Witam, Od niedawna jestem posiadaczem bmw 320d e91 2007 r ( w niemieckich dokumentach bmw 390L Touring). Niestety nie ma tam zamontowanej zmieniarki tylko radio z navi BUSINES. Jak chcę słuchać cd muszę wyjąć płytę od navi - a to trochę lipa :) proszę o poradę jaką zmieniarkę powinienem kupić, jakie kable - na allegro dużo modeli, sprzedający zapewniają że będzie pasowała, a podobno potrzebuję coś z wyjściem światłowodowym. pozdrawiam