Treść opublikowana przez KRZYSZTOF55
-
Re: ciekaw funkcje e60
witam troche nie w temacie ale moze..... :mad2: pacjent e60 lci po wymianie ccc (padło) zalozone drugie ccc niby wszystko dziala ale jest jakby brak basow (radio,cd) wiem ze powinno sie zakodowac (np. ncs - em ) ale nie chce po omacku grzebac zeby nie uwalic ccc moze ktos podpowie , pomoze . :cry2:
-
Wibracje przedniej osi miedzy 80 a 90 km/h.
a moze przekladnia kierownicza ma luz ....
-
E39 525 TDS '99 odcięcie zapłonu
mozna sprobowac odciac pedal gazu np. w e34 tds jest elektroniczny odetniesz to zostana tylko wolne obroty chyba nikt nie bedzie jechal 750 obrotow na 1 biegu przez miasto ..
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
tak wiec jak ktos moze pomoc co am xl na ipaq .. to chetnie... [email protected] :worried:
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
ŁUKASZ E-34 NAPISAL a jaki masz sprzet?? ipaq 3660 (ma jakis starszy soft ) bo te mapki z osiolka z witaminka sa pod nowszy i to jakos u mnie nie chodzilo ....ale moze cos znajde i zachula bez problemu instaluje sie am xl 2.2 ale to staroc ... :search:
-
Mapa Polski do Palmtopa, karta SD
witam czy mozna by sie podlaczyc do auto mapki xl ... bo to sciagnalem z emule to nie stety nie chula sa pozabezpieczane i resetuja system w palmie .....(w moim przypadku ) [email protected]
-
Moduł świateł a Poziomowanie samochodu
tak to napewno komunikat dotyczacy tylnego pneumatycznego zawieszeni - jak ci sie wyswietli to wysiac i zobacz czy tyl auta nie jest podejrzanie nisko -lub czy pompka (od nivo) nie pracuje zbyt dlugo a potem wyskakuje taki komunikat -w te duze mrozy wlasnie tak sie dzialo u mnie..
-
Spalanie BMW 528i na benzynie i gazie, jakie jest???
juz pisze malymi lityerkami (nie ktorzy wiedza o co chodzi) witam posiadam e39 528 manual (98r) kola 205/55/16 (zima) 215/55/16 lato -wtrysk gazu (bi-gas) na podwojnym reduktorze i przewod zasilajacy 8mm - spalanie miasto gaz ( okolo 16 litrow ) snujac sie 13litrow - spalanie trasa gaz ( 10-12 litrow) ale da rade i wiecej. -spalanie benzyna miasto 12-14 litrow. powyzsze dane sa zaobserwowane na moim pojezdzie ,ale i tak wszysto zalezy od stylu jazdy. :) ach poruszam sie czasami e39 523 automat 97r na identycznej instalacji i pali on 20 litrow gazu po miescie ale ma 18 calowe kola
-
Problem z lusterkiem zew. - nie grzeje
MOZNA ZERKNAC DO SKRZYNKI Z BEZPIECZNIKAMI PRZED ROZBIERANIEM LUSTERECZKA.. :D
-
Tylne zawieszenie NIVO - pomocy !!!!!!!
CZERWONA - CHYBA JEST PRAWA
-
Tylne zawieszenie NIVO - pomocy !!!!!!!
WITAM TEZ POSIADAM AUTO Z TAKIM ZAWIESZENIEM I TEZ SIE NIE OBYLO BEZ PROBLEMOW PODUSZKI SA DWIE -NIEBIESKA -CZERWONA NIBY ROZNIA SIE WYTRZYMALOSCIA I OCZYWISCIE MOCOWANIEM JESLI CIE PORATUJE MAM 1 CZERWONA UZYWANA Z MOJEGO AUTA CALA W ASO SA PO 650PLN ZA SZT. PO TYLE JA PLACILEM W AUTO-BAWARIA POZATYM W ZIME ZAUWAZYLEM ZE POMPKA NIVO LUBI TEZ POWARIOWAC... ACH B.LATWO JA WYMIENIC ... :mrgreen: