Treść opublikowana przez Szymon2209
-
320d - uszkodzone świece żarowe
ale żeby wymienić świece to muszę zdjąć nieszczęsny kolektor ssący? A wiecie może gdzie kupić szczotki do rozrusznika E46 320d 150 koni, 2003 rok, z października ? A jak sprawdzić świece bez wykręcania kolektora?
-
320d - uszkodzone świece żarowe
Witam Ja ostatnio wywalałem klapki w kolektorze ssącym, oczywiście pomyliłem wężyki podciśnieniowe i wywalił błąd. Po podpięciu do kompa okazało się że dodatkowo mam błąd świec żarowych, 2,3,4? Zbieg okoliczności czy przy okazji się dowiedziałem?
-
320d wymiana tarcz i klockow
sprawdz jeszcze gumy mocowań stabilizatora jak drga kierownica przy chamowaniu
-
320d brak zapłonu
a gdzie je kupiłeś i jakie to są?
-
320d brak zapłonu
Dzięki za pomoc PAKA
-
320d brak zapłonu
Witam Mam problem, wkładam dziś kluczyk do stacyjki przekręcam i nic? Myślę sobie ,że pewnie źle albo za szybko przekręciłem i powtarzam i dalej nic tylko pykanie z pod maski. Po kolejnej próbie zagadał bez szwanku i tak za każdym razem. Co to może być czyżby rozrusznik padał? Z góry dziękuję koledzy Szymon
-
330xd - "Bicie" na kierownicy podczas...
Sprawdź gumy mocowań stabilizatora, ja wymieniłem i drgania ustały dodatkowo przestało ściągać :cool2:
-
318i - stuka po wymianie wahaczy.
Dzwoniłem do ASO podałem VIN i dobrał tuleję 22,5 tak jak zmierzyłem. Zapłaciłem 98zł za 2 szt. Po niedzieli wymiana gum stabilizatora, tarcz +klocki (ZIMMERMANN) :lol:
-
318i - stuka po wymianie wahaczy.
Witam dołącze do tematu Czoper a jaki masz rok i miesiąc bawarki? Ja potrzebuję też gumy stabilizatora tylko nie wiem jakie? Zmierzyłem suwmiarką stabilizator i wyszło mi tyle co tobie 22,5 a co do drgania kierownicy to też mi drga ale uważam że to raczej tarcze ponieważ pod butem też pulsuje , kupiłem dziś na allegro ZIMMERMANNY z klockami za 414zł. Nie umiem za to dostać tych gum 22,5 oprócz ASO
-
Navteq - Eastern Europe 2010-2011 (DVD)
Działa i na płycie DVD +R (prędkością 4x) i na płycie CD (prędkość 8x), nagrywarka SH-S182D. CD+R to Verbatim 700MB,52x,80min nagrane prędkością 8x DVD+R to [TDK +R] nagrane prędkością 4x
-
Navteq - Eastern Europe 2010-2011 (DVD)
http://fxtoolz.republika.pl/crobok/wyboratlasiso.png Konwersja na DVD czyli mode1/2048? Bo wychodzi na to, że jest to obraz płyty CD.
-
Navteq - Eastern Europe 2010-2011 (DVD)
witam Mam pytanie śledz na jaką płytkę nagrać DVD czy zwykłą bo to tylko trochę ponad 700 Mb?
-
330d ringi a zderzak przedni
Na dole pod zderzakiem masz dwa otwory ,są tam dwie nakrętki na klucz 13mm Odkręć i wysuń oczywiście po odkręceniu w nadkolach klapek :norty:
-
320d Wymiana wahaczy
Sworzeń kosztuje parę groszy w porównaniu do całego wahacza :norty:
-
320d Wymiana wahaczy
Meyle HD i nic więcej wymienne sworznie HD , co prawda zrobiłem dopiero 20000km ale nic nie stuka polecam :cool2:
-
320d Kasowanie inspekcji ile km powinno być?
Ok ale dlaczego na początku wykasowało się na 13000 a teraz na 30000 Całkiem ciekawe dzięki Zmieniłem na 5w40 LL04 Castrol
-
320d Kasowanie inspekcji ile km powinno być?
Witam mam e46 320d 2003r. Mam pytanie kiedy go kupiłem wymieniłem olej i skasowałem inspekcję i ok' teraz po roku znów wymiana i co się okazało zamiast 13000 km jak poprzednio, a wyskoczyło 30000 km :roll: Może ktoś napisze dlaczego tak jest? Wolałbym te 13000 jest to bardziej realny przebieg Z góry dziękuję
-
Kasowanie książki telefonicznej
Witam Mam pytanie jak wykasować zakodowane nazwy i numery z pamięci telefonu pokładowego. Uprzednio nagrałem je sam tylko źle rozpoznało numer podawany po angielsku i klapa :duh: Nagrałbym na nowo ale mówi mi babka że taka nazwa już jest i mam podać inną. Może ktoś zna komendy do wykasowania numerów i nazw po przytrzymaniu buźki? Z góry dziękuję.
-
Czytnik MK4
Cześć mam takie pytanie jak tam mój sofcik do mk4 (strzałkowej Małej ) MR. Lova obiecał :D Mam nadzieję ze o mnie nie zapomniał :search: Pozdrawiam
-
Czytnik MK4
Usypia się otwórz klapę na kilka minut i nic nie rób a zobaczysz :cool2:
-
Czytnik MK4
Na chomiku mr. lova jest soft do mk4 kolor ja mam mk4 strzałkowy ten mały to jaki soft mi będzie potrzebny? Może wie ktoś jak sprawdzić jaki mam soft ? Niestety nigdzie nie znalazłem jasnej odpowiedzi jaki soft do małej navi a może to jest obojętne Pomocy :cry:
-
Czytnik MK4
ok dzięki ściągnę i zainstaluję a jakim programem wypalić i jaką prędkością? Ten twój soft jest polski?
-
Czytnik MK4
Witam panowie ytak czytam i też mam podobny problem tylko że ja mam mk4 z małym wyświetlaczem i nie chce mi chodzić najnowsza płytka z nawi może mam starego softa, jaki musiałbym zainstalować żeby mi to w końcu ruszyło z góry dziękuję .
-
BMW Road Map Europe HIGH 2010-1 DVD
Super dzięki zmylił mnie program który był na peb.pl I jeszcze małe pytanie jakiego muszę mieć softa żeby ta nawi chodziła u mnie bo niestety nagrałem i nic :cry: Pojawia się znaczek startowy i nic nie idzie zrobić a napęd chwile chodzi i gaśnie dopiero po naciśnięciu guzika open zapala się i płyta wychodzi :cry2: Może ktoś pomoże z góry dziękóję
-
BMW Road Map Europe HIGH 2010-1 DVD
A jak dokładnie usunąć te języki? Z góry dziękuję