Skocz do zawartości

czarny bmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czarny bmw

  1. czarny bmw odpowiedział(a) na janekpol temat w X5 (E53)
    witam, ja też mam x5 3.0i z 2001r i w dodatku z gazem, i powiesz szczerze, że ma przejechane 285tyś km i dolewam około 1 litra oleju na jakieś 2-2,5tyś km. Na początku się wystraszyłem ale zebrałem parę informacji i wiem że to normalka, np, znajomy miał mercedesa a teraz audi A8 4,2i 2003 rok i też dolewa olej, te typy silnika tak mają, nawet producent zaleca.
  2. Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum. Mam mały problem ze swoją X5 E53 silnik 3.0i manual z gazem. Mianowicie chodzi o zbyt duże spalanie (obojętnie czy benzyny czy gazu) przy włączonej klimatyzacji. Podłączyłem auto pod komputer a dokładnie sprawdziłem czas reakcji wtrysków na wolnych obrotach i wyszło mi wzrost o 30% !!! Myślę, że to jest bardzo duża różnica. I wcale się ta zwyżka nie zmniejsza podczas jazdy, dokładnie pali o 25-30% więcej. Czy ktoś miał problem podobny do mojego? A tak na marginesie to podam jakie mam spalanie bez klimy (chodzi o gaz) może się komuś przyda: trasa max 140km/h to 14-16L miasto 22-23L bez szaleństw. A podaje te dane bo czytałem na tym forum, że niektórym osobom pali mniej niż dane katalogowe dla benzyny a przecież benzyny ma palić 17,8L/100km w mieście.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.