Skocz do zawartości

Tomi525TDS

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomi525TDS

  1. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    Reaguje reaguje ale wiesz dzis pojechalem do pracy i z pracy i przez 40min jazdy nic sie nie dzialo tzn nie gasl ale rano jak wstalem odpalilem go na 10-15 min pochodzil na wolnych i przy wyjezdzaniu z pracy zrobilem tak samo i jest ok . A pompka nie wiem a jak to sprawdzic??????
  2. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    A teraz to juz dopiero kaszana nie wiadomo skad zaczela gasnac ujade z 2km po pierwszym odpaleniu i gasnie wprawdzie nie zawsze ale zdaza sie jej dzis akurat zrobila to 2 razy i pozniej bylo normalnie. Trace sily powoli a nie mam za bardzo czasu na to zeby ja odstawic do mechanika;/ Co moze byc przyczyna?????? dodam w werzykach pecherze z pompy leci jak lecialo.
  3. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    Dzieki wielkie Wiesz jednak polece do mechanika bo dla mnie to zielony temat i nie chce czegos zepsuc:/// A co do tych pecherzy wiesz co to moze byc czyzby cos z filtrem paliwa?????
  4. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    Zlokalizowalem wyciek ale niewiem jak nazwac ta czesc mysle ze to nastawnik wyglada mniewiecej w kwadracie przy pompie tak jakby klapka :P A i jeszcze jedno zauwazylem pecherzyki powietrza w werzyku odchodzacym od filtra paliwa ktos wie co jest tego przyczyna?????
  5. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    Dzieki bardzo sprawdze to w miare mozliwosci jak najszybciej i dam znac czy to bylo to...
  6. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    Ogolnie dobrze odpala ale czasami sie krztusi strasznie zanim odpali;/
  7. Tomi525TDS opublikował(a) temat w E39
    Witam zwracam sie do was z prosba o pomoc mianowicie poczulem ostatnio w aucie na postoju przy zapalonym silniku zapach ropy gdy podnioslem maske zauwazylem ze kapie lekko przy pompie dokladnie nie zlokalizowalem wycieku a gdy odjechalem samochodem i wyszedlem zobaczyc czy jest jakas plamka pod okazalo sie ze jest i to duza okolo 20 cm srednicy przez 10 min postoju auta. Wie ktos cos na ten temat jak to naprawic i jakie sa mnie wiecej koszty????
  8. Tomi525TDS odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    bewan jak uda Ci sie to zrobic to napisz na forum lub na PW co bylo przyczyna bo teraz to masakra jest zostawiasz gdzies samochod i 5 min sie alarm wlacza szok. Jak mi sie uda tez dam znac. A narazie prosze o pomoc.
  9. Tomi525TDS odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    czyli to to co na zdjeciu??????
  10. Tomi525TDS odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    http://www25.zippyshare.com/v/23206590/file.html czy to jest to :?: :?: :?: :?:
  11. Tomi525TDS odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    Mozecie dokladnie opisac gdzie znajduje sie ten czujnik :?: :?: :?: Najlepiej jakies foto... Bo u mnie tez jest problem odlaczam jakis czujnik przed filtrem z lewej strony ale i tak alarm sie wlacza dlaczego niewiem :? Kolega wyzej pisze ze zdjal obudowe filtra i dopiero odpiol kabelek. do mojego czujnika tzn tego co odpinam kable ida na zewnarz nie przez filtr. Moze ja nie ten czujnik odpinam :)
  12. Zrobilem Mostek tak jak kolega wyzej proponowal i nie dziala czyli wiadomo ze to nie to :cry: Ma ktos moze jeszcze jakies pomysly co zrobic zeby zadzialalo :?: :?: :?:
  13. Aaaaaaaaa ok spoko sprobuje na 100% i napisze czy zadzialalo a najlepiej wiesz co napisz mi na PW jakis kontakt do siebie typu gg lub inny:]]]
  14. ok dzieki bardzo za odpowiedz zrobie to dopiero jutro bo dzis juz sie nie wyrobie. Ok ale jeszcze jedno pytanie wyciagalem juz wyswietlacz poprzez zdjecie pokretlo glosnosci ale dalej czyli kaseciaka nie moglem wydostac z srodka dlaczego niewiem odkrecilem 2 srubki na maly kluczyk imbusowy ale i tak nie chcialo mi sie ruszyc bede jeszcze probowal uzywajac wiecej sily mysle ze niczego nie urwe chyba ze podpowiedz jak to zrobic bezpiecznie:]]]]
  15. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    loooooo maskra dzieki za odpowiedz bo inaczej probujac nadal niby rozkodowac radio zablokowal bym jeszcze zaplon a wtedy bylo by chyba gorzej://
  16. Moze i banalnie prosty ale jak dla mnie czarna magia;/ moglbys krok po kroku opisac jak to zrobiles moze i mi tez sie uda ''mam nadzieje'':]]]
  17. Dodam jeszcze ze Telefon i BC ktore strerowany jest tez Radiem dzialaja bez zarzutow tylko radio nie dziala;/
  18. Tak mam multifunkcyjna kierownice.. A wiec to moze byc powod nie dzialania radia tak?
  19. Witam kolejny z problemow prosze o pomoc mianowicie mam w swojej Buni radyjko oryginalne bizness ktorego za nic nie moge uruchomic. Radio po rozruchu samochodu odpala sie na 5 sek lecz odrazu gasnie nie reaguje na zadne przyciski na nic poprostu zagra i sie wylaczy. Lecz ostatnio mialem taki przypadek ze podczas jazdy wlaczylo mi sie gralo z 5 min lecz przerywalo tak co 5 sekund no i oczywiscie zero reakcji na jakiekolwiek przyciski;/ Pomozcie bo gardlo juz mnie boli od spiewania sobie podczas jazdy:]]]]]
  20. Wiesz jezeli chodzi o serwisowanie ja niestety nie moge sobie pozwolic na takie wybryki poniewaz z Torunia do Krakowa jest kawalek;/ Moje autko tez jest sprowadzone od jedynego niemieckiego wlasciciela wiek 55lat stan zewnetrzny i wewnetrzny super ale strasznie martwi mnie ta pompa bo to jednak duzy koszt;/ Co do tego jak jezdze to mysle ze nie po to kupilem limuzyne zeby ducha z niej wyzionac do poszalenia sa inne swietne modele bmw:]]]] Ale wracajac do problemu pompy co jest dla niej zabojcze wg. was?????
  21. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    A moze to tez jakis bezpiecznik to mozliwe skoro komputer dziala??????
  22. Tomi525TDS odpowiedział(a) na Tomi525TDS temat w E39
    I wlasnie to juz slyszalem od jednej osoby a wiec dlaczego radio nie dziala?????? Na wlaczonym zaplonie nie odpalonym samochodzie w prawym rogu wyswietlacza jest napisane "CODE" w takim wypadku po co to????? Slyszalem tez ze mozna w ten sposob zblokowac zaplon ale to tylko w przypadku Navi;/
  23. Wiesz kupilem Tds-a poniewaz rozbierznosc cen pomiedzy silnikiem 2,5 a 3,0 w e39 jest dosc duza a nie dysponowalem na chwile obecna takim budzetem. A wiec z tego co wnioskuje lepiej sprzedac to auto poczekac dolozyc jezeli chce nie miec problemow i kupic cos innego w dieslu z e39. Jakies propozycje????
  24. I wlasnie w tym problem mimo ze zamontuje to urzadzenie to i tak pompa bedziec padac a wiec co teraz zrobic zeby ja chronic da sie jakos czy czekac az sie rozsypie i zaplacic 7 kolka za nowa troszkie chore :(
  25. Tomi525TDS opublikował(a) temat w E39
    Witam mam Radyjko w swojej Beti oryginalne buisness cos tam znam kod wiem jak go wpisac ale nie mam pojecia co zrobic po wpisaniu kodu;/ Pomocy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.