Witam. Właśnie przed chwilą przestał działać mi nawiew. Słychać dźwięk jakby silniczek się załączał,ale za chwilkę staje. Przy pogodzie,którą aktualnie mamy jest to problem ponieważ szyby zamarzają od środka i nie ma ogrzewania. Chciałem sprawdzić bezpiecznik,według książki jest to nr 20 lub 23 oraz nr 76 (40A),którego nie mogę niestety znaleźć. W książce widnieje on w schowku pasażera obok bezpieczników od 1 do 45, ale niestety w moim aucie tam go nie ma. Proszę o odpowiedź,czy to w ogóle jest wina bezpieczników i w razie czego, gdzie ich szukać.