Skocz do zawartości

tomekmax1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekmax1

  1. witam jak w temacie mam pytanie czy mozna zmienic 330d 184km na 204km czy wystarczy wymienic kompa??
  2. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    grzanie foteli i asc
  3. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    sprawdzajac Vin nic nie pisze o skorzanej tapicerce wiec ktos pewnie sobie przelozyl fotele
  4. wielkie dzieki
  5. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    ok dzieki bo u mnie od kierowcy nie ma wlasnie zadnej kostki a co bym musial zrobi zeby dzialalo te grzanie siedzen a dlaczego te diody sie zapalaja na pol sekundy??
  6. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    DZIEKI
  7. prosze o rozkodowanie VIN WBAER91020KK00720
  8. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    i czy wie ktoś jakiego koloru sa te kosstki
  9. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    a jak mam go zdekodowac kolego ??
  10. tomekmax1 opublikował(a) temat w E46
    witam jestem swiezo po zakupie 330d mam problem z grzaniem foteli otoz gdy probuje właczyc grzanie foteli na panelu, migna aby kontrolki i nic poza tym, bezpieczniki ok, dziwi mnie dlaczego w siedzeniu kierowcy nie sa widoczne zadne kable doprowadzone do fotela, tylko u pasazera sa jakies kostki, autko ma skore czy jes mozliwe ze jest panel z grzabiem foteli a instalacja nie jest doprowadzona
  11. tomekmax1 opublikował(a) temat w E46
    witam ma bmw 32od 99r. przebieg 170 tys. od pewnego czasu mam problem z odpalaniem autko raz pali na dotyk a nieraz trzeba pokrecic z 5s. nie wiem co moze byc przyczyna. dzieje sie tak bezwzgledu czy cieply czy zimny silnik. wymienione mam wszystkie filtry i swiece sprawdzone wtryski i pompe wtryskowa przez pompiarza
  12. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    i jak zdejmuje sie tylny zderzak??
  13. tomekmax1 opublikował(a) temat w E46
    panowie prosze mi powiedziec czy montujac hak potrzebuje ten modul zeby komputer nie informowal o spalonej zarowce, ma ktos z was na sprzedaz moze taki kompletny hak do sedana i za ile
  14. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    a jak czysci sie układ podcisnienia w ktorym miejscu to sie znajduje
  15. co lepsze z tych dwoch czy moze macie jakies propozycje.wzmacniacz ma pieying 2h76r 500rms na mostku alpine SWR 1042D 1500W/500W Emphaser EM12X
  16. paowie mam zamiar kupic car audio do mojej bmw powiedzcie mi jaki SKRZYNIE BASOWA WYBRAC ZEBY ROBILO MASAL PLECÓW. poprzednio mialem 300rms i bylo malo
  17. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    po przejechaniu trasy 500 km pokazuje mi 8,1 l srednie ale gdy samochod stoji na odpalonym to po chwili wzrasta przy kazdym odpaleniu o 0,1l i jezdzac teraz po miescie spokojnie jest 10l dlaczego??
  18. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    A CO JESZCZE MOZE MIEC WPLYW NA TAK WYSOKIE SPALANIE??? ILE WPLYWAJA OPONY NA TO
  19. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    I O ILE MOZE BYC WYZSZE SPALANIE NA TYCH OPONACH NIZ NA PRZYKLAD NA R15
  20. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    A CZY NA SPALANIE TAK WYSOKIE U MNIE MOZE MIEC WPLYW SZEROKOSC OPON 225/45 R17??? A ILE WAM PALI W MIESCIE I NA KROTKICH ODCINKACH DO 10KM
  21. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    panowie mechanik dzis sprawdzil wtryski i sa dobre wymienil wezyki paliwa i nic nie pomoglo auto dalej pali 10l w miescie a 8 w trasie przy predkosci 120km/h ekonomizer pokazuje 8l co moze byc przyczyna takiego spalania na a\baku zrobilem 700km cykl mieszany
  22. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    A MOJ POKAZUJE 7L/100 JADE DO MECHANIKA W PONIEDZIALEK I NIECH SPRAWDZI MAM NADZIJE ZE TO NIE WTRYSKI A JAKI MOZE BYC WOGOLE ICH KOSZT REGENERACJI
  23. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    a ile powinien pokazywac ekonomizer przy predkosci 100km/h
  24. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    panowie a czy na tak wielkie spalanie moze miec wplyw webasto?? bo caly czas slychac jak ono chodzi dopiero go nie slychac jak mam temperature ustawiona ponizej 17 stopni jak zwieksze to zaraz sie wlacza zarowno n aodpalonym lub te na zapłonie
  25. tomekmax1 odpowiedział(a) na tomekmax1 temat w E46
    a powiedzcie mi panowie czy ja mam pompowtryski czy zwykle wtryski 320d 136km

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.