Witam kupilem autko Bmw e39 525TDS z 96r stan autka wizualnie super lecz po krotkim czasie zaczely sie problemy mianowicie auto moze stac nawet 2dni czy tydzien podchodze grzeje i pali od kopa lecz jest taki problem gdy auto pochodzi z 30 min ciezko pali nie wiem co ja boli przeciez jezeli byla by to pompa co w tych silnikach czesto sie zdarza to na zimnym tez by nie palila. I mam tez jeszcze jeden problem mianowicie z Radiem nie potrafie za zadne skarby go rozkodowac jak ktos wie jak to zrobic to prosze o pomoc radio to Biznes cos tam moge podac dokladny model. Prosze o pomoc. z gory dziekuje.