Skocz do zawartości

sfinks311

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sfinks311

  1. Żadna nowość ale tylko idiota wierzy że nie zapłacił vat... bo chyba to też wszyscy wiedzą, że w DE też jest vat:) Jak czytam takie brednie o 50% rabacie, braku vat i akcyzy to załamuje ręce nad naiwnością Polaków
  2. No dokładnie......szkoda słów
  3. Zwykły najem lub leasing a z tym vat i akcyzą to już bujda.Pewnie zapłacone z góry
  4. No to kolego nie wiem....zmień auto :):) Tak poważnie to masz tyle informacji w tym dziale o takich problemach, że szkoda strzępić jezyka p tym samym
  5. sfinks311 odpowiedział(a) na Jezollo temat w X3 (E83)
    Masz napis dvd czyli mk4 kazda pasuje nawet od volvo.
  6. http://www.audiostrada.pl/index.php/zestawy-bluetooth/bmw/bt-bmw01-modu%C5%82-bluetooth-bmw-detail To plug&Play Co do czytania płyt to standard...laser brudny lub do wymiany
  7. Taśma inna jest kolego Było już o tum tutaj.Poszukaj
  8. Dokładnie....tylko wymiana pozostaje.
  9. Szukałeś na forum?Temat poruszany wielokrotnie
  10. Jakiego ustawienia nie masz w idrivie ???? Bo już nic nie można zrozumieć z Twojej wypowiedzi
  11. https://www.realoem.com/bmw/pl/partgrp?id=NX71-EUR-03-2007-E60N-BMW-530d
  12. Nie da się. Trzeba kodować
  13. Dzwon do dziqska ..urzeduje w Dawidach Bankowych w tym tygodniu
  14. sfinks311 odpowiedział(a) na Grzesiek1985 temat w X5 (E70)
    To ja może dopiszę, bo chyba autor tematu myśli, że jak kupił x5 to z automatu ma super nagłośnienie.....Zmartwię Ciebie...jest koszmarne ....spójrz parę tematów niżej w tym dziale....nie tylko Ty masz z tym problem
  15. sfinks311 odpowiedział(a) na Grzesiek1985 temat w X5 (E70)
    A z ciekawości zapytam jakie masz audio.....hifi,top hifi czy Logic lub indywidualny ??
  16. sfinks311 odpowiedział(a) na wiaderny temat w X5 (E70)
    Audiomelodia Oleśnica
  17. Haha....No napewno magicy jacyś haha I.moze jeszcze kazali sobie za to zapłacić haha
  18. sfinks311 odpowiedział(a) na radlew temat w X1 (E84)
    Ach nie znam się..Myślałem, że chodzi o nowe auto
  19. sfinks311 odpowiedział(a) na radlew temat w X1 (E84)
    A masz to dostępne od ręki? Bo BMW już nie sprzedaje chwilowo benzyn pow 2 litrów
  20. sfinks311 odpowiedział(a) na wiaderny temat w X5 (E70)
    Instalacja musi iść nowa. Inne kable lepsze muszę być niż ori.Mi elektryk znajomy to robił Jak masz podstawowy zestaw w aucie to musisz pociągnąć instalację do gwizdkow, bo nie ma.Glosniki pasują plug&play Wzmacniacz mam z tyłu z lewej strony
  21. Wyłącz sprawdzenie oświetlenia i już tylko że jak coś się przepali to komunikatu nie będzie
  22. sfinks311 odpowiedział(a) na wiaderny temat w X5 (E70)
    Ja mam zestaw Mosconi +Gladen one.To już gra bardzo dobrze lepiej niż Logic 7
  23. sfinks311 odpowiedział(a) na momo88 temat w X5 (E70)
    A w jakimś aucie jest bezobsługowy praktycznie nie teoretycznie ??? :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: Jeśli masz wiedzę ile obecny chodzi to już Twoja decyzja
  24. Nie da się.......wiec albo do Twojego rocznika nic niedociera albo nierozumiesz po polsku..... Jeśli myślisz ze nikt tego problemu nie zgłębił przez całe lata jesteś w błędzie.....wrzuć sobie ori i nie zawracaj głowy....sorry

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.