
-
Kontrolka płynu spryskiwaczy - bład powiadomienia
Witam, czy macie problem z kontrolka plynu do spryskiwaczy ? po komunikacie ze plyn sie konczy dolalem plyn a ten dalej krzyczy ze jest go malo...
-
Zakup 328i 245KM
To dobra cena. Ja prawie przy stocku 30% :)
-
Zakup 328i 245KM
ale stockowa czy z zamowienia tzn z konfiguracji?