Treść opublikowana przez jacek720328
-
czujnik ciśnienia opon
Witam Kolego śmiało zdejmuj opony i maluj felgi gdyż tam nie ma zadnych czujników.Pozdrawiam
-
[E60 sedan] jak otworzyć bagażnik bez kluczyka i akumulatora
Witam To co ty kolego chcesz otworzyć auto sąsiada że nie masz klucza:)
-
klocki hamulcowe przód - pytanie i problem
Witam Ja jeżdzę już 3 rok na ATE i naprawdę dobre klocki,pierwszym razem kupiłem TRW i takiego badziewia w życiu nie widziałem zero hamowania i tarcze jadły że szok.Na tył polecam Textara bo ATE szybko się zużywa. :cool2:
-
bmw e60 Czujniki parkowania problem
Witam Jeśli dis pokazuje ci że czujniki masz padnięte to aby je wymienić napewno trzeba zdjać zderzak ale to jest łatwe więc dasz rady.pozdrawiam
-
OPS z Chin
Dzięki za odpowiedzi ops już w Polsce :)
-
bmw e60 Czujniki parkowania problem
Witam Tak kolego aby wyjąć czujnki PDC trzeba zdemontowć zderzaki:) Pozdrawiam
-
moduł fotela e60
Witam Kolego moduł napewno musisz mieć pod fotelem :) Pozdrawiam
-
OPS z Chin
Witam Cz ktos z was zamawiał OPS-a u Chińczyków i jaka jest od niego stawka celna i jakie procedury z tym związane.Pozdrawiam
-
Pytanie dotyczące automatu - kickdown
Jutro sprawdzę ze stoperem i dam znać bo może i przesadzam:)
-
Pytanie dotyczące automatu - kickdown
Witam No niestety ale tak jest kolego.Ja przełączam sobie na sport i wtedy jest natychmiastowa reakcja.Pozdrawiam
-
Poduszki powietrzne
Witam Kolego nie wiem jak jest w Anglii ale w Polsce jeśli auto jest wyposażone w airbag to na przednim fotelu można przewozić dziecko jedynie przodem do kierunku jazdy.Pozdrawiam
-
Halogeny bez homologacji
Witam Kolego każda część montowana w aucie musi mieć homologację więc jeśli taką zamontujesz bez homolagacji to auto nie może mieć podbitego przeglądu,choć Polska to dziwny karaj więc napewno i ktos podbije :) Pozdrawiam
-
3XX - gdzie mozna kupic taka gałke zmiany biegów
Witam Kolego obawiam się że tylko i jedynie servis BMW. Numer części 25 16 2 282 810 koszt koło 70 euro.Pozdrawiam
-
Aktualizacja navi profesional ccc progmanem v32
Witam No właśnie słyszałem że CCC to tylko OPS/OPPS ale usłyszałem to juz po fakcie :(.próbowałem też winkfp ale się sią rozłącza po 65%.To przyjdzie mi szukać kogoś z głowicą w Olsztynie.Pozdrawiam i dzięki za podpowedź.
-
Aktualizacja navi profesional ccc progmanem v32
Witam Kolego możesz podpowiedzieć jak to zrobiłes bo u mnie przy aktualizacji wywaliło całe audio i teraz nie mam pojęcia jak to naprawić .Pozdrawiam
-
DPF w BMW z silnikiem diesla czy warto?
Witam Powiem tak jeśli ktoś użytkuje auto głównie w mieście to strata pieniędzy i nerw,poza miastem jak się użytkuje to tak szybko się nie zapycha za to możemy wieżdzać do centrów dużych miast (na zachodzie).Jak dla mnie to tylko wymysł ekologii:) Mnie zapchał się po 200 tyś.Pozdrawiam
-
shadow line
Witam Tak kolego pewnie ze można zmienić koszt na przednie dzwi około 60 euro na jedną stronę ,a na tył 62 euro na jedną stronę .Pozdrawiam :D
-
Jak to jest z tym kołem zapasowym w E60????
Witam Dobrze mówisz kolego ja też jeżdzę na ranflatach tak jak auto opuściło fabrykę i zmiejszony komfort za cenę bezpieczeństwa jest mniej ważny. :cool2:
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
Jak masz jakąś pewną używaną skrzynię tak jak pisałeś za 2500 to bym się nie zastanawiał i wymienił bo naprawa napewno będzie droższa jak te 2500.U ciebie mogła paść mechatronika a to wydatek rzędu 2 tyś euro.
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
Zazwyczaj jak cos siądzie w automacie to nie kosztuje pare zł, a jakie masz objawy?
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
Kolego jak siadła ci skrzynia to taniej bedzie kupić drugą niż swoją naprawiać.Ale decyzja należy do ciebie.Niestety w trójmieście nie znam takich warsztatów.A wymiana całej skrzyni to nic skomplikowanego.:)
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
Witam A skąd kolega jest? W Żurominku koło Mławy jest dobry warsztat co naprawia skrzynie automatyczne i co do ceny zawsze można się dogadać.Pozdrawiam
-
Jak to jest z tym kołem zapasowym w E60????
Witam Kolego do 60 jest na wyposażeniu koło dojazdowe,widocznie twoja wersja jeździła na RSC i ktoś je zmienił na zwykłe opony.Podjedź sobie do serwisu i kup dojazdówkę lub szukaj na allegro ale tylko od E60 bo inne nie bedą pasować.Pozdrawiam
-
[e60] co wymienić od razu po zakupie?
Witam Kolego a jaki masz przebieg że chcesz wymieniać olej w skrzyni? Po drugie bardzo ogólne pytanie zadałeś co wymieniać? Bez sprawdzenia tego się nie da ocenić na odległość,poza tym możesz wejść idrive w menu i sprawdzić czy np olej i klocki nie będą wymagały wymiany.Pozdrawiam
-
525d gdzie znajduje się skrzynka z bezpiecznikami
Nie o te bezpieczniki chodziło kolego... te w schowku i w bagażniku wiem... ale sa jeszcze takie dużego zabezpieczenia, które wymieniłem wyżej... Co prawda samochód juz naprawiłem, ale nadal nie wiem gdzie one są... a na przyszłość dobrze było by wiedzieć... Witam Kolega marv dobrze ci napisał że te bezpieczniki masz w bagażniku,bynajmniej tak pokazuje wds.Wrzuciłbym ci fotki ale niestety nie mam pojecia jak to zrobić:) Pozdrawiam