Treść opublikowana przez tomekmax1
-
330d czy mozna zmienic 184km na 204km
witam jak w temacie mam pytanie czy mozna zmienic 330d 184km na 204km czy wystarczy wymienic kompa??
-
330d nie grzeją fotele
grzanie foteli i asc
-
330d nie grzeją fotele
sprawdzajac Vin nic nie pisze o skorzanej tapicerce wiec ktos pewnie sobie przelozyl fotele
-
VIN - prośba o rozkodowanie
wielkie dzieki
-
330d nie grzeją fotele
ok dzieki bo u mnie od kierowcy nie ma wlasnie zadnej kostki a co bym musial zrobi zeby dzialalo te grzanie siedzen a dlaczego te diody sie zapalaja na pol sekundy??
- 330d nie grzeją fotele
-
VIN - prośba o rozkodowanie
prosze o rozkodowanie VIN WBAER91020KK00720
-
330d nie grzeją fotele
i czy wie ktoś jakiego koloru sa te kosstki
-
330d nie grzeją fotele
a jak mam go zdekodowac kolego ??
-
330d nie grzeją fotele
witam jestem swiezo po zakupie 330d mam problem z grzaniem foteli otoz gdy probuje właczyc grzanie foteli na panelu, migna aby kontrolki i nic poza tym, bezpieczniki ok, dziwi mnie dlaczego w siedzeniu kierowcy nie sa widoczne zadne kable doprowadzone do fotela, tylko u pasazera sa jakies kostki, autko ma skore czy jes mozliwe ze jest panel z grzabiem foteli a instalacja nie jest doprowadzona
-
320d problem z odpalaniem
witam ma bmw 32od 99r. przebieg 170 tys. od pewnego czasu mam problem z odpalaniem autko raz pali na dotyk a nieraz trzeba pokrecic z 5s. nie wiem co moze byc przyczyna. dzieje sie tak bezwzgledu czy cieply czy zimny silnik. wymienione mam wszystkie filtry i swiece sprawdzone wtryski i pompe wtryskowa przez pompiarza
-
320d Problem z hakiem sedan
i jak zdejmuje sie tylny zderzak??
-
320d Problem z hakiem sedan
panowie prosze mi powiedziec czy montujac hak potrzebuje ten modul zeby komputer nie informowal o spalonej zarowce, ma ktos z was na sprzedaz moze taki kompletny hak do sedana i za ile
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
a jak czysci sie układ podcisnienia w ktorym miejscu to sie znajduje
-
CAR AUDIO DO BMW 3 SEDAN
co lepsze z tych dwoch czy moze macie jakies propozycje.wzmacniacz ma pieying 2h76r 500rms na mostku alpine SWR 1042D 1500W/500W Emphaser EM12X
-
CAR AUDIO DO BMW 3 SEDAN
paowie mam zamiar kupic car audio do mojej bmw powiedzcie mi jaki SKRZYNIE BASOWA WYBRAC ZEBY ROBILO MASAL PLECÓW. poprzednio mialem 300rms i bylo malo
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
po przejechaniu trasy 500 km pokazuje mi 8,1 l srednie ale gdy samochod stoji na odpalonym to po chwili wzrasta przy kazdym odpaleniu o 0,1l i jezdzac teraz po miescie spokojnie jest 10l dlaczego??
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
A CO JESZCZE MOZE MIEC WPLYW NA TAK WYSOKIE SPALANIE??? ILE WPLYWAJA OPONY NA TO
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
I O ILE MOZE BYC WYZSZE SPALANIE NA TYCH OPONACH NIZ NA PRZYKLAD NA R15
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
A CZY NA SPALANIE TAK WYSOKIE U MNIE MOZE MIEC WPLYW SZEROKOSC OPON 225/45 R17??? A ILE WAM PALI W MIESCIE I NA KROTKICH ODCINKACH DO 10KM
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
panowie mechanik dzis sprawdzil wtryski i sa dobre wymienil wezyki paliwa i nic nie pomoglo auto dalej pali 10l w miescie a 8 w trasie przy predkosci 120km/h ekonomizer pokazuje 8l co moze byc przyczyna takiego spalania na a\baku zrobilem 700km cykl mieszany
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
A MOJ POKAZUJE 7L/100 JADE DO MECHANIKA W PONIEDZIALEK I NIECH SPRAWDZI MAM NADZIJE ZE TO NIE WTRYSKI A JAKI MOZE BYC WOGOLE ICH KOSZT REGENERACJI
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
a ile powinien pokazywac ekonomizer przy predkosci 100km/h
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
panowie a czy na tak wielkie spalanie moze miec wplyw webasto?? bo caly czas slychac jak ono chodzi dopiero go nie slychac jak mam temperature ustawiona ponizej 17 stopni jak zwieksze to zaraz sie wlacza zarowno n aodpalonym lub te na zapłonie
-
320D 136KM DUZE SPALANIE
a powiedzcie mi panowie czy ja mam pompowtryski czy zwykle wtryski 320d 136km