Treść opublikowana przez sfinks311
-
Zakup BMW bez vat i akcyzy
Żadna nowość ale tylko idiota wierzy że nie zapłacił vat... bo chyba to też wszyscy wiedzą, że w DE też jest vat:) Jak czytam takie brednie o 50% rabacie, braku vat i akcyzy to załamuje ręce nad naiwnością Polaków
-
Zakup BMW bez vat i akcyzy
No dokładnie......szkoda słów
-
Zakup BMW bez vat i akcyzy
Zwykły najem lub leasing a z tym vat i akcyzą to już bujda.Pewnie zapłacone z góry
-
Polskie menu professional
No to kolego nie wiem....zmień auto :):) Tak poważnie to masz tyle informacji w tym dziale o takich problemach, że szkoda strzępić jezyka p tym samym
-
Radio navi problem z menu
Masz napis dvd czyli mk4 kazda pasuje nawet od volvo.
-
Polskie menu professional
http://www.audiostrada.pl/index.php/zestawy-bluetooth/bmw/bt-bmw01-modu%C5%82-bluetooth-bmw-detail To plug&Play Co do czytania płyt to standard...laser brudny lub do wymiany
-
Modyfikacja kierownicy z 4 na 3 ramienną
Taśma inna jest kolego Było już o tum tutaj.Poszukaj
-
Klejenie pokrywy od schowka od strony pasażera
Dokładnie....tylko wymiana pozostaje.
-
Naprawa tylnej lampy w klapie w E70
Szukałeś na forum?Temat poruszany wielokrotnie
-
Automatyczne odsuwanie kierownicy i fotela kierowcy
Jakiego ustawienia nie masz w idrivie ???? Bo już nic nie można zrozumieć z Twojej wypowiedzi
-
VIN - prośba o rozkodowanie
https://www.realoem.com/bmw/pl/partgrp?id=NX71-EUR-03-2007-E60N-BMW-530d
-
Zmiana tylnich świateł na Lift
Nie da się. Trzeba kodować
-
X3 2.0 [177km] dławi się do 2tyś obrotów
Dzwon do dziqska ..urzeduje w Dawidach Bankowych w tym tygodniu
-
Wzmacniacz audio
To ja może dopiszę, bo chyba autor tematu myśli, że jak kupił x5 to z automatu ma super nagłośnienie.....Zmartwię Ciebie...jest koszmarne ....spójrz parę tematów niżej w tym dziale....nie tylko Ty masz z tym problem
-
Wzmacniacz audio
A z ciekawości zapytam jakie masz audio.....hifi,top hifi czy Logic lub indywidualny ??
-
Wymiana Audio E70
Audiomelodia Oleśnica
-
E91 330XI Brak komunikacji z Autem
Haha....No napewno magicy jacyś haha I.moze jeszcze kazali sobie za to zapłacić haha
-
X1 25iX (218km)
Ach nie znam się..Myślałem, że chodzi o nowe auto
-
X1 25iX (218km)
A masz to dostępne od ręki? Bo BMW już nie sprzedaje chwilowo benzyn pow 2 litrów
-
Wymiana Audio E70
Instalacja musi iść nowa. Inne kable lepsze muszę być niż ori.Mi elektryk znajomy to robił Jak masz podstawowy zestaw w aucie to musisz pociągnąć instalację do gwizdkow, bo nie ma.Glosniki pasują plug&play Wzmacniacz mam z tyłu z lewej strony
-
Zmiana tylnich świateł na Lift
Wyłącz sprawdzenie oświetlenia i już tylko że jak coś się przepali to komunikatu nie będzie
-
Wymiana Audio E70
Ja mam zestaw Mosconi +Gladen one.To już gra bardzo dobrze lepiej niż Logic 7
-
X5 e70 4,8 - rozrząd
A w jakimś aucie jest bezobsługowy praktycznie nie teoretycznie ??? :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: Jeśli masz wiedzę ile obecny chodzi to już Twoja decyzja
-
[E70} komunikat z kamery cofania
Nie da się.......wiec albo do Twojego rocznika nic niedociera albo nierozumiesz po polsku..... Jeśli myślisz ze nikt tego problemu nie zgłębił przez całe lata jesteś w błędzie.....wrzuć sobie ori i nie zawracaj głowy....sorry
-
[E70} komunikat z kamery cofania
Nie