Skocz do zawartości

lukaszra

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszra

  1. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    siemka chromowal ktos felgi oryginalne od e32 ?? o takie link z allegro : http://www.allegro.pl/item93414157_oryginalne_felgi_bmw_e34_e32_okazja.html a moze ktos cos wie apropo tych chromow wysokotemperaturowych w sprayu ?? da rade co zrobic tym cos ?? jakby to lakiernik zrobil porzadnie ??bo w tych felgach sa duze kapse ione sa plastikowe wiec galwanizernia odpada ,,,a ona napewno by to najlepiej zrobila ,,,?? moze ktos jakies fotki ma ??pozdrawiam
  2. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    nie wyłapałeś wszystkich ironii w mojej wypowiedzi ale mniejsza z tym... w sumie nie powinienem reklamować, ale skoro nic z tego nie mam a Michał zna sie na rzeczy to rzeczywiście wybierz się do http://caraudioreda.pl/ poprostu dla kogoś, kto od kilku lat siedzi w CA Twój system nie zachwyci a pomijając składniki jego budowa pod względem sceny akustycznej nie jest poprawna w polsce mało osób ma pojęcie w tym temacie, żeby się zrehabilitować być moze za zbyt mocną moją reakcję polecam na dobry początek lekturę napisaną przez Nazara: http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf owocnego zgłębiania wiedzy życzę :wink: umni jest jeszce taki problem ze zabudowa ie da rady bo zawalony bagaznik butla plus zabudopwa ktopra i tak malo by dala przez to ze jest tam butla ktora redukowala by cisnienie akustyczne to jeszce rozwnan by sie kasacji do zerabagazniak wiec wiesz .. sa rozen aspekty .. a co to mat bitumicznych to prawda jest bdzo duza roznica ... i tu sie zgodze ,,, napewno gdyby mial inne mozliwoscnie skonzylo bysie na lanzarze tylko wszystkie byly by RF i wtedy bylo by dopiero ale niestety nie zawsze da sie wszystko pofgodzic ze soba ,,:) pozdrawiam
  3. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    lanzar to badziew to tak jabyd powiedzial zemoje ostatnie radio rockford fosgate ktore teraz jezdziw poprzednim aucie jest z targu hahah wiem ze jl jest bdzo drogie ... i alpina tez z targu .,,prosze cie ..pozatym daruj sobie takie komentarze ,,,a p[ozaty,animacje sa wlasnie na podryw pod wiejska dyskoteke ,,buhahah dobre radia tego nie maja ,,,,, calosc byla dobierana parametrema nie lomotemw iec nie odywaj sie ...pozatym ztego co wiem krytykowanie itp na tym forum jakos nie jest tolerowane prawda ? aleeeeeeeee chcoiaz nie pwiem chetnie bym pojechal do specjalisty ktory cos dolozy od siebie zeby bylo jeszce ladniej ,,, takze pewnie sie przejade do goscia ktorego polecasz....od chyba niedaleko ode mnie prawda /?
  4. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    sluchajcie czy to jest cos z przekaldani kierownicy ?? na postoju bez wlaczonego silnika z odblokowana ierownica chodzi jakies 3 cm w lewo i w prawo i czuc jak sie trzyma kierwnice ze wjednym mijescu jakby cos pukalo czuc to trzymajac kierownice ..to jest luz na przekladni ??
  5. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    normalka ja mam : radio jvc kd g621 przod tweetery lanzar przod dol 16,5 lanar bass 240 w - tyl separowane zwrotnicami lanzar -- alpine z ostatniej seri plus jaja mac audio bagaznik ostatni wypust blaupkt plus wzmak iboa okol 600 W takze wcale nie odbiegam od tego kable jak palce tez lanzar i streight on ,,:) z tylu mozna leczyc pluca jak komuss cos zalega to bez problemu sie odkaszlnie :)chociaz chetnie bym cos jeszce dodal ..:d mysle nad basami pod kanapa zeby ladnie uda masowalo :) tylko trzeba bedzie po,yslec nad mocowaniem :)
  6. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    no ale co widac go jakos czy trzeba blache ciac ??:) bo jakos iu mnie nic nie wiedac kolo lewego blotnika :) ani od srodka bagaznika ...ani ,,, sprecyzujcie gdzie on niby jest ...to chetnie poszukam ,,
  7. a t y nie badz taki mon :wink: :mrgreen: dry :))))) pozdrawiam dzieki
  8. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    instalacja jest oryginla le zeby gdzies tam byl wzmacniacz to ja watpie raczej bo nigdzie go nie widzialem ,,,
  9. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    mam regulowana ..ok to pociagne ja do siebie i sprawdze czy wyjdziep ozdrawiam
  10. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    sluchajcie ma ktos moze jakis rysunek albo moze mi ktos doklanie powie jak wyciagnac licznik w e32 ?? bo lewa zaroweczka musiala sie wykrecic i mi gasnie czasem podswietlenie po lewej stronie ,,,,nie moge nigdziena forum tego znalezc....pozdrawiam
  11. jaki prawy na konsoli zegarow ten od zerowania przejechanych kilometrow czy ten od wyolaczania komunikatow kompa ??
  12. ale jakiego plynu ??:)
  13. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    ale co zalalem go ?? nie polepszu mu sie samo ?? czy on wypadl moze ?/jak by wskazywal temp jesli by wypadl bo mercu wskazuje wlasnie -37 :)))))) Witam Komputer pokazuje -37C`gdy czujnik temperatury jest odlaczony lub nie dziala ! Sprawdz polaczenia ewentualnie nowy czujnik, ostatnio kupowalem zamiennik (12zl) dziala bezproblemowo. Tylko pamietaj jak podlaczysz juz czujnik to troche czasu minie zaczym sie "zaaplikuje" tzn. bedzie poprawnie wskazywal temperature. hehe jeszce go nie napraweilem ale teraz lepsze jest bo jak wsiadam jest -37 jade szynko to spada o pol stopna az dochodzi do temperatury jaka rzeczywsicie i jest na dworzu ,,,ale za chwile zenowu patrze -16 on chyba walniety jest co ??:)
  14. no wlasnie ,, no jak sytoisz na switlach i chcesz wrzucic jeden to jakby chwiel ja cs trzymai zaraz puszcza i wchodzi ...chyba tylko 4 i 5 wchodzi bez zadnego roblemu ,, to nie jest tak zesiemusze silowac zbiegamni ale nie chodzi tak deliktanie i bez oporu
  15. sluchajcie co moze byc powodem tego ze czasem ciezko wrzuci jedynke ?? w seise jakby cos trzymalao i za chwile pusci nie wchodza tak plynnie tylko z lekkim oporem ,, sprzeglo ?? ale sprzego sie nie slizga ...??
  16. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    a mamy zwrotnice gdzies z przodu czy nie ?b o jak mam to wtedy sobie na tyl zaloze ..??
  17. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    sluchajcie jak sie dostac do tych glosnikow kolo nog z przodu ? co trzeba zdjac ??a wlasciwie jak ten panel pod ktorym jest glosnik ?? bo po lewej jest na nim cieglo od maski da rade jakos ??
  18. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    ale co zalalem go ?? nie polepszu mu sie samo ?? czy on wypadl moze ?/jak by wskazywal temp jesli by wypadl bo mercu wskazuje wlasnie -37 :))))))
  19. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    sluchajcie moj czujnik chyba zwariowal dzis zaczal pokazywac -37 celsiusa ... a mylem dzis autko i trysnalem w strone chlodnicy karcherem zalalem ?? gdzie jest ten czujnik wogole ??
  20. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    pewnie ze tak zadnych tam gumek ,,,gumki to sie zaklada na prońcie a nie na zarowki maja byc pomarancz i koniec ... nikt z 3 miejskich maniakow bmw nie zminial tych zarowek ??
  21. lukaszra odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    jesli chodzi o zbieznosc katy itp .. polecam zaklad u mojej babki to jest wulkanizacja ale maja bdzo dobre jesli nie najlepsze urzadzenie do parametrow jezdnych ,,,zbieg robia tak ze mucha nie siada ,,, polecam jak cos rozmawiac z jarkiem on si na tym naprawde zna ,,, :) OD A DO Z rakowiec 4 --malbork wylot na elblag
  22. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    MOJE PYTANIE JEST NASTEPUJACE CZY KTOS WIE GDZIE DOSTAC TE MALUTKIE ZAROWECZKI POMARANCZOWE W GDANSKU ??????????
  23. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    no ja wiem ale pytalem czy jest to jakies porzadne zabezpieczenie czy raczej wszyscy cos dodaja jeszcze do tego ??
  24. bylo tak,,,na gruszce od wachacza byl minimalny luz ale starsznie go bylo slychac wiec jest nowy lacznik mial tylkozerwana gume ale chyba nie chalasowal ale tez jest nowy i gra muzyka ,,,:)
  25. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    sluchajcie ja sie zastanawiam co ja mam za kluczyk jak ja kupowalem to dotalem w sumie chyba z 15 kluczykow i 2 takie wielkie scyzoryki ..i mam zamykanie i otwieranie drzwi plus jesze taki cos u gory ze robi krylk i sie zapala dioda w nawiewie to bylo oryginalnie montowane ?? dobre to jest zabezpieczenie czy badziew ?? pozdrawiam.. :norty: e32 revangeeeeee :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.