Treść opublikowana przez kaczka23
-
Zlot KRAKOW
hej dziś też wjechałem na wagę ale na innym składzie żeby być na 100we pewny i pokazało 1780kg z pełnym bakiem i bez kierowcy wiec to pewne :cool2: dziś nigdzie nie dam rady podjechać na testy bo zaraz jadę w trasę i dopiero jutro mogę być wieczorem gdzieś na mieście :P a robi się mi moja e30 v8 4,4 :twisted: tylko mocy już było mało i kompresor będzie znaczy już jest :mrgreen:
-
Zlot KRAKOW
moja była e90 na wadzę pokazała 1600kg na tej samej wadzę e60 1770kg nawet spoko jak na takie gabaryty MMCV to czekam na testy jaka jest różnica miedzy naszymi samochodami bo jeśli o mnie to słabe raczej mam szanse :( ale już nie długo wyjazd mojego małego potwora :twisted:
-
Zlot KRAKOW
nie ma szału :) bo program słaby a na hamowni jeszcze nie byłem ale się wybiorę a ty masz już wirusa zrobionego :?: PS wydaje mi się że e90 szła sporo lepiej i dużo lepiej się jeździło 3ką :cry2:
-
Zlot KRAKOW
cześć ponowie, ja dojechałem na sam koniec :cry: spotkałem mmcv na światłach a na spocie nie byłem bo się spóźniłem niestety , a coś już tam daniel z ttc mi zawirował kompa bo usuwałem DPFa to grzech było nie cipować :norty: moc jeszcze nie znana bo będzie jeszcze korekta robiona , pojechałem potem na zakopiankę i było sporo fajnych BMW i m3 biała była ładna
-
Zlot KRAKOW
Gdzie będziecie za ok 30 bo jade na krakow w
-
Zlot KRAKOW
ja na tak :cool2:
-
Zlot KRAKOW
mmcv kiedy robimy jakies testy?
-
Zlot KRAKOW
mmcv niestety e60 :cry2: ale prędzej bym f30 szukał bo piękna sztuka :cool2:
-
Zlot KRAKOW
ja na tak ale troszkę na boku będę stał bo nowy nabytek to 535d więc nie pasuję klubu :nienie:
-
Listwy wewnętrzne E60 po lifcie - wymiana
witam ,a więc tak to się robi ,,, drzwi,,, trzeba boczki zdjąć żeby nie połamać takich małych haczyków co mocują te listwy (JA ZŁAMAŁEM) :cry2: jak ją odkręcicie to listwę trzeba pchnąć do góry bo jest wsuwana ,,,wlot lewy ,, wyciągacie panel do świateł który mocno siedzi a potem wlot powietrza tak samo do siebie ,,, listwa środkowa,,, pomału czymś cienkim jej pomagajcie wyjść w waszą stronę prosto jest ona tam wsadzona na kołkach 5albo 6 szt i siedzi naprawdę ciasno ,,, panel od radia ,,, jak już listwę środkową macie zdemontowaną to zobaczycie takie małe śrubki które trzeba odkręcić i panel jest wasz :D listwa koło lewarka (automat) ,, mieszek do góry i tam są też 2albo 3 śrubki i do góry troszkę potem 3 małe wtyczki od lewarka i pomału do siebie ciągniecie żeby wyszedł z okolicy popielniczki :cool2: trochę tak popisałem nijak bo mogłem porobić zdjęcia :mad2: ale może coś to komuś pomoże :idea:
-
Zlot KRAKOW
jeśli będzie parę samochodów to podjadę :)
-
Zlot KRAKOW
Cześć pany, jak będzie jakieś spotkanie to piszcie bo już dawno nie byłem bo e90 sprzedana niestety :cry2:
-
BMW E90 335D VIN WBAVD71010FT65136 COŚ KTOŚ
kaczka23 odpowiedział(a) na kaczka23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkupiłem e60 535d bo troszkę stan był lepszy :wink:
-
BMW E90 335D VIN WBAVD71010FT65136 COŚ KTOŚ
kaczka23 odpowiedział(a) na kaczka23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam byłem wczoraj oglądać tą e90 cena była w ogłoszeniu 48tyś dzień przed wyjazdem chłop mi zeszedł na 45 do odbioru do zapłaty po oględzinach moja propozycja 40tyś chłop OK :shock: dał kluczę i kazał sobie pojeździć sprawdzić :cool2: pojeździłem, auto na myjnię żeby było coś widać więcej :idea: i autko miało przygody blacharskie gość z komisu nic nie zaprzeczał o dziwo :nienie: to na PLUS widać gołym okiem może 4 elementy były po 140-150 na czujniku reszta około 500 a miejscami ponad 1000 :duh: jaka cenna takie auto wiadomo ,technicznie po małych próbach było ok kopa ma nie złego, dymu nic nie daje, a mam taki silnik w x3 po małym programie i szła raczej podobnie , raczej gorzej od mojej ostatniej e90 zrobionej na 270ps , dziś już cena na allegro 44tyś :) pewno dla tego że powiedziałem mu że silnik do roboty bo idzie dym z pod korka oleju a nic nie powinno iść :D
-
BMW E90 335D VIN WBAVD71010FT65136 COŚ KTOŚ
kaczka23 odpowiedział(a) na kaczka23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskoro kolego byłeś i widziałeś to może napisz coś :) bo po to są te tematy zakładane a nie że wiem ale nie powiem :nienie:
-
BMW E90 335D VIN WBAVD71010FT65136 COŚ KTOŚ
kaczka23 odpowiedział(a) na kaczka23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na razie wielkie dzięki ;) Zrobię sobie wycieczkę prawie 500km :D Oglądnę i jak coś się dopatrzę to napiszę a jeśli wy coś zobaczycie to piszcie i na co mam zwrócić szczególną uwagę - nie jestem blacharzem . Czujnik do lakieru wezmę . Historię na serwisie sprawdziłem nie widać nic niepokojącego.
-
BMW E90 335D VIN WBAVD71010FT65136 COŚ KTOŚ
kaczka23 odpowiedział(a) na kaczka23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-335-icars-bi-turbo-skory-navi-18-C33218179.html
-
BMW E90 335D VIN WBAVD71010FT65136 COŚ KTOŚ
kaczka23 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcześć panowie widział może ktoś ten samochód albo może jakieś info na jego temat
-
Zlot KRAKOW
sorki że nie dojechałem :modlitwa: ale zostałem wywołany do tablicy przez kolegę z M3 E46 SMG i inne szybki samochody na autobane i troszkę zeszło :D jak macie zdjęcia to dodajcie bo widzę że fajne było szkoda że nie dojechałem
-
Zlot KRAKOW
jak będzie pogoda to ja w czwartek będę w nocy na krakowie tak że chętnie bym na autobane wyjechał
-
Zlot KRAKOW
jak jest co to dajcie znaka na niebie
-
Zlot KRAKOW
gdzie i kiedy :?: bo ja za :cool2: na 90%
-
Zlot KRAKOW
ja byłem o 20-30 pod plazom ale już was nie było :mad2: a nie wiedziałem gdzie was poniosło :cry: ale było parę fajnych aut na mieście, nawet RS6 niestety mnie objechało :cry2:
-
Zlot KRAKOW
Panowie a może by w piątek bo czwartki są zajęte przez NIEBIESKICH Z KOGUTEM NA DACHU :duh: :D ale jak co to w czwartek będę :cool2:
-
Zlot KRAKOW
panowie podobno powercart zbankrutowało wiadomo coś na ten temat ?