Treść opublikowana przez Tomi525TDS
-
Wyciek paliwa 525TDS
Reaguje reaguje ale wiesz dzis pojechalem do pracy i z pracy i przez 40min jazdy nic sie nie dzialo tzn nie gasl ale rano jak wstalem odpalilem go na 10-15 min pochodzil na wolnych i przy wyjezdzaniu z pracy zrobilem tak samo i jest ok . A pompka nie wiem a jak to sprawdzic??????
-
Wyciek paliwa 525TDS
A teraz to juz dopiero kaszana nie wiadomo skad zaczela gasnac ujade z 2km po pierwszym odpaleniu i gasnie wprawdzie nie zawsze ale zdaza sie jej dzis akurat zrobila to 2 razy i pozniej bylo normalnie. Trace sily powoli a nie mam za bardzo czasu na to zeby ja odstawic do mechanika;/ Co moze byc przyczyna?????? dodam w werzykach pecherze z pompy leci jak lecialo.
-
Wyciek paliwa 525TDS
Dzieki wielkie Wiesz jednak polece do mechanika bo dla mnie to zielony temat i nie chce czegos zepsuc:/// A co do tych pecherzy wiesz co to moze byc czyzby cos z filtrem paliwa?????
-
Wyciek paliwa 525TDS
Zlokalizowalem wyciek ale niewiem jak nazwac ta czesc mysle ze to nastawnik wyglada mniewiecej w kwadracie przy pompie tak jakby klapka :P A i jeszcze jedno zauwazylem pecherzyki powietrza w werzyku odchodzacym od filtra paliwa ktos wie co jest tego przyczyna?????
-
Wyciek paliwa 525TDS
Dzieki bardzo sprawdze to w miare mozliwosci jak najszybciej i dam znac czy to bylo to...
-
Wyciek paliwa 525TDS
Ogolnie dobrze odpala ale czasami sie krztusi strasznie zanim odpali;/
-
Wyciek paliwa 525TDS
Witam zwracam sie do was z prosba o pomoc mianowicie poczulem ostatnio w aucie na postoju przy zapalonym silniku zapach ropy gdy podnioslem maske zauwazylem ze kapie lekko przy pompie dokladnie nie zlokalizowalem wycieku a gdy odjechalem samochodem i wyszedlem zobaczyc czy jest jakas plamka pod okazalo sie ze jest i to duza okolo 20 cm srednicy przez 10 min postoju auta. Wie ktos cos na ten temat jak to naprawic i jakie sa mnie wiecej koszty????
-
awaria czujnika alarmu
bewan jak uda Ci sie to zrobic to napisz na forum lub na PW co bylo przyczyna bo teraz to masakra jest zostawiasz gdzies samochod i 5 min sie alarm wlacza szok. Jak mi sie uda tez dam znac. A narazie prosze o pomoc.
-
awaria czujnika alarmu
czyli to to co na zdjeciu??????
-
awaria czujnika alarmu
http://www25.zippyshare.com/v/23206590/file.html czy to jest to :?: :?: :?: :?:
-
awaria czujnika alarmu
Mozecie dokladnie opisac gdzie znajduje sie ten czujnik :?: :?: :?: Najlepiej jakies foto... Bo u mnie tez jest problem odlaczam jakis czujnik przed filtrem z lewej strony ale i tak alarm sie wlacza dlaczego niewiem :? Kolega wyzej pisze ze zdjal obudowe filtra i dopiero odpiol kabelek. do mojego czujnika tzn tego co odpinam kable ida na zewnarz nie przez filtr. Moze ja nie ten czujnik odpinam :)
-
Radio nie dziala Pomocy:/
Zrobilem Mostek tak jak kolega wyzej proponowal i nie dziala czyli wiadomo ze to nie to :cry: Ma ktos moze jeszcze jakies pomysly co zrobic zeby zadzialalo :?: :?: :?:
-
Radio nie dziala Pomocy:/
Aaaaaaaaa ok spoko sprobuje na 100% i napisze czy zadzialalo a najlepiej wiesz co napisz mi na PW jakis kontakt do siebie typu gg lub inny:]]]
-
Radio nie dziala Pomocy:/
ok dzieki bardzo za odpowiedz zrobie to dopiero jutro bo dzis juz sie nie wyrobie. Ok ale jeszcze jedno pytanie wyciagalem juz wyswietlacz poprzez zdjecie pokretlo glosnosci ale dalej czyli kaseciaka nie moglem wydostac z srodka dlaczego niewiem odkrecilem 2 srubki na maly kluczyk imbusowy ale i tak nie chcialo mi sie ruszyc bede jeszcze probowal uzywajac wiecej sily mysle ze niczego nie urwe chyba ze podpowiedz jak to zrobic bezpiecznie:]]]]
-
Jak rozkodowac Radio??????
loooooo maskra dzieki za odpowiedz bo inaczej probujac nadal niby rozkodowac radio zablokowal bym jeszcze zaplon a wtedy bylo by chyba gorzej://
-
Radio nie dziala Pomocy:/
Moze i banalnie prosty ale jak dla mnie czarna magia;/ moglbys krok po kroku opisac jak to zrobiles moze i mi tez sie uda ''mam nadzieje'':]]]
-
Radio nie dziala Pomocy:/
Dodam jeszcze ze Telefon i BC ktore strerowany jest tez Radiem dzialaja bez zarzutow tylko radio nie dziala;/
-
Radio nie dziala Pomocy:/
Tak mam multifunkcyjna kierownice.. A wiec to moze byc powod nie dzialania radia tak?
-
Radio nie dziala Pomocy:/
Witam kolejny z problemow prosze o pomoc mianowicie mam w swojej Buni radyjko oryginalne bizness ktorego za nic nie moge uruchomic. Radio po rozruchu samochodu odpala sie na 5 sek lecz odrazu gasnie nie reaguje na zadne przyciski na nic poprostu zagra i sie wylaczy. Lecz ostatnio mialem taki przypadek ze podczas jazdy wlaczylo mi sie gralo z 5 min lecz przerywalo tak co 5 sekund no i oczywiscie zero reakcji na jakiekolwiek przyciski;/ Pomozcie bo gardlo juz mnie boli od spiewania sobie podczas jazdy:]]]]]
-
Problem z 525TDS-em Pomocy;/
Wiesz jezeli chodzi o serwisowanie ja niestety nie moge sobie pozwolic na takie wybryki poniewaz z Torunia do Krakowa jest kawalek;/ Moje autko tez jest sprowadzone od jedynego niemieckiego wlasciciela wiek 55lat stan zewnetrzny i wewnetrzny super ale strasznie martwi mnie ta pompa bo to jednak duzy koszt;/ Co do tego jak jezdze to mysle ze nie po to kupilem limuzyne zeby ducha z niej wyzionac do poszalenia sa inne swietne modele bmw:]]]] Ale wracajac do problemu pompy co jest dla niej zabojcze wg. was?????
-
Jak rozkodowac Radio??????
A moze to tez jakis bezpiecznik to mozliwe skoro komputer dziala??????
-
Jak rozkodowac Radio??????
I wlasnie to juz slyszalem od jednej osoby a wiec dlaczego radio nie dziala?????? Na wlaczonym zaplonie nie odpalonym samochodzie w prawym rogu wyswietlacza jest napisane "CODE" w takim wypadku po co to????? Slyszalem tez ze mozna w ten sposob zblokowac zaplon ale to tylko w przypadku Navi;/
-
Problem z 525TDS-em Pomocy;/
Wiesz kupilem Tds-a poniewaz rozbierznosc cen pomiedzy silnikiem 2,5 a 3,0 w e39 jest dosc duza a nie dysponowalem na chwile obecna takim budzetem. A wiec z tego co wnioskuje lepiej sprzedac to auto poczekac dolozyc jezeli chce nie miec problemow i kupic cos innego w dieslu z e39. Jakies propozycje????
-
Problem z 525TDS-em Pomocy;/
I wlasnie w tym problem mimo ze zamontuje to urzadzenie to i tak pompa bedziec padac a wiec co teraz zrobic zeby ja chronic da sie jakos czy czekac az sie rozsypie i zaplacic 7 kolka za nowa troszkie chore :(
-
Jak rozkodowac Radio??????
Witam mam Radyjko w swojej Beti oryginalne buisness cos tam znam kod wiem jak go wpisac ale nie mam pojecia co zrobic po wpisaniu kodu;/ Pomocy.