Treść opublikowana przez tomaszbmwe60
-
320d awaria, wał korbowy
jeśli wał się rozleciał to szukaj nowego silnika na allegro... a używanego silnika nie można? sory kolego chodziło mi o wał używany
-
320d awaria, wał korbowy
jeśli wał się rozleciał to szukaj nowego silnika na allegro... a używanego silnika nie można?
-
320d awaria, wał korbowy
a ile taki remont może wyniesc?
-
320d awaria, wał korbowy
witam Mam poważny problem z bmw e46 320d 150km 2004r. Wczoraj przyjechałem z trasy i zaświeciła mi się kontrolka akumulatora i przestało chodzić wspomaganie kierownicy,zajrzałem w garażu pod maskę i wyszło ze rozleciało się koło pasowe i pospadały paski,wszystkie paski po wyjmowałem dojechałem do domu bez ładowania 1km i umówiłem się na wymianę tego koła wyjeżdżam na drugi dzień do mechanika po 1km coś zaczęło,stukać walić od razu zgasiłem i nie-wiem co się stało czy mógł się rozlecieć wał korbowy,mechanik tak na oko powiedział ze mogła klapka spaść nie-wiem czy to zbieg okoliczności czy przez koło pasowe rozleciał się wał>? pozdrawiam
-
E 91 kombi z Trójmiasta zapytanie
tomaszbmwe60 odpowiedział(a) na sopotek_35 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego 2 dni temu mój znajomy miał do sprzedanie taką z 2005r czarną stan idealny z ksiązką bezwypadkowy w skórach i chciał 43000zł ale poszła na wymianę z handlarzem na e60 za 39000zł.a co do silników to bardzo dobre mam tez u siebie w e60.
-
rejestracja auta i sprzegło
Kolego u mnie było identycznie z tym grzechotaniem i wyszło u mnie 1550zł oryginał sprzęgło luk+robota 300zł.I jest ok.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam prosiłbym jeszcze jedną o rozkodowanie:cp55546 Pozdrawiam
-
VIN - prośba o rozkodowanie
dzieki wielkie
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam prosiłbym jeszcze jedną cx96106 z góry dziękuje. Pozdrawiam
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam bardzo prosiłbym o rozkodowanie vinu:AE85132. Pozdrawiam
-
wyjęcie skrzyni
koledzy już wyjąłem zajęło mi to 2h.dzisiaj przyszły mi części i składam. :D
-
wyjęcie skrzyni
o manual mi chodz ,bo musze dwumas wyniec i nie wiem czy ciężko :D
-
wyjęcie skrzyni
Witam Koledzy czy ciężko jest wyjąc skrzynie i jaki jest czas w bmw e60 520d 163km? Pozdrawiam :D
-
koło dwumasowe
jak są objawy uszkodzonego koła dwumasowego w bmw e60 520d
-
BMW e60 530d Sosnowiec WBANC710X0B622109 korekta licznika
tomaszbmwe60 odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkolego jak ma 180 to raczej jest w orginale one właśnie w tych granicach mają te e60 viewtopic.php?f=73&t=141577 przeczytaj.
-
Pomocy!! BMW E60 530D
nie katalizatora nie wycinałem. :D
-
Pomocy!! BMW E60 530D
a dpf jest w samochodzie.jak jest to jak umnie był zapchany wkręcał sie tylko do 3 tys i wycięcie pomogło. :!:
-
czujnik temperatury
Witam mam problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej przy jeżdzie np. 160km wskakuje mi na -40c.co to może być?
-
Jakie radio CB ?
ja mam w e60 uniden 510 i antene floride bardzo polecam
-
dymi 520d
witam po wycieciu dpfa i zwiekszeniu programowo mocy strasznie mi dymi jak do opotu go przypiłuje to prawie samochodu nie widac a na postoju do 4tys obrotów ani deka zy jest cos nie tak??
-
czy da sie skasowac
koledzy czy da się skasować na czerwono komunikat w ukrytym menu samemu czy pod kompa??
-
Filtr cząstek stałych
kolego ja wycinałem w kreatorze mocy w wawie i jestem zadowolony.Polecam
-
Żarniki E60 xenon
kolego mi tesz niedawno sie spalił to wymieniłem jeden na philips.
-
zdemontowanie
koledy ja zdjąc gałke biegów automat w e91 2005r
-
filtr DPF - co na dzień dzisiejszy się opłaca
kolego na twoim miejscu bym wycioł go.ja wycinałem miesiąc temu i jestem zadowolony.