Treść opublikowana przez chudye-91
-
tylne lampy USA czy da się przerobić kierunki
Dziękuje Koledzy za dobre rady, coś z tych dwóch będzie trzeba wybrać. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :D
-
tylne lampy USA czy da się przerobić kierunki
Kolego a może znasz jakiś pewny produkt który warto kupić.
-
tylne lampy USA czy da się przerobić kierunki
BMW e70 lampy tył po lift
-
tylne lampy USA czy da się przerobić kierunki
Witam. Znajomy oferuje mi lampy US lift czy da się coś wymyśleć w sprawie pomarańczowego kierunku, jedni mówią że białą żarówkę Led a inni że pomarańczową, białą zakupiłem i szału nie ma ale może jest jakaś co da rade i będzie w miarę z tym kierunkiem. Z góry dziękuje za każdą podpowiedz. Pozdrawiam Rafał
-
Lampy lci w x5 pre lci
Ok dzięki to zostawiam tak jak jest. Pozdrawiam :D
-
Lampy lci w x5 pre lci
Witam Kolegów. Zmieniłem właśnie w swoim Xsie lampy na lift mam dołożyć kabelek aby ringi świeciły słabiej na światłach mijania tylko nie bardzo wiemy gdzie mamy się wpiąć tym kabelkiem, może ktoś coś podpowie. A może ktoś jeździ na mocnych ringach i światłach mijania i czy nikt nie stwarza problemów. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
-
bmw X3 3.0d WBAPB51090WD47666 COFKA LICZNIKA
chudye-91 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co ja wiem to Pan MicoCar dostał sms w piątek od mojego znajomego dla którego sprawdzałem autko że przebieg kręcony, odp. spi....... Pozdrawiam
-
bmw X3 3.0d WBAPB51090WD47666 COFKA LICZNIKA
chudye-91 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.olx.pl/oferta/meeega-okazja-bmw-x3-3-0-diesel-stan-idealny-CID5-IDsQMfd.html#d26ebdff0d Uwaga cofka o 100 000. Ostatni odnotowany ponad 300 000. 20.12.17.
-
Opony w X5
Dziękuję wszystkim za pomoc. Opon szukam oczywiście do e70 przód i tył. Wiec tak proponują mi opony o parametrach 275/40r20 nośność 102, tył 315/35r20 nośność 106.Twierdzą że tak będzie dobrze i tak zaleca BMW. W wyszukiwarce faktycznie pokazują się opony XL ale niema tam Michelin Diamaris. Te opony co proponują podobno nie są wzmacniane nawet te z nośnością 106 tak twierdzi sprzedawca. Sam nie wiem co o tym myśleć :mad2: jeżeli to co mi proponują było by oki to kupuję i po sprawie, opony z drugiego linku http://allegro.pl/2x-opony-letnie-275-40r20-michelin-4x4-diamaris-i6892628204.html rekomendowane są dla Porsche słowa sprzedawcy. A silnik ma to do tego że jest raczej cięższy i ma power większy niż diesel z e53 lift. Jak coś źle piszę to wróciłem od szwagra z imienin wiec wybaczcie. Pozdrawiam serdecznie
-
Opony w X5
Witam. Potrzebuję zakupić opony do swojego X-sa 4.8i, mam pytanko czy do tak ciężkiego auta mogą być normalne http://allegro.pl/2x-opony-275-40r20-michelin-latitude-diamaris-i6892265877.html czy muszą być wzmacniane XL http://allegro.pl/2x-opony-letnie-275-40r20-michelin-4x4-diamaris-i6892628149.html. Pan poleca te pierwsze że zalecane przez BMW w e53 jeździłem na tych pierwszych ale tam był diesel i rozmiar 19, a nie zagazowane V8. Doradźcie coś Koledzy. Pozdrawiam Rafał
-
ZMIANA SPORT PAKIET NA M-PAKIET
Dziękuje Kolego Bart za odpowiedz też tak myślę z tymi listwami. Wiec z tego co widzę na tych zdjęciach da się połączyć sport pakiet z m-pakietem, jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi (będę bardzo wdzięczny) gdyż w swoim X-sie chciałbym zrobić tak samo. Pozdrawiam wszystkich :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
-
ZMIANA SPORT PAKIET NA M-PAKIET
Witam Koledzy, przeglądając aukcje natknąłem się na takie ogłoszenie http://allegro.pl/bmw-x5-e70-2008r-i7087446980.html i widzę ze da się zamontować progi alu i zderzaki m-pakiet. Nie wiem tylko czy to są listwy na błotnikach sport pakiet czy m-pakiet. Z góry dziękuje za każdą podpowiedź. Pozdrawiam Rafał.
-
e60 545i WBANB31080B077538
chudye-91 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak czytam posty w tym dziale to nie ma bezpiecznego rejonu na kupno auta w polsce i z tym się zgadzam, w swoim życiu wyjechałem tylko raz w trasę po auto powiedziałem nigdy więcej. To V8 kupiłem bo zawsze miałem BMW diesel a chciałem zobaczyć jak się jeździ dużą bezynką rewelka. E60 sprzedaję bo nabyłem e70 V8. Kolego siara szyby są oklejane. A kolego czujnik o co kamam z tym planem bo nie łapie. Trzymajcie się łapa.
-
e60 545i WBANB31080B077538
chudye-91 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam i Przepraszam jeżeli wprowadziłem zamieszanie. Koledzy to moja fura a wrzuciłem ją tutaj dlatego bo nie wiem czym jest z powodowany brak zainteresowania ze strony kupujących i chciałem poznać opinie fachowców co powiedzą o aucie. Autko kupiłem puknięte w sumie zawsze takie kupuje bo lepiej jak sam zrobię porządnie niż mam kupić gotowego szrota od handlarza z przebiegiem 300 albo lepiej, a potem płacz i lament. BMW jeżdżę od zawsze prócz dwóch pierwszych w życiu (maluch i vectra). Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie sugestie. Rafał fan :D
-
e60 545i WBANB31080B077538
chudye-91 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuje Koledzy :) może ktoś coś jeszcze ciekawego powie.
-
e60 545i WBANB31080B077538
chudye-91 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Co możecie powiedzieć o tym rodzynku. Z góry dziękuję i pozdrawiam. http://allegro.pl/bmw-e60-v8-545i-i7006780025.html
-
ZMIANA SPORT PAKIET NA M-PAKIET
Dzięki Kolego felgi będą 20 chyba że będzie bardzo twardo to 19. Lampy na pewno polift ale nie wiem jak z resztą przerabiać na wersję polift czy zostawić w orginale przed lift (żeby się nie gryzło lampy po reszta przed) może coś jeszcze doradzicie Koledzy. Dziękuje i pozdrawiam :D
-
ZMIANA SPORT PAKIET NA M-PAKIET
Witam. Nikt nic nie przerabiał :mad2:
-
ZMIANA SPORT PAKIET NA M-PAKIET
Hej Koledzy. Z tego co się dowiedziałem i wyczytałem nie można mieć progów i m pakietu, ale mam jeszcze pytanko czy przerabiał ktoś przed lifta na po lifta m pakiet wiem że inne błotniki zderzaki lampy, czy coś jeszcze i czy to w ogóle warte zachodu najbardziej mi zależy na lampach fl a m pakiet dla mnie obojętne czy przed czy po lifcie. Dzięki za każdą podpowiedz :wink:
-
ZMIANA SPORT PAKIET NA M-PAKIET
Witam serdecznie. Mam takie pytanko mogę kupić X5 przed lift w sport pakiecie (uszkodzone) autko wygląda świetnie ale chciałbym dołożyć zderzaki i listwy na natkola z m pakietu ale progi zostawić te aluminiowe czy jest to w ogóle realne. Dziękuję za każda podpowiedz. pozdrawiam :D
-
BMW e60 525d WBANX51050CT40320
chudye-91 odpowiedział(a) na Virtual temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. W moim e60 też dołożyłem m-pakiet dla lepszego wyglądu, bez emki e60 jest po prostu brzydkie, w sumie jakie auto które przyjechało z zagranicy nie miało jakiejś przygody-śmiem twierdzić ze każde :norty:
-
Bmw e70 4,8i WBAFE81028L092146
chudye-91 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję Kolegom za dobre rady X-sa odpuszczam z powodu brak historii serwisowej. Pozdrawiam :)
-
Bmw e70 4,8i WBAFE81028L092146
chudye-91 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy ja i tak się tej miny nie boję jeżeli auto ma ten przebieg a nie 300+
-
Bmw e70 4,8i WBAFE81028L092146
chudye-91 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto że puka coś w silniku to dla nas nie problem(wszystko można zrobić), tyłek usiadł bo auto na pewno długo nie odpalane i normalnie powietrze zeszło i opadł, co do kiery macie racje wygląda na zjechaną. Żaden z szanownych kolegów nic nie ma na temat przebiegu (mogę zapłacić) bo jeśli ma 300+ to dziękuje.
-
Bmw e70 4,8i WBAFE81028L092146
chudye-91 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. co sądzicie o tym rodzynku. http://allegro.pl/bmw-x5-e70-4-8i-sport-m-performance-europa-nie-usa-i6694985918.html , jest coś w historii serwisowej bo przebieg taki polski, autko z Dubaju. Z góry dzięki. Pozdrawiam