Treść opublikowana przez demid54
-
Proszę o pomoc! nazwa układu po siedzeniem
Jest to przezroczysta mata ze sterownikami do airbag,pasów itp. która znajduje się pod siedzeniami przednimi.
-
Proszę o pomoc! nazwa układu po siedzeniem
Witam! Moje pytanie brzmi jak się nazywa fachowo system łączący airbag, pasy itd. który znajduje się pod siedzeniem.
-
lampa przednia xenon,bixenon a dynamic ??
Wszystko rozumie ale dlaczego ta H7 tylko w bmw jest? W innych markach tak nie ma niestety...
-
lampa przednia xenon,bixenon a dynamic ??
Panowie to teraz mi powiedzcie po co jest ta zwykła żarówka H7 w bixenonach?? Jak bixenon to ma świecić na niebiesko tak jak jest np. w Audi czy VW.
-
lampa przednia xenon,bixenon a dynamic ??
Ja Panowie mam napisane na soczewce xenon dynamic a jest to zwykły xenon. Jak włączam długie zapala się zwykła żółta żarówka...
-
Lampy przednie z e61 do e60??
Mam lampy xenon dynamic i czy wejdą mi bixenony? coś muszę zmieniać w instalacji?? :mrgreen:
-
Lampy przednie z e61 do e60??
A wtyki i instalacja taka sama?
-
Lampy przednie z e61 do e60??
Witam! Moje pytanie brzmi czy lampy przednie z e61 będą pasować do e60?? Różnią się czymś?
-
zarysowany rant felgi! ;/
Witam. Ostatnio zarysowałem pół rantu felgi o krawężnik. Jak tego się pozbyć? jest jakiś domowy sposób?
-
Czasmi nie odpala. e60 pomocy.
Rozrusznik nie kręci, tylko ten dziwny dźwięk. A o te płytki nie wiem o co chodzi :|. Już sam nie wiem. Akumulator?
-
Czasmi nie odpala. e60 pomocy.
Jak przekręcę kluczyk słychać taki elektroniczny syk cały czas. Jak dopiero przełączę kluczyk w pozycje off to syczenie ustępuje. Jest to strasznie dziwne i wkurzające bo czasami odpala idealnie a czasami 5min nie mogę jej odpalić.
-
Czasmi nie odpala. e60 pomocy.
Witam. Posiadam e60 i mam taki problem. Bmw czasami nie chce zapalać... Akumulator jest prawie nowy więc jego wykluczam. Jak się przekręci kluczyk słychać tylko tak jakby syczenie i nic więcej. Wiecie co może być przyczyną? Mechanicy mówili mi że może nie zawsze czyta immobiliser.
-
Przestała świecić brewka/łezka.
a gdzie ona się znajduje?? i jaka jest ta żaróweczka?
-
Przestała świecić brewka/łezka.
Witam! Jak w temacie... z dnia na dzień przestała świecić łezka i 2 diody co są w lampie :/ co mogę zrobić???
-
Cicho działający parktronic!!
Witam! Posiadam bmw e60.... do wczoraj parktronic działał super. Dziś zauważyłem że dźwięk tylnego parktronica strasznie ucichł.... słychać go ledwo ledwo. Przód działa idealnie, głos też jest super. Byłem z tym u elektryka.... powiedział że nie wie co może być przyczyną. Proszę was o radę... co może być przyczyną??