Treść opublikowana przez clinic
-
Zagadkowa sprawa
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=193763209 na allegro jest paru sprzedajacych ktorzy maja całe karoserie
-
4 osobowe?
A co z cabrio? Trochę niewygodnie musi być 5 osobie na tylnej kanapie http://moto.allegro.pl/item191485232_zlote_bezowe_fotele_fotel_kanapa_bmw_e36_cabrio.html
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
śmieszne, że te oba BMW miały po jednym właścicielu którzy przejechali nimi po 15kkm.
-
Czy ktoś zna to auto?
z tym silnikiem 2.3 pewnie zasugerowałeś się emblematem tak jak np. tu http://www.allegro.pl/item187103467__klapa_tylna_bmw_e_36_coupe_cabrio_kompletna.html
-
--- Obnizenie 90/60 :D ---
Tutaj masz zdjęcia tego coupe które risto pokazał http://img249.imageshack.us/img249/9459/pict2331mkb4.jpg http://img176.imageshack.us/img176/4319/pict2330mfv3.jpg http://img176.imageshack.us/img176/4371/pict2337mrn2.jpg
-
Policja zatrzymała mnie za... BMW
Najpewniej 1,8T
-
Chce kupic bmw m3 z 1995 r.
no niestety chyba naprawde tak jest
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.allegro.pl/item183240381_bmw_e36_cabrio_naprawde_warto_.html bezwypadkowa, a nakładka na wzmocnienie od wersji 4 cyl.
-
Felgi Motorsport 16 cali?!
Sprzedający dobrze napisał, że to są 16' bo widać zresztą na oponie, więc raczej ta druga opcja
-
Jakie róznice modelu coupe
hmm, to raczej ty masz cos nie tak, bo w m42 akumulator jest z przodu, w komorze silnika
-
Osłona pod silnikiem
próbowałem też na tej stronce, ale jak wpisuje numer, i daje szukaj, to nie znajduje takiej części zresztą na schemacie też nie ma numeru części nr.3 http://bmwfans.info/original/E36/Cou/318is-M42/ECE/L/M/1992/06/mg-41/ill-41_0936/
-
Osłona pod silnikiem
Miska pochodzi z wersji z silnikiem 2.8 ale wg sprzedającego pasuje do wszystkich e36 poza compactem i 1.6 . Niestety tej osłony nie mogłem sprawdzić na RealOEM , bo na stronce jest tylko rysunek, ale nie ma jej numeru :(
-
Osłona pod silnikiem
Ja kupiłem ostatnio na allegro oryginalną metalową osłonę pod miskę, dzisiaj dostałem, zobaczymy jak będzie się sprawować nr.3 na schemacie http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE51&mospid=47425&btnr=41_0936&hg=41&fg=10 http://img236.imageshack.us/img236/7690/oslona2bl9.th.jpg http://img235.imageshack.us/img235/3848/oslona1pw9.th.jpg
-
ustrzelone przypadkiem .
Super, tylko to lusterko na 2 fotce mogloby byc mniejsze, albo wcale mogloby go nie byc bo zaslania co nieco :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
no i " żuca" sie w oczy :D
-
e34 M5 touring z Bydgoszczy
jedyny w Polsce to na pewno nie jest, bo kiedyś była na allegro M5 kombi z gazem :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
było już, na początku tej stony
-
Sprzedam części do BMW .... ;-)
ja mam taką fotke, miełem gdzieś jeszcze ciekawszą, też z kierownicą, ale teraz nie mogę jej znaleść http://img211.imageshack.us/img211/5636/151513761zg7.jpg
-
Alufelgi z allegro, czy pasują do E34?
Mam takie felgi u siebie w E36. ET z tego co pamiętam wynosi 47, a do E34 powino być w okolicach 20 . Ale sądzę że po zastosowaniu dystansów będą pasować do E34
-
Zdejmowanie pokrywy zaworow w 1.8IS
Trochę sie pomęczysz, i wyjmiesz pokrywę bez ruszania podszybia.
-
ETK v. 12.2006 po polsku też...
nie mogę pobrać tego drugiego pliku multilanguage, bo wyświetla mi się komunikat 404 - Not Found. Ten plik został już usunięty, czy o co chodzi?
-
ocencie te felgi
Jak ty chcesz to wsadzićdo E36 z takim ET?
-
Czy to są oryginalne felgi?
http://felgenkatalog.auto-treff.com/ jeśli masz czas to przeszukaj, ale też mi sie zdaje że to nie są oryginalne felgi BMW
-
Jak wyjąć śruby z felg 2-częściowych?
Ok, dzieki za podpowiedzi, co do śrubek to tak, miałem zamiar je wychromować, tylko nie wiem jeszcze ile to będzie mnie kosztować
-
Jak wyjąć śruby z felg 2-częściowych?
Odkręciłem nakrętki od śrub, próbowałem młotkiem przez kołek drewniany wybić śrubę, ale nawet nie drgnie.Felgi to BBS RC041. Jak to zrobić, bo nie chce zniszczyć felg http://img22.imageshack.us/img22/1518/sruby3qw.jpg