Skocz do zawartości

jacek720328

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jacek720328

  1. jacek720328 odpowiedział(a) na gsxr temat w E60, E61
    Witam Kolego śmiało zdejmuj opony i maluj felgi gdyż tam nie ma zadnych czujników.Pozdrawiam
  2. Witam To co ty kolego chcesz otworzyć auto sąsiada że nie masz klucza:)
  3. Witam Ja jeżdzę już 3 rok na ATE i naprawdę dobre klocki,pierwszym razem kupiłem TRW i takiego badziewia w życiu nie widziałem zero hamowania i tarcze jadły że szok.Na tył polecam Textara bo ATE szybko się zużywa. :cool2:
  4. Witam Jeśli dis pokazuje ci że czujniki masz padnięte to aby je wymienić napewno trzeba zdjać zderzak ale to jest łatwe więc dasz rady.pozdrawiam
  5. jacek720328 odpowiedział(a) na jacek720328 temat w Hardware
    Dzięki za odpowiedzi ops już w Polsce :)
  6. Witam Tak kolego aby wyjąć czujnki PDC trzeba zdemontowć zderzaki:) Pozdrawiam
  7. jacek720328 odpowiedział(a) na jahec temat w E60, E61
    Witam Kolego moduł napewno musisz mieć pod fotelem :) Pozdrawiam
  8. jacek720328 opublikował(a) temat w Hardware
    Witam Cz ktos z was zamawiał OPS-a u Chińczyków i jaka jest od niego stawka celna i jakie procedury z tym związane.Pozdrawiam
  9. Jutro sprawdzę ze stoperem i dam znać bo może i przesadzam:)
  10. Witam No niestety ale tak jest kolego.Ja przełączam sobie na sport i wtedy jest natychmiastowa reakcja.Pozdrawiam
  11. jacek720328 odpowiedział(a) na woking temat w E39
    Witam Kolego nie wiem jak jest w Anglii ale w Polsce jeśli auto jest wyposażone w airbag to na przednim fotelu można przewozić dziecko jedynie przodem do kierunku jazdy.Pozdrawiam
  12. Witam Kolego każda część montowana w aucie musi mieć homologację więc jeśli taką zamontujesz bez homolagacji to auto nie może mieć podbitego przeglądu,choć Polska to dziwny karaj więc napewno i ktos podbije :) Pozdrawiam
  13. Witam Kolego obawiam się że tylko i jedynie servis BMW. Numer części 25 16 2 282 810 koszt koło 70 euro.Pozdrawiam
  14. Witam No właśnie słyszałem że CCC to tylko OPS/OPPS ale usłyszałem to juz po fakcie :(.próbowałem też winkfp ale się sią rozłącza po 65%.To przyjdzie mi szukać kogoś z głowicą w Olsztynie.Pozdrawiam i dzięki za podpowedź.
  15. Witam Kolego możesz podpowiedzieć jak to zrobiłes bo u mnie przy aktualizacji wywaliło całe audio i teraz nie mam pojęcia jak to naprawić .Pozdrawiam
  16. Witam Powiem tak jeśli ktoś użytkuje auto głównie w mieście to strata pieniędzy i nerw,poza miastem jak się użytkuje to tak szybko się nie zapycha za to możemy wieżdzać do centrów dużych miast (na zachodzie).Jak dla mnie to tylko wymysł ekologii:) Mnie zapchał się po 200 tyś.Pozdrawiam
  17. jacek720328 odpowiedział(a) na lukaschemp temat w E60, E61
    Witam Tak kolego pewnie ze można zmienić koszt na przednie dzwi około 60 euro na jedną stronę ,a na tył 62 euro na jedną stronę .Pozdrawiam :D
  18. Witam Dobrze mówisz kolego ja też jeżdzę na ranflatach tak jak auto opuściło fabrykę i zmiejszony komfort za cenę bezpieczeństwa jest mniej ważny. :cool2:
  19. Jak masz jakąś pewną używaną skrzynię tak jak pisałeś za 2500 to bym się nie zastanawiał i wymienił bo naprawa napewno będzie droższa jak te 2500.U ciebie mogła paść mechatronika a to wydatek rzędu 2 tyś euro.
  20. Zazwyczaj jak cos siądzie w automacie to nie kosztuje pare zł, a jakie masz objawy?
  21. Kolego jak siadła ci skrzynia to taniej bedzie kupić drugą niż swoją naprawiać.Ale decyzja należy do ciebie.Niestety w trójmieście nie znam takich warsztatów.A wymiana całej skrzyni to nic skomplikowanego.:)
  22. Witam A skąd kolega jest? W Żurominku koło Mławy jest dobry warsztat co naprawia skrzynie automatyczne i co do ceny zawsze można się dogadać.Pozdrawiam
  23. Witam Kolego do 60 jest na wyposażeniu koło dojazdowe,widocznie twoja wersja jeździła na RSC i ktoś je zmienił na zwykłe opony.Podjedź sobie do serwisu i kup dojazdówkę lub szukaj na allegro ale tylko od E60 bo inne nie bedą pasować.Pozdrawiam
  24. Witam Kolego a jaki masz przebieg że chcesz wymieniać olej w skrzyni? Po drugie bardzo ogólne pytanie zadałeś co wymieniać? Bez sprawdzenia tego się nie da ocenić na odległość,poza tym możesz wejść idrive w menu i sprawdzić czy np olej i klocki nie będą wymagały wymiany.Pozdrawiam
  25. Nie o te bezpieczniki chodziło kolego... te w schowku i w bagażniku wiem... ale sa jeszcze takie dużego zabezpieczenia, które wymieniłem wyżej... Co prawda samochód juz naprawiłem, ale nadal nie wiem gdzie one są... a na przyszłość dobrze było by wiedzieć... Witam Kolega marv dobrze ci napisał że te bezpieczniki masz w bagażniku,bynajmniej tak pokazuje wds.Wrzuciłbym ci fotki ale niestety nie mam pojecia jak to zrobić:) Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.